The Falcon and The Winter Soldier Svět MCU

Svět MCU

  • Captain America: Civil War (2016)

    Stal se atentát na krále Wakandy a z jeho vraždy byl obviněn Winter Soldier. Pomalu odtajňujeme jeho komplikovanou minulost pod ruským vedením. Steve Rogers se musí postavit svým přátelům, protože věří ve Winter Soldierovu nevinu. Po jeho boku mu stojí věrný Falcon.

    1.9.2016 | 7:24tom99
  • Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

    Kde a jak vůbec vznikl Winter Soldier? Jak začalo přátelství mezi Stevem Rogersem a Falconem? Právě snímek Captain America: Winter Soldier nabízí odpověď na tyto otázky a je prakticky povinnou přípravou, pokud chcete začít sledovat seriál The Falcon and The Winter Soldier.

    1.9.2014 | 7:21tom99

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců