The Falcon and The Winter Soldier Svět MCU

Svět MCU

  • Captain America: Civil War (2016)

    Stal se atentát na krále Wakandy a z jeho vraždy byl obviněn Winter Soldier. Pomalu odtajňujeme jeho komplikovanou minulost pod ruským vedením. Steve Rogers se musí postavit svým přátelům, protože věří ve Winter Soldierovu nevinu. Po jeho boku mu stojí věrný Falcon.

    1.9.2016 | 7:24tom99
  • Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

    Kde a jak vůbec vznikl Winter Soldier? Jak začalo přátelství mezi Stevem Rogersem a Falconem? Právě snímek Captain America: Winter Soldier nabízí odpověď na tyto otázky a je prakticky povinnou přípravou, pokud chcete začít sledovat seriál The Falcon and The Winter Soldier.

    1.9.2014 | 7:21tom99

České titulky

Epizoda S01E04: The Whole World Is Watching

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců