The Falcon and The Winter Soldier Ayo

Ayo

Ayo

Jedna z Dora Milaje z Wakandy, která pomáhala Buckymu Barnesovi se vyrovnat s jeho komplikovanou minulostí.

Sezóny 1
2021 - 2021

Ayo pochází z Wakandy a patří mezi členy tzv. Dora Milaje, které chrání kmen pantera. S Ayo se poprvé setkáváme v rakouské Vídni, kam doprovází krále T'Chaku a jeho syna. Během sněmu, kde se probírá sokovijská smlouva, je ovšem král T'Chaka zavražděn. Následně se hledá viník, kdy nejdříve je očerněn Bucky Barnes, ale viníkem je následně shledán Helmut Zemo.

Bucky Barnes následně pobývá určitý čas ve Wakandě, kde nejvíce času tráví právě s Ayo a Shuri. Obě mu dopomohou se vyrovnat se svou minulostí a oprostit ho od naprogramování organizace HYDRA. Ayo následně je přítomna i při občanské válce ve Wakandě mezi T'Challou a Erikem Killmongerem. Následně se zúčastní i velké bitvy proti Thanosovi.


S Ayo se dále setkáváme v Lotyšsku. Ayo se totiž dozví, že Bucky Barnes osvobodil Helmuta Zema z berlínského vězení. Jelikož on je vrahem krále T'Chaky, Wakanda volá po spravedlnosti. Chce tedy opět Zema za mříže. Bucky dostává pouze omezený čas, kdy může Barona Zema rychle využít k získání nových informací. Během rychlé přestřelky se s Ayo utká i třeba John Walker, který s ní v souboji prohraje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Nebyla moc využitá.

webmaster
4.5.2021 | 20:06:50
S.T.A.L.K.E.R.

Jsem rád že tam nedali neznámou postavu. Spojení Buckyho s Wakandou bylo příjemné vzpomínání. Jinak vážně zatraceně dobrá bojovnice.

1.5.2021 | 12:26:23
ori

Dobrá postava, len škoda že nedostala viac priestoru.

webmaster
1.5.2021 | 10:38:37
akashko12

Postava OK ale vidno že bola len do počtu :/.

redaktor
25.4.2021 | 12:53:54
tom99

Ten hype kolem ní jsem nikdy nepochopil. Umí bojovat, ale jinak je tam docela do počtu :-)

webmaster, grafik
13.4.2021 | 8:35:26

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců