The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 99×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Fotky

 • Fotografie k finálové epizodě One World, One People

  Šest dílů máme za sebou a seriál utekl jako voda. Stanice Disney+ vydala posledních sedm fotek z finále, které neobsahují žádné spoilery. Zatímco se Sam vydává zastavit Vlajkobijce, Walker hledá Karli, aby se pomstil za svého kamaráda. Sharon Carter má svůj vlatní plán.

  11 0
  25.4.2021 | 10:15tom99Diskuze (3)
 • Fotografie k epizodě Truth

  Sam a Bucky se rozhodují, jaké budou jejich další kroky. Zatímco Bucky navštěvuje Zema, Sam se vydává zpět za svou sestrou Sarah. Walker musí na domácí půdě čelit následkům z jeho ohavného činu. Vlajkobijci se připravují na svůj další úder a štít Kapitána Ameriky si nachází nového majitele.

  12 1
  17.4.2021 | 16:28tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě The Whole World Is Watching

  Po odvysílání čtvrté epizody stanice Disney+ vydala i nové fotografie k epizodě The Whole World Is Watching. Pojďme si tedy zadiskutovat. Co vás nejvíce překvapilo na celém díle? John Walker, návštěva z Wakandy či úplně něco jiného? Do konce seriálu už zbývají pouze dva díly.

  14 0
  11.4.2021 | 10:56tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě Power Broker

  Jelikož Bucky a Sam nemají žádnou stopu, vysvobozují z vězení Barona Zema. S ním se vydají do Madripooru, kde je potenciální spojka, která by je mohla dovést k séru supervojáka. Tam kromě nevyhnutelných problémů narazí i na Sharon Carter, která je ve vyšetřování posune zase o kus dál.

  10 0
  3.4.2021 | 14:04tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě The Star Spangled Man

  Druhá epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier nám představila nového Kapitána Ameriku. Byla poodhalena jeho minulost a důvod, proč byl právě vybrán John Walker jako nástupce Rogerse. Podívejte se na oficiální fotografie k epizodě The Star Spangled Man

  14 0
  27.3.2021 | 16:15tom99Diskuze (5)
 • Fotografie k epizodě New World Order

  Podobně jako u seriálu WandaVision oficiální fotografie k dané epizodě vychází až po odvysílání nového dílu. Nyní vám tedy přinášíme první várku. Jelikož ale spousta z nich byly součástí marketingové kampaně, některé asi moc dobře znáte. Jak se vám na úvod líbila první epizoda?

  15 0
  20.3.2021 | 15:00tom99Diskuze (1)
 • Fotografie hlavních postav seriálu The Falcon and The Winter Soldier

  Po konci seriálu WandaVision se pozornost stáčí na seriál The Falcon and The Winter Soldier. Dnes vám přinášíme čtyři nové fotografie hlavních postav. Jak už u Disneyho bývá zvykem, další fotografie budou uvolněny po odvysílání jednotlivých dílů, takže galerie bude o dost bohatější.

  29 0
  9.3.2021 | 7:27tom99Diskuze (4)
 • Sharon Wilson či Falconův trénink se štítem na prvních fotkách z The Falcon and The Winter Soldier

  Stanice Disney+ vydala nové fotografie k seriálu The Falcon and The Winter Soldier. Co z nich lze vyčíst? Je možné, že se dočkáme pohřbu Kapitána Ameriky, neboť na jedné fotce je Sam Wilson v obleku a smutní nad štítem Rogerse. Také se dočkáme prvního pohledu na Sharon Wilson, Samovy sestry.

  13 0
  23.2.2021 | 17:30tom99Diskuze (2)
 • Fotografie k seriálu The Falcon and the Winter Soldier přímo z Atlanty

  Seriál The Falcon and the Winter Soldier se opět natáčí, tentokrát v Atlantě. Brzo si tvůrci sbalí věci a přijedou do Čech na natáčení, koronavirová krize v našich krajích je zřejmě už tolik neznepokojuje. Na fotkách můžeme vidět Falcona, US Agenta či Winter Soldiera.

  15 0
  28.9.2020 | 10:10tom99Diskuze (1)

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Reklama

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama