The Falcon and The Winter Soldier Fotky

Fotky

 • Fotografie k epizodě The Whole World Is Watching

  Po odvysílání čtvrté epizody stanice Disney+ vydala i nové fotografie k epizodě The Whole World Is Watching. Pojďme si tedy zadiskutovat. Co vás nejvíce překvapilo na celém díle? John Walker, návštěva z Wakandy či úplně něco jiného? Do konce seriálu už zbývají pouze dva díly.

  12 0
  11.4.2021 | 10:56tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě Power Broker

  Jelikož Bucky a Sam nemají žádnou stopu, vysvobozují z vězení Barona Zema. S ním se vydají do Madripooru, kde je potenciální spojka, která by je mohla dovést k séru supervojáka. Tam kromě nevyhnutelných problémů narazí i na Sharon Carter, která je ve vyšetřování posune zase o kus dál.

  9 0
  3.4.2021 | 14:04tom99Diskuze (0)
 • Fotografie k epizodě The Star Spangled Man

  Druhá epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier nám představila nového Kapitána Ameriku. Byla poodhalena jeho minulost a důvod, proč byl právě vybrán John Walker jako nástupce Rogerse. Podívejte se na oficiální fotografie k epizodě The Star Spangled Man

  14 0
  27.3.2021 | 16:15tom99Diskuze (5)
 • Fotografie k epizodě New World Order

  Podobně jako u seriálu WandaVision oficiální fotografie k dané epizodě vychází až po odvysílání nového dílu. Nyní vám tedy přinášíme první várku. Jelikož ale spousta z nich byly součástí marketingové kampaně, některé asi moc dobře znáte. Jak se vám na úvod líbila první epizoda?

  15 0
  20.3.2021 | 15:00tom99Diskuze (1)
 • Fotografie hlavních postav seriálu The Falcon and The Winter Soldier

  Po konci seriálu WandaVision se pozornost stáčí na seriál The Falcon and The Winter Soldier. Dnes vám přinášíme čtyři nové fotografie hlavních postav. Jak už u Disneyho bývá zvykem, další fotografie budou uvolněny po odvysílání jednotlivých dílů, takže galerie bude o dost bohatější.

  28 0
  9.3.2021 | 7:27tom99Diskuze (4)
 • Sharon Wilson či Falconův trénink se štítem na prvních fotkách z The Falcon and The Winter Soldier

  Stanice Disney+ vydala nové fotografie k seriálu The Falcon and The Winter Soldier. Co z nich lze vyčíst? Je možné, že se dočkáme pohřbu Kapitána Ameriky, neboť na jedné fotce je Sam Wilson v obleku a smutní nad štítem Rogerse. Také se dočkáme prvního pohledu na Sharon Wilson, Samovy sestry.

  13 0
  23.2.2021 | 17:30tom99Diskuze (2)
 • Fotografie k seriálu The Falcon and the Winter Soldier přímo z Atlanty

  Seriál The Falcon and the Winter Soldier se opět natáčí, tentokrát v Atlantě. Brzo si tvůrci sbalí věci a přijedou do Čech na natáčení, koronavirová krize v našich krajích je zřejmě už tolik neznepokojuje. Na fotkách můžeme vidět Falcona, US Agenta či Winter Soldiera.

  14 0
  28.9.2020 | 10:10tom99Diskuze (1)

České titulky

Epizoda S01E04: The Whole World Is Watching

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců