The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Které postavy kralují statistikám seriálu The Flash?

Které postavy kralují statistikám seriálu The Flash?

V průběhu let se v seriálu The Flash objevila spousta postav. Díky tomu jsme si o nich mohli zjistit několik statistik, na které se nyní podíváme.

1 1
18.8.2023

V průběhu devíti let se v seriálu The Flash objevilo velké množství postav. My jsme do naší databáze zařadili celkem 149 z nich, což je poměrně vysoké číslo. Věříme, že se v naší databázi nachází všechny nejdůležitější, a tak následující statistiky budou vycházet právě z nich. Na začátku článku se zaměříme na to, které postavy se v seriálu objevovaly nejčastěji.

Začněme těmi hlavními. Seriál měl celkem 184 epizod, přičemž v každé z nich vystoupil Barry Allen. Žádná jiná postava se neobjevila ve stejném množství dílů, a tak je Barry v tomto ohledu naprostým unikátem. Kromě toho Barry Allen není jedinou postavou, která se objevila ve všech sériích. Kromě něj byli ve všech řadách přítomni i Iris West, Joe West, Caitlin Snow, David Singh a John Diggle. Na deset nejčastěji se objevujících postav tohoto seriálu se můžete podívat níže.

Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. Barry Allen 184
2. Iris West 176
3. Joe West 158
4. Caitlin Snow 155
5. Cisco Ramon 136
6. Cecile Horton 100
7. Frost 73
8. Allegra Garcia 59
9. Harrison Wells ze Země 2 56
10. falešný Harrison Wells 53

(Barry se nakonec objevil ve všech dílech.)

V případě vedlejších postav bylo už delší dobu jasné, kdo se v této kategorii ujme prvenství. Dlouhou dobu byl nejčastěji se objevující vedlejší postavou David Singh, který své prvenství nakonec udržel. David Singh je zároveň jednou ze dvou vedlejších postav, která se objevila ve všech řadách. Na deset nejčastěji se objevujících vedlejších postav tohoto seriálu se můžete podívat níže.

Pořadí Jméno postavy Počet epizod
1. David Singh 47
2. Gideon 35
3. Daisy Korber 23
4. Kamilla Hwang 23
5. Jesse Wells 21
6. Kristen Kramer 21
7. Henry Allen 16
8. Hunter Zolomon 16
9. Marlize DeVoe 15
10. Zdroj rychlosti 15

(Singh představuje nejčastěji se objevující vedlejší postavu seriálu.)

Celkově se v devíti řadách objevilo 26 postav, které byly titulovány jako hlavní. Naopak zbytek vedlejších postav, které tvoří naši databázi, skončil na čísle 123. Do databáze jsme zároveň zařadili několik postav, které hráli ti stejní herci. Například herec Tom Cavanagh si zahrál sedm různých Wellsů (ve skutečnosti si jich zahrál více, ale ty jsme nezařadili do naší databáze). Za ním jsou herci Danielle Panabaker, Michelle Harrison a John Wesley Shipp, kteří si zahráli celkem tři postavy. Kromě nich si dvojníky zahráli i herci Teddy Sears, Grant Gustin, Robbie Amell, Javicia Leslie, Wentworth Miller a Candice Patton.

Co se týče herců, nejvíce se v seriálu objevilo kanadských, amerických a britských rodáků. Početněji se tu objevili i herci z Německa, Austrálie a Jihoafrické republiky. Zahrál si tu i jeden Kolumbijec (Carlos Valdes), Kostaričan (Andres Soto), Turek (Ennis Esmer) a Zimbabwan (Rick Cosnett). Z hereček si tu pak zahrála jedna Izraelka (Efrat Dor), Brazilka (Morena Baccarin) a Mexičanka (Alexa Barajas).

(Představitel Cisca byl v seriálu jediným zástupcem Kolumbie.)

Překvapily vás některé statistiky? Napadá vás ještě nějaká další statistika ohledně postav, kterou jsme do článku nezahrnuli?

Foto: CW

Diskuze /1

Stardos

Nikdy by mě nenapadlo, že Eddie (Rick) je Afričan :D :D :D

18.8.2023 | 16:21:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama