The Following (Stoupenci zla) S01E04: Mad Love

S01E04: Mad Love

S01E04: Mad Love

Maggie se po smrti svého manžela Ricka začne mstít Ryanovi, když se rozhodne zabít jeho sestru. Paul bude pokračovat v ničení milostného vztahu mezi Jacobem a Emmou. Také se opět dozvíme něco z minulosti, když Ryan s Claire řešili svůj zakázaný vztah.

11.2.2013
7 790 000
44 minut

Základní info:

Režie: Henry Bronchtein
Scénář: Andrew Wilder, Kevin Williamson
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), James Purefoy (Joe Carroll), Susan Misner (Jenny Hardy), Virginia Kull (Maggie Kester), Chinasa Ogbuagu (Deidre Mitchell), Michael Drayer (Rick Kester), Li Jun Li (Meghan Leeds), Mayank Saxena (technik), … 

Trailer k čtvrté epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Emma byla fakt dobra jak se s Paulem vyřadila na te ženske a Jacob nic nezmohl ale když se chce k někomu přidat tak by měl bud poslechnout nebo odejit a Magie byla fakt drsna že byla schopna obětovat Rynovou sestru ale naštěsti ji odbouchli.

5.11.2020 | 22:24:15
Lex Luthor

Maggie se pěkně předvedla

6.1.2018 | 11:38:23
KevSpa

Emocionálně zatím nejsilnější díl. Moc se mi zamlouvá, jak tvůrci začínají víc tlačit na psycho pilu. A Kevin si definitivně řekl o Emmy i Zlatý glóbus. Jen tak dál!

webmaster, korektor
12.2.2013 | 21:25:28

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás