The Following (Stoupenci zla) Sledovanost celého seriálu The Following

Sledovanost celého seriálu The Following

Sledovanost celého seriálu The Following

Seriál The Following s námi strávil krásné tři roky. Za tu dobu jsme se dočkali několika dobrých momentů a několika špatných momentů, které se v seriálu objevily. Pojďme se proto podívat, jak si celý seriál vedl v rámci sledovanosti na stanici FOX.

5 0
14.7.2015

Seriál The Following na stanici FOX nesklidil příliš mnoho ovací. Jeho sledovanost byla z počátku dobrá, avšak na konci celého seriálu značně strádala.

Celkově byla první série série nejsledovanější řadou celého seriálu. V průměrů získala celých 7,96 miliónu diváků na jednu epizodu. Za první řadou stojí druhá série, která si v průměru získala 5,19 miliónu diváků na epizodu, a třetí série, která měla nejmenší průměr a to 3,45 miliónu diváků.


Paradoxně nejsledovanější epizodou celého seriálu není díl z první řady, ale z druhé. Stala se jí epizoda Resurrection, která nasbírala úctyhodných 11,18 miliónu diváků. Nejméně sledovanou epizodou se stal sedmý díl ze třetí řady, The Hunt, na který se dívalo pouhých 2,95 miliónu diváků.

Shrnutí sledovanosti celého seriálu v grafu:

Diskuze /3

garvon

Tak takovou sledovanost si tenhle serial nezaslouzil.

14.7.2015 | 18:24:52
FenixNC

Oproti první řadě byl začátek druhé hodně zpomalený a ani mě to moc nebavilo, tím by se dal vysvětlit ten prudký pokles, nicméně třetí řada byla perfektní, škoda že to nešlo nahoru a neprodloužili to ještě, ikdyž „konec“ nebyl zase tak zlý jako u jiných zrušených seriálů

15.7.2015 | 19:26:24
slunik;-))

Inu bylo to vcelku good… ;-)

14.11.2015 | 11:23:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás