The Following (Stoupenci zla)
84/100 - 114×

The Following(Stoupenci zla)

Když Ryan Hardy před lety konečně posadil sériového vraha mladých dívek Joeho Carrolla za mříže, netušil, že tím vše jen začíná. Joe Carroll, inteligentní a velmi charismatický fanoušek E. A. Poa, se stal kultem pro mnoho následovníků, kteří jsou stále na svobodě a v jeho jméně nebo dokonce na jeho příkaz se neštítí těch nejbrutálnějších zločinů.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kevin Bacon (Ryan Hardy), James Purefoy (Joe Carroll), Shawn Ashmore (Mike Weston), Valorie Curry (Emma Hill), Natalie Zea (Claire Matthews), Annie Parisse (Debra Parker), Nico Tortorella (Jacob Wells), Adan Canto (Paul Torres), Kyle Catlett (Joey Matthews), Jessica Stroup (Max Hardy), Connie Nielsen (Lily Gray), Tiffany Boone (Mandy Lang), Sam Underwood (Luke Gray), Sam Underwood (Mark Gray), Gregg Henry (Arthur Strauss)

S03E07: The Hunt

S03E07: The Hunt

Ryan a Mike se obrátí na novou hrozbu, když už zbývá jen pár dní do popravení Joeho Carrolla. Max se vrací zpátky do služby a hned se přiblíží smrtelné hrozbě.

6.4.2015
2 950 000
45 minut

Základní info:

Režie: Sylvain White
Scénář: Liz Sczudlo
Hrají: Kevin Bacon (Ryan Hardy), Shawn Ashmore (Mike Weston), Jessica Stroup (Max Hardy), Zuleikha Robinson (Gwen), Michael Ealy (Theo Noble), James Purefoy (Joe Carroll), Tim Guinee (Duncan Banks), Gbenga Akinnagbe (Tom Reyes), Mike Colter (Nick Donovan), John Lafayette (Scott Turner), Monique Gabriela Curnen (Erin Sloan), Manny Montana (Luis), David Furr (Tucker), Chris Beetem (Corey), Susan Kelechi Watson (Cindy), … 

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Straussuv nejlepši žak se fakt neboji a umi jednat tiše a nezanechat stopy a že Joeova poprava bude za tyden tak jsem zvědav jestli to nějak zkusi Joe znemožnit a Ryanuv sen jak si dava flašku s Joem je fakt dobra.

8.11.2020 | 15:21:12
RedRose

ted to teprve (konecne) zacina nabirat na sile…

29.3.2019 | 23:24:30
Lex Luthor

Nejnebezpečnější stoupenec zla v akci

13.11.2017 | 11:43:49
vojtamkv

Konečně dobrej díl.

10.4.2015 | 14:27:13

Konec The Following

Seriál The Following je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme s Ryanem Hardym a týmem FBI pátrali po stoupencích zla. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama