The Good Doctor S02E18: Trampoline

S02E18: Trampoline

S02E18: Trampoline

Shaun se domáhá ošetření v nemocnici St. Bonaventure kvůli nedávné potyčce. Park a Limová se neshodnou ohledně pooperačních symptomů projevující se u postarší dámy. Mezitím vyjde na světlo vztah Melendeze a Limové a Glassman navazuje kontakt se svou dobrou kamarádkou.

cz sk
12.3.2019
7 779 000
42 minut

Základní info:

Režie: David Shore
Scénář: David Shore, David Hoselton a Mark Rozeman
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Daniel Dae Kim (Dr. Jackson Han), Sheila Kelley (Debbie Wexler), Jasika Nicole (Carly Lever), Gregory Calderone (Zack Cordell), June Squibb (Ida Guelph), …

Upoutávka k osmnácté epizodě druhé série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, Shaun byl fakt dobrý a Andrewsova změna nazoru byla taky dobrá, a ten zavěr taky neměl chybu.

redaktor
16.9.2019 | 16:14:59
Brett

Nepřízeň osudu obrátil ve svůj prospěch. Shaun to prostě nevzdal. Dostal i nakládačku od muže z baru, jenže opět vstal a bojoval. Inspirace pro každého z nás? Bojovat v životě proti nepřízni osudu, když jen to trochu jde? :-)

redaktor
29.6.2019 | 16:42:32
Erzik

Jedna z mála epizod z celé série, kde nedám plný počet. Na finále to bylo podle mě příliš laxní, tedy ta první polovina. Navíc se zde nejvíce projevila jediná slabina seriálu, a to ty neskutečné „náhody“, které se postavám dějí. Linka s babičkou byla jen smutná a její přesah podle mě vyšumí a nechytí se. Druhá polovina a všechny ty happyendy mě samozřejmě potěšili, ale Andrews se podle mě zachoval naprosto v rozporu se svým dosavadním charakterem, takže i když z toho mám radost, tak to prostě úplně nežeru a bylo to podle mě odfláknuté. Každopádně je to stejně můj velmi oblíbený seriál, který vždy potěší. Už aby byla třetí řada :-)

redaktor
13.3.2019 | 7:25:06

Stav překladu

Epizoda S03E04: Take My Hand

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, kdy budou hotové.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice