The Good Doctor (Dobrý doktor) S03E04: Take My Hand

S03E04: Take My Hand

S03E04: Take My Hand

Melendez se musí vypořádat s problémovým pacientem, který se okolí prezentuje jako konspirační teoretik. Claire lečí ženu, která necítí bolest, což by mohlo zničit její manželství a život. Mezitím Shaun s Glassmanem se snaží vyplnit skulinu, která ohrožuje romantické pouto s jejich družkami.

cz sk
15.10.2019
5 728 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tara Nicole Weyr
Scénář: Doris Egan
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Jasika Nicole (Carly Lever), Josh Malina (Mitchell Stewart), Shelia Kelley (Debbie Wexler), …

Upoutávka ke čtvrté epizodě třetí série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, ten konspiračni teoretik fakt neměl chybu, některe jeho teorie byla fakt šilene ale zajimava a k zasmani se, a ta pacientka Morgan a Clare byla fakt zajimava, tim že nic neciti a doktor Glassman jak se bal svatby byl fakt vtipny a to jak Debbie při čekani na radnici deptala to bylo fakt vtipny, a popel Clařiny matky byl fakt zajimavě využity.

redaktor
3.12.2019 | 21:11:32
wrong

Príšerné „tlačenie na pílu“ aby vyždímali pár sĺz z oka diváka a zvýšili si sledovanosť. Modré z neba je oproti tomuto dielu dramatická relácia.

27.10.2019 | 14:13:55
oskarka

Zase výborné!

22.10.2019 | 0:13:48

Stav překladu

Epizoda S03E10: Friends and Family

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará Petina129. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, kdy budou hotové.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky ze St. Bonaventure

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Robert Sean Leonard obnovuje spolupráci s Davidem Shorem, do seriálu míří další posila z House

Do třetí série zabloudí herec Robert Sean Leonard, jenž si pro náš tým připraví netradiční výzvu. Koho si bývalý seriálový onkolog střihne a jak dlouho se zdrží v St. Bonaventure, vám prozradíme uvnitř článku. Vedle informační hostiny si také můžete prohlédnout první fotografie s váženým hostem.

Reklama

Recenze první série

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak Dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Personál nemocnice

Personál nemocnice