The Good Doctor (Dobrý doktor) S04E01: Frontline, Part 1

S04E01: Frontline, Part 1

S04E01: Frontline, Part 1

Nemocniční tým se poprvé setkává s nebezpečným virem, na něhož zatím neexistuje žádný lék. Shaun se nemůže stýkat se svou láskou, jinak by ohrozil její zdraví. Morgan vystaví sebe a celé nemocniční patro nebezpečí.

cz sk
3.11.2020
4 867 000
42 minut

Základní informace:

Režie: Mike Listo
Scénář: David Shore a Liz Friedman
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Ricky He (Kellan Park), Sheila Kelley (Debbie Wexler), Karin Konoval (Petringa), Jennifer Birmingham Lee (Mia), Elfina Luk (Villanueva), Lochlyn Munro (Martin Cross), Carly Pope (Lily Cross), Arlen Aguayo-Stewart (Ambar Estrada), …

Upoutávka k první epizodě čtvrté série:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že lekařum fakt nezavidim ale dělaji maximum aby uspěli ikdyž musi dělat těžka rozhodnuti a Shaun byl fakt dobry jak řekl že ted nemuže čist lidi ani oni jeho a s Leou to bylo taky dobre jak se bavili a nemohli si uživat.

9.11.2020 | 19:59:45
Brett

Pro tvůrce seriálu téma na čtvrtou sérii spadl přímo do klína, když tu máme epidemiologickou situaci. Hezky zpracovaná první epizoda, ale něco mi tu chybělo. Mnoho lidí si v reálném životě pořád neuvědomuje, jak těžká situace to musí být pro zdravotníky v tomto nečase. Dej bůh štěstí našim zachráncům. :-)

redaktor
8.11.2020 | 11:00:39
ddaanniieell

Na konci epizody jsem plakal. Úžasná epizoda která krásně ukazuje obětavost, odvahu a sílu zdravotníkých personalů po celém světě, v každé zemi, městě, nemocnici… A podle upoutávky na pokračování, bude ještě lepší (horší), dojemnější… hodnocení 100% je pro tuto epizodu rozhodně málo.

3.11.2020 | 12:50:28

The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 79×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Antonia Thomas (Claire Browne), Chuku Modu (Jared Kalu), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Dylan Kingwell (Steve Murphy), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Chris D'Elia (Kenny), Will Yun Lee (Alex Park), Eric Winter (Matt Coyle)

Stav překladu

Epizoda S04E13: Spilled Milk

cz100%
DOKONČENO

České titulky k seriálu The Good Doctor přejímáme z webu Titulky, kde se o českou podporu stará @peti1D3.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

Reklama

Recenze první série

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Jak dr. Shaun Murphy zaujal Edňáky svým debutem?

Šikovný doktor Shaun Murphy si momentálně dopřává zasloužené pauzy od doktořiny. Naši redaktoři však pro vás zhodnotí, jak se jim líbilo jeho první vystoupení na obrazovkách.

Reklama

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás