The Originals Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Co nás čeká v 10. - 12. díle?

Na scéně se objevuje mocná zbraň, která by mohla zničit celou rodinu Mikaelsonů. Elijah se pokusí získat kontrolu nad Strix.


18 0
30.1.2016

10. A Ghost Along the Mississippi

Datum premiéry: 29. ledna 2016

V důsledku hrůzného plánu, který skončil Caminou smrtí, Klaus vyhlašuje Auroře a Tristanovi válku. Vincent, který se ujmul své role regenta New orleanských čarodějek, je přinucen použít magii proti své vůli, když se Hayley a Jackson ocitnou jako pěšáci v Tristanově zvrácené hře. A konečně, poté, co se dozví, že Tristan má v držení mocnou zbraň, která by mohla jejich rodinu zničit jednou provždy, uvedou Klaus, Elijah a Freya do pohybu riskantní plán, který vede až k času zúčtování se Strix.


11. Wild at Heart

Datum premiéry: 5. února 2016

Zatímco se Klaus musí zabývat naléhavými záležitostmi doma, Elijah se neochotně spojuje s Ayou, potom, co se dozví, že by mohla vědět něco o nedostižitelné zbrani, která by Původní mohla nadobro zabít. Mezitím se zoufalá Davina, opuštěná a vykázaná vlastním klanem čarodějek, ocitá na vážkách poté, co obdrží lákavou nabídku, která by ji mohla posunout o krůček blíž ke znovu shledání se s Kolem.

12. Dead Angels

Datum premiéry: 12. února 2016

Mocná zbraň, která by mohla nadobro zničit rodinu Mikaelsonů, skončí v nesprávných rukou, proto Klaus začne vyjednávat s nepravděpodobným nepřítelem. Elijah se snaží získat kontrolu na Strix, což vede k násilnému zúčtování a vzniku nového možného vůdce. Čarodějky se snaží ovlivnit Davinu, aby jim pomohla najíst neporazitelnou­ zbraň.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
9%
331 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás