The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu The Vampire Diaries. Nepište zde spoilery z aktuálních epizod!

Car

#7660 RoseMary: no já nevím tedy, co mám zkušenost u seriálu, tak to ,že je to finální série se diváci dozvídají klidně v půlce nebo až na samotném závěru i co sem tak četla, tak nevím jestli by to hned oznamovali, každopádně nevím no seriál mám vážně ráda ale 7 bych to asi už uzavřela, ráda se k němu budu vracet ale co je moc to je příliš, tyhle seriály by se neměli točit až někdy do 10 – vyjímka je teda Supernatural – to je bomba pořád podle mě, no počkej tak si tedy fanatik nebo se na to koukáš jenom proto protože chceš vědět jak to dopadne? :D to už si trochu odporuje :D

#7662 RoseMary
24.6.2015 | 19:03:27
RoseMary

#7661 Car: ani takovy fanatik nejsem jenom…muze se clovek ktery je kazdy den na diskuzi u jednoho jedineho serialu a umira zvedavosti aby se dozvedel co bude v dalsi seii povazovat za fanatika?vim ze me tady v minulosti nekdo uz tak nazval,ale ted presne si nemuzu uz vybavit kdo a proc,ale jo bylo to v minulosti protoze jsem byla totalne posedla damonem a delenou a porad jsem chtela aby byly spolu a chci to i ted ale vim ze se mezi nima vytratila jiskra kazdy ma svuj zivot a musi byt starsne tezky byt do enkoho zamilovana v serialu kdyz ve skutecnem zivote k nemu nic necitis.fanatik nejsem ale na prvni dil sedmicky jsem oficialne zvedava.v nejakem promo videu jsem videla ze by tam meli byt nove postavy a pevne doufam ze budou mit vetsi zivotnost nez ivy nebo tripp.zajima me taky to jestli to budou lidi enbo upiri nebo lidi ze kterych nekdo po par dilech udela upiry,zajima me s kym bude nakonec enzo ktereho jsem zezacatku nemusela ale postupem casu jsem si ho oblibila a zajima me taky to s kym bude damon kdyz tam elena uz nebude.potom me zajima taky to jak se elena vrati-nebo jesli se vubec vrati-a taky by me zajimalo co se stane s bonnii.kdyby ji nekdo zabil elena by ozila hned,ale to se nestane protoze damon si ji oblibil a chrani ji.ma ji rad a podle nejakeho proma na youtube by s ni mel i byt,ale nejsem si jista jestli to nebylo jen fanmade,abych byla uprimna paru bamon moc nefandim daleko vic se mi libila delena kdyz jeste mela jiskru,pokud vis co myslim.damonovi by prece neuskodilo kdyby byl chvilku sam ne?byla by to prijemna zmena teda aspon podle me,ale pripada mi ze jeho postavu snad plecka sikanuje nebo co.nejdriv mu umre ketrin potom rose a ted jeste elena?tohle uz je vazne moc.je to jen muj nezor snad me za to nikdo nevysaje zaziva.

#7663 Car
25.6.2015 | 18:53:55
Car

#7662 RoseMary: jenže já to nemyslela vůbec špatně, jen se ptám na to co tu píšeš to je vše, no nevím teda…mě je spíše Ricka… jemu vážně umřeli úplně všechny co mu tbylo ted? vraceli ho proto aby mu zase všechno vzali? nevím no prostě takový konec se mi nelíbil, vidíš ty jsi zvědavá na tyhle věci, já bych ještě přidala vztah Caroline a Stefana na ten jsem zvědavá zase já :-) i na ostatní samozřejmě, ale tenhe vývoj mě zajímá také

25.6.2015 | 21:00:58
anndy

odpočet na další díl…to číslo vypadá děsivě, ale uteče to jako voda

#7665 RoseMary
27.6.2015 | 9:28:41
RoseMary

#7664 anndy: taky si myslim nekde jsem cetla ze nikki reed by se mohla objevvit v the vampire diaries,ale neni to oficialni-teda aspon si to myslim- tak to neberte moc vazne.co by tam hrala?ze by dalsi elenu?nebezpecnou upirku,ktere nedela problem chladnokrevne zabijet lidi?bylo by to zajimavy ne?ale myslim ze se to nakonec nestane,nebo je aspon hodne nepravdepodobne ze by se to skutecne stalo,ale nic ne ni jiste a nechanme se prekvapit.trweba se tam nakonec objevi vydrzi tam par dilu a potom ji nekdo zabije treba ji pokouse tyler ktery je nove zase vlkodlak.jeste tam ani neni a ja uz fantaziruju nad tim jak ji kdo zabije a z jakeho duvodu.uvidime ale podle me by to mozna mohlo byt zajimave.

27.6.2015 | 18:38:21
RoseMary

tak to vypada ze sedmicka bude vazne zajimava.elena se probere aby ji damon mohl zabit a byt s bonnie?super,to vypada teda vazne fantasticky.tyler se bude kazdy uplnek premenovat ve vlkodlaka a caroline vypne lidskost.Matta nekdo zabije ale nevi se kdo.vypada to ze kai se tam bud objevi jako duch nebo na nej nekdo vzpomene,ale kdyby byl mrtvej natrvalo tak by ho tezko davali do proma na sedmicku,ze.jak se dozvidame uz z nazvu dilu nekdo asi s nejvetsi pravdepodobnosti zabije jeremyho a nedivila bych se kdyby to byl vypnuty damon.jelikoz v sedmicce nebude elena ktera by je zachranovala tak hadam ze by nam vypnuty upiri mohli vydrzet trochu dele nez je obvykle,ale nedivila bych se kdyby je tam nekdo po par dilech zase zacal zachranovat.

#7667 Kíka13
30.6.2015 | 18:32:39
Kíka13

#7666 RoseMary: Dost pochybuju, že Nikki bude hrát v TVD. Kam na ty informace chodíš?! :-O Elena se určitě neprobere, aby jí mohl Damon zabít a už vůbec ne kvůli tomu, aby mohl chodit s Bonnie. Caroline těžko vypne lidskost, když se jí emoce teprve nedávno zase vrátily. Tyler ani Jeremy už se v seriálu neobjeví, protože ti herci ze seriálu odešli. Matta možná někdy někdo zabije :D ale vzhledem k tomu, že tam chudák zůstal jako jediný člověk, tak tam nejspíš i zůstane. Kai je podle mého mrtvý (bohužel :( ), takže ten už tam taky nebude. A Damon emoce nevypne, byl by to blázen, když v MF začne řádit Lily s kacíři. Copak ty vůbec nečteš informace k sedmé řadě?!

#7668 Car #7671 RoseMary #7672 RoseMary
12.7.2015 | 22:56:56
Car

#7667 Kíka13: evidentě ne :-D

13.7.2015 | 20:03:02
anndy

https://www.facebook.com/video.php?…

napřed to vypadalo tak normálně, a pak konec… :-D

#7670 Car #7674 Stelly
15.7.2015 | 10:44:28
Car

#7669 anndy: hele to jsem viděla včera nejlepší :D hodně lidí si to strašně pochvaluje i ten konec :D

15.7.2015 | 17:46:44
RoseMary

#7667 Kíka13: nevim bylo to nekde na netu ale uz si nevzpomenu jaka to byla stranka jo taky o tom docela pochybuju ale bylo by to zajimave.nekdo tady psal ze nectu informace k sedme rade ale ja bych je rada cetla kdybych mela prilezitost ja nevim kde ty informace jsou.kdyby nejake informace byly tady na edne tak je ctu klidne od rana do vecera.

17.7.2015 | 7:45:01
RoseMary

#7667 Kíka13: nevim bylo to nekde na netu ale uz si nevzpomenu jaka to byla stranka jo taky o tom docela pochybuju ale bylo by to zajimave.nekdo tady psal ze nectu informace k sedme rade ale ja bych je rada cetla kdybych mela prilezitost ja nevim kde ty informace jsou.kdyby nejake informace byly tady na edne tak je ctu klidne od rana do vecera ale jelikoz tady nic potvrzenyho neni tak vim jenom to co se ke me doneslo a nevim co z toho je pravda a co ne to je na tech vsech informacich to nejhorsi.nikdy nevis co je pravda a co ne.

17.7.2015 | 8:01:53
RoseMary

Na http://hannah-montana-twilight.cz/ je promo plakat k sedme serii.podle me vypada dobre.videl to jeste nekdo?co na to rikate?

17.7.2015 | 17:13:19
Stelly

#7669 anndy: Náhodou super hlavně bylo dobrý jak se tam objevil Chris,ale to „znásilění“ Delena rain kiss bylo celkem vtipný...... :D Ale mě se nevíc líbila ta část s padouchy ta se povedla ;-) hlavně ta hudba to kdyby se vystřihlo a ostatní by zmizelo,bylo by to super.. Hlavně on ukázal,že kdyby byl happy end nebo jen klid…Prostě bez záporáků by tam byla nuda…A měl pravdu v jedný věci nejvíc se mluví vždy o záporácích… :-) Ani se nemůžu rozhodnout který comic conový video bylo lepší jestli tohle nebo to vloni :D

#7675 RoseMary #7676 RoseMary #7677 RoseMary #7678 RoseMary #7679 RoseMary #7680 RoseMary #7681 RoseMary #7682 RoseMary #7683 RoseMary #7684 RoseMary
17.7.2015 | 17:18:05
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:34:53
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama