The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu The Vampire Diaries. Nepište zde spoilery z aktuálních epizod!

RoseMary

#7639 blacken: na sto procent si tohle nemyslis sama.ja jsem se na serial koukala od prvniho dilu prvni serie ale ted uz me to nejak ne ze prestalo bavit ale proste uz nejak vymizel ten pocit teseni se na kazdy novy dil.presto ze se uz na to tak euforicky netesim tak jsem rada ze bude sedma serie protoze aspon budu mit co sledovat.ono by bylo taky spatny kdyb jsme s e nedozvedeli jak to cele dopadne.mohla bych se jenom zeptat kde beres ty ohlasy na netu?kdybys mi mohla treba poslat odkaz na ty stranky tak bych se na to treba taky podivala.diky moc.

7.6.2015 | 14:39:36
tracyho.tygrice

Mně se tahle série líbila víc jak minulá, takže já jsem docela spokojená. Ale ten poslední díl byl prostě blbej, to mi nikdy nevymluví :D A to že napíšu, že VD jdou celkově do kopru – neznamená že je to hned špatný seriál, jen prostě ztrácí na kvalitě, tak jako většina seriálů po pár sériích. Kór zrovna upíři jsou prostě materiál tak na těch 5 sezon – kdyby jen kvůli toho stárnutí. No a mám to podobně – na další díl už se tak moc netěším, kolikrát ho zčeknu až za pár dní, ale mrknu no, takže tragédie to zatím opravdu není, ale sláva už taky ne. Na druhou stranu když je fakt krize, tak jsem schopná mrknout i na větší hovadinu a neznamená to hned že se mi to líbí :D

#7643 RoseMary
7.6.2015 | 22:46:43
RoseMary

#7642 tracyho.tygrice: jenomze ja jsem nerekla ze the vampire diaries jsou hovadina na to ten serial mam porad moc rada nez abych ho nazvala hovadinou,jenom rikam ze uz me tyhle serie nebavi tak jako predchazejici ale sedmou sledovat budu ne ze ne.potrebuju se aspon dozvedet jak to cele dopadne ne?nechapej me spatne chci jenom rict ze nejsem na kazdy dil natesena jak mala ale zaroven se tesim na dalsi serii.proste chci vedet jak to cele dopadne,ale mam takove tuseni ze sedmicka nebude posledni serii.bohuzel.

8.6.2015 | 22:10:49
RoseMary

#7613 NIKITO: pevne doufam ze nemas pravdu protoze damon na zacatku byl kruty a bezcitny a potom kdyz se zmenil tak jsem ho teprve zacala mit rada ale necoc mi rika ze bys mohla mit pravdu protoze elena bude spinkat ve sve rakvi a damon by mohl vypnout emoce a nekam odjet a az se elena probere tak by se mohl vratit.ale co bonnie?ma ji rad a charni ji a nevybral si ze jji necha nazivu misto eleny jen tak.pockat.ted me neco napadlo.kdyz je ted kai mrtvej nemelo by se to kouzlo zrusit?po jeho smrti by uz fungovat nemelo ne?treba se v prvnim dile sedme serie dockame toho ze budou nazivu obe dve.uvidime.

#7646 Car #7647 Car
16.6.2015 | 9:58:00
RoseMary

i kdyz nekteri se mnou mozna tady nebudou souhlasit jsem rada ze to ukoncili s covenem gemini.kai me nikdy nebavil,jo jako jedina byla docela dobra,luka jsem nemusela,ale jsem rada ze se kaiovi dokazal postavit i kdyz ho to stalo jeho zivot.kaie jsem nenavidela od sameho zacatku a jsem rada ze je mrtvy.liv jsem zezacatku moc nemusela ale postupem casu na me udelalo dojem to jak je ochotna se obetovat pro ostatni a malem se nechala zabit jen aby dokazala ze umi drzet slovo protoze slibila ze pomuze damonovi a spol.,takze liv mi je lito,ale to je skoro jediny clovek z covenu gemini ktereho jsem mela rada.Jo jsem moc nemusela ale je mi lito alarika.vsechny vztahy co mel mu nevysly,takze jeho je mi lito.jsem zvedava na semicku ale myslim si ze potom co v sestce umrela vetsina dobrych postav,tak sedmicka nebude nic moc.budu se na ni koukat jenom proto abych se dozvedela jak bude fungovat bamon vztah.na nejakem videu na youtube jsem videla ze by mel byt damon s bonnie,tak uvidime jak dlouho jim to spolu vydrzi a taky jak jim to spolecne bude fungovat.na youtube je vice promo videi k sedme serii a uvidime co biude nakonec na podzim v prvnim dile.nechame se prekvapit.na semicku se sice nejak extra netesim ale jsem zvedava na to o cem bude.

16.6.2015 | 15:54:55
Car

#7644 RoseMary: nevím tedy, kde bereš to tušení, že 7 série nebude poslední to za 1), podle většiny ano, i když se mi to teda moc nelíbí, a klidně bych to mohla sledovat pořád :D bylo by asi dobré nějak úctyhodně toto zakončit tou 7 sérií, určitě si to pak ráda sjedu jednou zase celé :-)

  1. kouzlo se vážně nezruší už to bylo několikrát řečeno jak tady, tak v tom seriálu to Kai také dost jasně řekl, že ani po jeho smrti se to kouzlo nezruší… a hlavně jaký by to bylo mělo význam kdyby se kouzlo zrušilo, že…Elena by musela obživnout a to se ted tvůrcům moc nehodí do krámu, že…
  2. tak s Gemini s tebou teda souhlasím…mě to taky vůbec nebavilo…je pravda, že Liv mi přišla hrozně protivná ze začátku, ale zase se mi líbilo jak se díky ní choval Tyler – konečně normálně, takže pak jsem jim přála,aby spolu byli a co víc někam odjeli nejlépe, takže jako naštvalo, mě jak blbě to s nimi skončilo…ale jinak mi Covenu určitě líto není…Kai mi naopak jako jediný nevadil, byl to nový záporák a bavil mě prostě :-) škoda té jedné sezony s ním…můj názor :-), naopak Jo jsem měla ráda hned od začátku, přišla mi jediná z mála postav hned normální od samého začátku, na nic si prostě nehrála…a to co tvůrci předvedli s Alaricem a s ní… to snad ani radši nebudu komentovat :-)
  3. kdy, že tohle celé má zase vypuknout? ten oficiální datum? tuším někdy v říjnu ale přesně? :D
#7655 RoseMary
21.6.2015 | 15:24:34
Car

#7644 RoseMary: nevím tedy, kde bereš to tušení, že 7 série nebude poslední to za 1), podle většiny ano, i když se mi to teda moc nelíbí, a klidně bych to mohla sledovat pořád :D bylo by asi dobré nějak úctyhodně toto zakončit tou 7 sérií, určitě si to pak ráda sjedu jednou zase celé :-)

  1. kouzlo se vážně nezruší už to bylo několikrát řečeno jak tady, tak v tom seriálu to Kai také dost jasně řekl, že ani po jeho smrti se to kouzlo nezruší… a hlavně jaký by to bylo mělo význam kdyby se kouzlo zrušilo, že…Elena by musela obživnout a to se ted tvůrcům moc nehodí do krámu, že…
  2. tak s Gemini s tebou teda souhlasím…mě to taky vůbec nebavilo…je pravda, že Liv mi přišla hrozně protivná ze začátku, ale zase se mi líbilo jak se díky ní choval Tyler – konečně normálně, takže pak jsem jim přála,aby spolu byli a co víc někam odjeli nejlépe, takže jako naštvalo, mě jak blbě to s nimi skončilo…ale jinak mi Covenu určitě líto není…Kai mi naopak jako jediný nevadil, byl to nový záporák a bavil mě prostě :-) škoda té jedné sezony s ním…můj názor :-), naopak Jo jsem měla ráda hned od začátku, přišla mi jediná z mála postav hned normální od samého začátku, na nic si prostě nehrála…a to co tvůrci předvedli s Alaricem a s ní… to snad ani radši nebudu komentovat :-)
  3. kdy, že tohle celé má zase vypuknout? ten oficiální datum? tuším někdy v říjnu ale přesně? :D
#7648 Stelly #7649 blacken
21.6.2015 | 15:24:53
Stelly

#7647 Car: Hezky řečeno :D

#7650 Car
21.6.2015 | 16:44:37
blacken

#7640 Stelly: No jak říkám, každý to máme jinak a každému vadí něco jiného. Tentokrát už se kouknu jen na poslední díl, abych věděla, jestli happy end nebo ne, jinak je to pro mě mrtvý seriál. Hlavně mě dráždí ty nesrovnalosti, které jsou v ději…

#7647 Car: Tak jen taková poznámka :D To, že bylo v seriálu něco řečeno… to je jedna věc… ale nikdy to nic neznamenalo. Původní taky měli být nezničitelní… kousnutí od vlkodlaka mělo být taky na 100% smrtelné… Stejně tak smrt by měla být tak nějak finální (teď jsem se zasmála :D :D). Kolikrát bylo něco prezentováno jako finální věc a pak se to najednou vyřešilo během dvou dílů. Takže tohle bych vážně nebrala. Kdyby Nina nekončila, tak by Elenu hned v prvním dílu vzkřísili :D

#7651 Car #7652 Stelly
21.6.2015 | 18:14:49
Car

#7648 Stelly: děkuji moc :-) doufám, že s něčím souhlasíš :D asi se kouknu na net kdy to celé zase začne docela se těším už :-D

#7652 Stelly
21.6.2015 | 19:23:08
Car

#7649 blacken: jako jo no :D já s tebou samozřejmě souhlasím, ve všem co je popsané v tvém příspěvku ale jen jsem se snažila odpovědět víš co :D jako teoreticky by to takto mělo být ale jak píšeš, ano v tomhle seriálu vážně člověk nikdy neví, každopádně snad 7 bude poslední at nějak zachovají ještě kousek dobrého co seriál ještě má :-)

21.6.2015 | 19:25:42
Stelly

#7649 blacken: No jako v něčem máš pravdu,ale jak píšeš to záleží na tom jak to kdo bere :-)
#7650 Car: Jo ve většině i jo :D ;-) Taky se těším!

#7653 Car
21.6.2015 | 20:48:18
Car

#7652 Stelly: já už docela taky, jak jsem se vrátila po měsící k diskusi a byla jsem překvapená, že to tu ještě celkem žije i když díly nejsou :-) ale těším se už :-) doufám, že konecně Car a Stef budou mít více prostoru :-)

#7654 Stelly
21.6.2015 | 20:57:55
Stelly

#7653 Car: Mohli by mít vzhledem k tomu že Elena(Nina) odešla tak bych řekla,že celkově budou mít ostatní hlavní postavy více prostoru,což jsem psala i v tý druhý diskuzi..... ;-) Jo no celkem i jo,i když to je tak něco napíšeš,nejdřív koukáš každou chvíli,pak tě to přestane bavit a pak po se mrkneš po týdnu a helé příspěvek :D

#7659 Car
22.6.2015 | 7:40:11
RoseMary

#7646 Car: kde beru to tuseni ze sedma rada nebude posledni?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie,ale pochybuju ze by desitka mela sledovanost.podle me je zbytecne resit ted desatou serii kdyz jeste nezacala sedma vim ze tvurci maji spoustu napadu ale vsechno je to hlavne o sledovanosti a pochybuju ze by se na desatou serii lidi koukali mozna krome me a par zapalenych fanatiku.docela by me zajimalo i cem bude sedmicka.

#7656 Stelly #7659 Car
22.6.2015 | 8:29:34
Stelly

#7655 RoseMary: Hele tak kdo ví…Třeba by se to dalo udělat zvláště díky tomu jak tam nebude Elena…Hlavně ten pohled na konci tohohle dílu vypadal fakt luxusně(aspoň podle mě).....A to si myslím,že kdyby to bylo dost dobře rozpracovaný tak by to asi možná na ty další 4 série(když počítám i sedmou) určitě vydalo…

Ale já bych asi spíš byla radši kdyby já nevím třeba TVD bylo do takový 8. s tím že by byla zkrácená-jakože např.Každej díl by byl zaměřenej jenom na jednu postavu,s tím že by se třeba hlasovalo o to který postavy chceme-Je to jen můj nápad!Takže nevím jestli to tak fakt bude… ;-) A pak by některé postavy třeba by se mohly ještě objevit v TO,které by bylo dejme tomu do 6.série..... :-) Tak to vidím já :D

Tak by se mi to i líbilo,ale jak říkám ono nikdy nevíš dokud jdou z toho prachy tak bych řekla,že to pojede dál…Navíc třeba moje bejvalá třídní jí bylo přes 50 a kouká na to stejně nadšeně jako já ;-) Takže ono spíš záleží taky na tom jak to koho chytne a třeba se na to začne koukat mladší generace a začne to zbožňovat ;-) Takže o fanoušky nemusí být nouze ;-)

#7657 RoseMary
22.6.2015 | 11:19:03
RoseMary

#7656 Stelly: presne tak neco podobneho jsem si taky myslela a v nejakem clanku na netu jsem cetla ze plecka ma napady az do desate serie ale samozrejme vsechno zavisi na sledovanosti.nemam tuseni o cem bude sedma rada nechame se prekvapit ale osobne bych uvitala kdyby tylera pokud ma vazne koncit nechali odjet treba k the originals nebo proste nekam pryc.ted jsem zacala sledovat beverly hills,ale na dalsi serii se tesim protoze jsem zvedava na to co tam bude.ted jsem zacala sledovat hart of dixie a beverly hills.

#7658 Stelly
22.6.2015 | 11:46:58
Stelly

#7657 RoseMary: Já bych řekla,že odjede aby si nechali otevřená vrátka…A navíc i sama Elena mu to řekla,že ho vidí někde jinde,ale že ať přijme svou vlkodlačí část… ;-) Beverly hills je super :-) Ale já mám spíš radši tu starší verzi ;-)

22.6.2015 | 14:49:10
Car

#7654 Stelly: tady je těch diskusí už tolik, že se občas ztrácím, ale ty novinky mě docela baví, zatím to vypadá vážně slibně :-), přesně tak!!!! :-D ted jsem tu nebyla dlouho, ale přesně mrknu se sem někdo něco napíše a hned mě to zase chytne a musím říct dobře jsem udělala už se fakt moc těším :-)
#7655 RoseMary: to s těmi nápady jsem tu někde psala kdysi dávno taky mám takové tušení :D protože jsem to někde četla ale nebrala jsem to moc vážně právě…a navíc to psala určitě ještě předtím než dala Nina seriálu sbohem…to bych tomu i věřila i snad :D ale takhle fakt ne, 7 bude snad poslední, určitě mě to bude mrzet ale není problém si to kdykoli sjet znovu

#7660 RoseMary
22.6.2015 | 19:44:59
RoseMary

#7659 Car: no uvidime muze se jeste cokoliv zmenit a treba se dockame nejenom sedme ale klidne i desate serie.no uvidime ja si ale stejne nemyslim ze sedmicka bude posledni protoze kdyby skutecne byla tak by u ni oznamili finalovou radu coz se nestalo takze podle me bude jeste osmicka,mohla by byt treba uplne o necem jinym ale bude.vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti ale myslim si ze fanatici jako ja by to vydrzely sledovat klidne az do desate rady a vubec by jim to nevadilo.na jednu stranu by mi tech deset rad nevadilo ale na druhou stranu si nejak nedokazu predstavit o cem by byly.

#7661 Car
24.6.2015 | 18:49:31


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama