The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu The Vampire Diaries. Nepište zde spoilery z aktuálních epizod!

blackmamba01

Tento serial jsem měla ráda..ale ted už mě nebaví ,postavy se páří mezi sebou fakt jak. jinak to nazvat než .KÁMEN Š*** CIHLU..:D ..trapný děj!! už to ztratilo dávno své kouzlo.Už by to měli ukončit protože z oblíbeného seriálu dělají ptákovinu na kterou se dá sotva dívat. :/

14.12.2015 | 14:42:53
Lenatka08

Ahoj :D chci se zeptat..teď koukám na 3. sérii a máma Bonnie byla čajodějka,a stala se z ní upírka,neznamená to,že by měla být také heretik?

#7723 E-Lee-Czech
15.12.2015 | 17:29:00
E-Lee-Czech

#7722 Lenatka08: Ahoj, ne neznamená.. Když se čaroděj promění v upíra, je z něj prostě upír… Heretik je z čarodějného rodu, ale nemá svojí vlastní magii.. Musí čerpat z jiného čaroděje, z nějakého magického předmětu nebo tak… Jako třeba Kai. Ve chvíli kdy je takový (ne)čaroděj proměněn, stane se upírem, který čaruje.. čerpá magii ze sebe samého.. Může jí čerpat, protože upíři byli stvořeni kouzlem, tudíž jsou vlastně nekonečným zdrojem magie :-)

#7724 Lenatka08
15.12.2015 | 22:33:45
Lenatka08

jo aha,aha,děkuji za vysvětlení :-) mně to teď hrozně vrtalo hlavou právě :-)
#7723 E-Lee-Czech:

#7725 E-Lee-Czech
16.12.2015 | 17:00:38
E-Lee-Czech

#7724 Lenatka08: Není zač :-) doufám že už nevrtá :-)

16.12.2015 | 23:32:44
Lenatka08

už ne :-) už můžu zase v klidu spát :-D

17.12.2015 | 14:27:16
E-Lee-Czech

To jsem ráda, tak to můžu už i já jít spát :-D Dobrou :-)

18.12.2015 | 0:00:38
denis95

Zdravím, chcem sa len spýtať na jednu vec. Možno mi unikol nejaký detail. To že je Elena ďalší dvojník bolo vysvetlené tak, že Katherine mala dcéru Nadju. Ale bolo niekde spomínané že Nadja mala dieťa? Aby potom rod mohol pokračovať a mohla sa narodiť Elena? Vďaka.

#7729 E-Lee-Czech
30.12.2015 | 19:02:37
E-Lee-Czech

#7728 denis95: Jediné co je v seriálu řečeno (pokud se dobře pamatuji) je že Isobel (Elenina biologická matka) je nějak příbuzná s Katherin.. neví se ale jak..

#7730 RoseMary
3.1.2016 | 21:46:33
RoseMary

#7729 E-Lee-Czech: katrine byla jenom jeji kamaradka ne pribuzna,nedavno jsem koukala na stare dily a tam bylo primo jak tohle john rikal elene.zato ted se nejspis na nejnovejsi dil asi nepodivam.nefunguje mi prehravac teda prehravac jo ale nebere mi format videa avi.dokonce jsem si dneska vypsala vsechny formaty videa odporovane macbookem abych mela priste prehled o tom co vsechno do nej muzu stahoavat a co se mi v nem hlavne prehraje…chapu ze to sem nepatri ale nemohla jsem si pomoct.

#7733 E-Lee-Czech
8.1.2016 | 21:18:56
OriginalHunter

Miesto toho uvidíme ako Heretici okamžite prevzali mesto, hneď v úvode prvej epizódy. „Bleskový pohľad na budúcnosť nemusí byť miestom, kde by sme mali začať,“ povedala výkonná producentka Caorline Dries pre TV Guide. „Zaviedli sme mytológiu, ktorá nás priamo nasmeruje k ôsmej sérii.“
;)

10.1.2016 | 12:28:30
OriginalHunter

a už je to tu Stefan sa objaví v New Orleans crossvery mám rád bude 2dielny snád to nedobabrú ;)

#7734 Car
10.1.2016 | 20:09:56
E-Lee-Czech

#7730 RoseMary: Já si nepamatuji jak přesně to bylo řečeno v seriálu ohledně vztahu mezi Katherin a Isobel… Ale našla jsem to na The Vampire diares wiki, že není řečeno jak jsou příbuzné… Možná máš ale pravdu.. Každopádně nechápu jednu věc.. Tady píšeš, že si nedávno koukala na staré díly, a v obecné diskuzi píšeš že staré díly nesleduješ :-O Tak jsem z toho jelen :-D

Jinak s přehráváním videa ti nepomůžu.. Leda přehrávat na PC, na kterém si koukala do teď.

11.1.2016 | 3:35:53
Car

#7732 OriginalHunter: jojo crossover bude super taky se moc těším :-) snadto nějak nepose…

11.1.2016 | 15:38:49
Kíka13

No tak jsem právě zjistila, že Kat Graham je i zpěvačka! Asi to nevím jako jediná :D ale mě to fakt překvapilo… a musím říct, že ty písničky nejsou vůbec špatný :) https://www.youtube.com/watch?…

#7736 Car
31.1.2016 | 23:03:09
Car

#7735 Kíka13: joooo je super :D a ted nedávno jsem koukala na nějaký jeji profi fotky a moc jí to sluší, ta snad umí všechno :D a herectví ji není cizí :-)

#7737 Kíka13
31.1.2016 | 23:09:52
Kíka13

#7736 Car: Proč jsou některý lidi tak talentovaný a jiný ne?! :D Já neumim nic :D… dneska snad skoro každej herec zpívá nebo naopak zpěvák hraje :D Jen v TVD by mohla dostat víc prostoru, dost mi tam chybí :(

#7738 Car
31.1.2016 | 23:15:59
Car

#7737 Kíka13: já pořád čekám na ten prostor a taky se furt nějak nemůžu dočkat upřímě :-( ale máš pravdu no :D každá herec většinou i zpívá nebo naopak viz GaGa :D i když tam to herectví je napováženou :D každopádně nic si z toho nedělej taky nic neumím :D

1.2.2016 | 20:44:40
Kíka13

Haha, mám další zajímavost :D Dneska jsem se z nostalgie dívala na poslední díl Harryho Pottera a hádejte kdo se tam objevil v roli Pansy Parkinsonové? Scarlett Byrne, naše heretička Nora :D Já si říkala, že je mi nějaká povědomá :D

#7740 ritterqa
1.2.2016 | 23:30:23
ritterqa

#7739 Kíka13: Poslední díl jsem zatím neviděla (nebo jako viděla už dávno, ale teď znova sjíždím všechny díly) a též jsem si v nějakém předchozím říkala, že mi přijde podobná, ale říkala jsem si, že to určitě nebude ona :D.

2.2.2016 | 9:03:54


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama