The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu The Vampire Diaries. Nepište zde spoilery z aktuálních epizod!

RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:16
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:17
RoseMary

#7674 Stelly: souhlas bez zaporaku by tam byla nuda ale proti happyendum nic nemam ja je naopak spis primo miluju.prece nebudu sledovat sedm serii serialu aby to nakonec cele spatne skoncilo ne?nechapejte me spatne nejsem takova ze bych vylozene zila serialem to ne ale mam rada kdyz serial ktery sleduju takhle dlouho dobre skonci a vsichni budou stastny do konce vecnosti.kdyby to takhle dopadlo tak bych byla rada.dost by me nastvalo kdyby serial na ktery se koukam sedm let skoncil spatne.ale u sedmicky prece neoznamili finalovou radu nebo jo?nekde jsem videla ze plecka ma napady az do desate serie ale vsechno samozrejme zavisi na sledovanosti.

17.7.2015 | 18:35:17
RoseMary

ted se mi odeslal jeden koment trikrat vazne to nebylo umyslne no nic no omlouvam se p.s.nebo treba nakonec bude sedmicka a potom osmicka ale bude zkracena to by bylo super ne?ja bych to mohla sledovat porad vim ze uz tak nejak vymizel ten pocit teseni se na kazdy dalsi dil ale mam ten serial porad rada na druhou stranu si ale zase dobre uvedomuju ze kdyby to neskoncilo nikdy byla by z toho telenovela a to by bylo taky spatny i kdyz nektere telenovely byly taky dobre treba osklivka betty nebo osklivka katka nebyly vylozene spatne serialy,ale delat neco takovehodle i z the vampire diaries je proste nesmysl.

#7686 Car #7687 Car
17.7.2015 | 18:43:28
Car

#7685 RoseMary: neříkala jsi náhodou, že už tě to nebaví a že to sleduješ už jen proto aby jsi věděla jak to dopadne a vždy když jsi o tom psala si to psala takovým dost opovrhujícím stylem, jakože je tento seriál hrozná nuda a ted píšeš zase tohle? a nebyla jsi to právě ty kdo se na sedmičku vubec netěšil a už vubec nechtěl aby byli další řady?

#7688 RoseMary
19.7.2015 | 22:04:49
Car

#7685 RoseMary:

P.S.: to, že se ti to odeslalo 3× to je způsobeno tím, že jsi nejspíš vícekrát za sebou klikla na tlačítko ,, odeslat komentář,, a nepočkala jsi chvíli ono totiz jak je tu mnoho komentaru tak se to hodne dlouho nacita nez se komentar ulozi, takze nejspis proto

19.7.2015 | 22:06:22
RoseMary

#7686 Car: taky ze to uz je nuda a na sedmicku se netesim ale jsem napjata jak to dopadne a nemuzu se dockat zaveru abych se dozvedela jak to cele skonci a taky jak k cemu doslo.jinak me ten serial zacina cim dal tim vic nudit to sice jo a nechtela jsem dalsi rady z toho duvodu ze si proste myslim ze je to umele natahovane tot vse.nechapej me spatne za sedmicku jsem snad i docela rada,jenom si nejak nedokazu predstavit o cem bude to je vsechno.damonova matka, kaciri,tyhle temata me proste nejak nebavi a nikdy jsem to neresila a ted to ma byt cele jen o nich?ze v serialu nebude nina s tim jsem se tak nejak smirila i kdyz zezacatku mi to dost vadilo mela jsem ji rada ale co zivot jde dal ale ze the vampire diaries je nuda tak za tim si stojim ale na druhou stranu kdyz serial sledujes sest let tak jses napjata jak vsechno dopadne ne?coven gemini mi taky nikdy nechybel takze s tim se taky asi smirim ale jenom si nedokazu predstavit o cem bude sedmicka krome kaciru damonovi matky a eleny v rakvi.mozna se tam jeste bude resit enzo a jeho premenitelka,ale vsechno to jsou jenom moje domenky nic potvrzeneho protoze ja si nemam kde zjistovat informace mozna tady.

#7689 Car
19.7.2015 | 22:37:29
Car

#7688 RoseMary: já nevím no mě to prostě jako nuda ještě nepřijde, viděla jsem spousty seriálu, který mají více sérií a byla to nuda třeba už od 3 tohle se o TVD určitě říci nedá, navíc podle mě ( a nejsem sama) byla právě 6 fakt unikátní, rozhodně se to nedá srovnávat s opravdu nudnou 4 a 5 ( jo 5 byla lepší určitě díky zápletce s Kath, a tomu, že Elena a Damon byli konečně ofiko spolu) ale samozřejmě je to jen můj názor… možná je to umělě natahované možná taky ne, nedokážu říci.. jo coven mě taky nebavil s tím souhlasím ani poutníci proto práve píšu že 4 a 5 nejsou moje oblíneé série až na pár dílů tam, vím že jsi psala že trřeba Kaie nemáš ráda,ale podle mě on byl v 6 ta největší hvězda která tam tomu dodala štávu a nějakým způsobme to oživila a posunula hodně dál, Elena je jako postava v pohodě rozhodně proti ní nic nemám ale pravdou prostě je že v poslední době už tam byla jaksi nanic 6 série určitě – tam už se to hodně podepsala, třeba taková Bonnie hele…to si myslím, že tahle postava je zrovna nepostradatelná…za vše čím byli, co dokázali, a hlavně že nezemřeli hned od prvního dílu, za to vděčí jen a jen Bonnie, takže za mě ona jednou z nejdůležitějších postav třeba…ale opět můj názor…no tak pokud chceš poradit se zjistovaním si info tak rozhodně jeden velký zdroj je Facebook, existuje miliarda stránek, máš tam přesně i Fans stránku pro Čechy a Slovensko, můžes sledovat tam i herce, hodně často si tam vkládají fotky komentáře z natáčení a tak, nebo instagram, věz že těch možností je opradvu hodně :-)

#7690 RoseMary #7691 RoseMary
20.7.2015 | 0:31:19
RoseMary

#7689 Car: jenze ja jsem nerekla ze me potnici nebavili to jejich nekonecne brblani a zarikavani mi lezlo na nervy ale ta kdyz se na to podivam zpetne tak ta poutnice co se ji enzo pokousel zachranit nebyla z tech nejhorsich a bonnie je mozna neppostradatelna pro serial ale nemam ji moc v lasce,kaie jsem enmela rada od sameho zacatku byl to hajzl a byl mi nesympaticky a kdyz tam zarval tak jsem si rikala jupi uz se na nej nebudu muset nikdy koukat.jenze na druhou starnu je zase pravda ze mel nekdy dobry hlasky:neco mi skaplo z oka jako voda kapka…Damon:myslis jako ze jsi brecel?jo.to jsem byla totalne mrtva smichy.me totiz starsne bavilo jakej byl napul zaporak a napul zase hrozne hodnej.

#7692 Car
26.7.2015 | 17:03:34
RoseMary

#7689 Car: jenze ja jsem nerekla ze me potnici nebavili to jejich nekonecne brblani a zarikavani mi lezlo na nervy ale ta kdyz se na to podivam zpetne tak ta poutnice co se ji enzo pokousel zachranit nebyla z tech nejhorsich a bonnie je mozna neppostradatelna pro serial ale nemam ji moc v lasce,kaie jsem enmela rada od sameho zacatku byl to hajzl a byl mi nesympaticky a kdyz tam zarval tak jsem si rikala jupi uz se na nej nebudu muset nikdy koukat.jenze na druhou starnu je zase pravda ze mel nekdy dobry hlasky:neco mi skaplo z oka jako voda kapka…Damon:myslis jako ze jsi brecel?jo.to jsem byla totalne mrtva smichy.me totiz starsne bavilo jakej byl napul zaporak a napul zase hrozne hodnej.

26.7.2015 | 17:03:55
Car

#7690 RoseMary: mě poutníci přišli naprosto zbyteční a vůbec nejhorší z celého seriálu, to už byl lepší Coven a Silas s Qeutsiah nebo jak se to píše…Bonnie mi je sympatická, ne sice tolik jako Caroline s Elenou ale je v pohodě a bez ní by byli celou dobu fakt v pr*eli… a Kai byl podlě mě vůbec nejlepší záporák, kterého tam mohli vůbec dát…přece jenom ze všech záporáků pak udělali klaďase…takže za mě Kai určitě the best of…, jojo hlášky měl super to učitě ale na Damona to teda nemá ani v nejměnším :D

A vážně co se týče novinek od TVD, TO a vůbec veškerých seriálů doporučuju Facebook nebo Twitter jako hlavní zdroj info o veškerém dění, na fb je oficilální skupina pro TVD a oficiální fans skupina pro Česko a Slovensko a docela to stojí za to, takže doporučuju se přihlásit…můžeš tam sledovat i herce samotné a jejich život, pod svými normálními jmény (Nina Dobrev, Pal Wesley, Ian Somerhalder a další) možná na sledování přímo jich je ještě lepší Twitter, takže to určitě zkus ;-)

26.7.2015 | 17:37:55
RoseMary

odeslasl se mi jeden koment dvakrat vazne to nebylo umyslne no nic omlouvam se.

#7694 Car
26.7.2015 | 17:59:02
Car

#7693 RoseMary: no já myslim, že to snad nějak přežijeme :D

26.7.2015 | 18:33:02
plutosaurus007

moc se tesim na dily bez Eleny :-) posledni sezony uz to sni bylo k nevydrzeni jooo Katrin ta byla super :-) jinak co jsem cetla tak teprve ted ta 7serie zase bude pekne naslapnuta Damond nam zacne zase zlobit a bude mit zpet sve stare ja…nepredvida­telny,zly a proste sexy :-) takze uz se moc tesim

#7696 RoseMary
plutosaurus007
6.8.2015 | 12:18:57
RoseMary

#7695 plutosaurus007: ja si the vampire diaries bez elelny nejak nedokazu predstavit mela jsem ji rada.damon bez emoci…zase se vrati ke svemu staremu ja…ach jo nebude tam toho zla uz nejak moc?damonova matka,kaciri,vyp­nuty damon…na neco jsem zapomela?jenom jsem chtela aby nam tam zustal taky nekdo kladny kdo to tam vsechno vyvazi.

22.8.2015 | 13:32:25
Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:25:37
Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:25:48
Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:25:48
Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:26:08


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama