The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Obecná diskuze

Obecná debata o seriálu The Vampire Diaries. Nepište zde spoilery z aktuálních epizod!

Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:26:09
Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:26:09
Billy the Kid

TENTO SERIÁL UPADÁ DO ZAPOMĚNÍ!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

6.9.2015 | 13:26:09
Car

[smazáno] stačí to napsat jen jednou ;-)

#7705 RoseMary
6.9.2015 | 16:32:12
RoseMary

#7704 Car: diskuze byla urcute precpana nedivim se ze se mu to odeslalo vicekrat me se to taky stava.

8.9.2015 | 18:36:05
ilandra83

mě strašně mrzí, že v seriálnu není Katherine a Elena čili Nina Dobrev…prostě když se řekne Vampire diaries..vybaví se mi její tvář a příběh…bez ní to už sledovat fakt nebudu

#7707 RoseMary #7711 goldi20
23.9.2015 | 18:52:24
RoseMary

#7706 ilandra83: presne tak taky mi tam postava eleny chybi ale na druhou stranu by ji treba mohla nahradit ta mary luise nebo jak se ta nova kacirka vlastne jmenuje.podle me je ji trochu vzhledove podobna ale je to jenom muj nazor.ketrin byla dobra a uplne nejlepsi byla kdyz se stala clovekem.elena mi sice bude chybet ale myslim ze si zvyknu.jsou tam i lepsi postavy treba caroline nebo enzo i kdyz se mi nelibi jak jeho postavu ted zkazili teda samozrejme je to jenom muj nazor ze jo.the vampire diaries budu sledovat ne ze ne nejdriv jsem si myslela ze to sledovat nebudu a potom jsem se koukla na video a nejak me to zase vtahlo zpatky a ted uz jenom netrpelive odpocitavam dny ktre me deli od prvniho dilu sedme serie protoze jsem na nej oficialne zvedava a taky se na nej uz strasne moc tesim.myslela jsem si ze po sedmi letech sledovani seialu tohleto skoro detinske nadseni zmizi ale asi to neni pravda.vazne se nemuzu dockat prvniho dilu.sedma serie vypada zatim dobre teda aspon si to myslim snad to zase necim nepokazi ale pokazit see da vsechno ze jo.postava eleny mi bude chybet ale je pravda ze jsou tam i jini kvuli kterym se serialem rozhodne nikdy neseknu.

24.9.2015 | 11:49:45
RoseMary

teeba se nakonec elena objevi v nejakem poslednim dile jako duch nebo tak neco.presne jako se tam objevila tehdy rose.nechame se prekvapit a uvidime ze jo ono to nakonec nejak dopoadne.necame tomu volny prubeh a nakonec uvidime.mozna se elena objevi v poslednim dile nebo klidne i driv jenze to by asi museli nejdrive zabit bonnnie a to se nestane takze se nechame prekvapit myslim ze jsme postavu eleny nevideli naposledy treba atm budou aspon nakonec vzpominkonve zabery.

24.9.2015 | 11:54:29
RoseMary

nekde jsem videla ze nina by se mela vracet treba jenom ve vzpominkovych zaberech ale treba jsme vazne jeji postavu nevideli naposledy muze se vratit na konci serie,treba ji jeste nekdy uvidime mohla by se tam objevit jako duch stejne jako nechali ve druhe serii umrit rose a ve treti se v jednom dile objevila jako duch no uvidime treba nakonec bude pribeh navrat jeji postavy potrebovat nechame se prekvapit.

27.9.2015 | 12:58:01
RoseMary

nekde jsem videla ze nina by se mela vracet treba jenom ve vzpominkovych zaberech ale treba jsme vazne jeji postavu nevideli naposledy muze se vratit na konci serie,treba ji jeste nekdy uvidime mohla by se tam objevit jako duch stejne jako nechali ve druhe serii umrit rose a ve treti se v jednom dile objevila jako duch no uvidime treba nakonec bude pribeh navrat jeji postavy potrebovat nechame se prekvapit.

27.9.2015 | 12:58:05
goldi20

#7706 ilandra83: Náhodou, je to dobrý, zatím lepší než předchozí série, a kupodivu tam Elena nechybí :)

#7712 Car
31.10.2015 | 20:00:33
Car

#7711 goldi20: že jo naprosto souhlasím :) a minulý díl byl asi vůbec nejlepší zatím :_)

1.11.2015 | 14:53:43
lokoloko

Tyhle dily jsou opravdu bozi…skoda,ze Elenu neodstranili uz driv :-)

#7714 RoseMary
9.11.2015 | 11:14:37
RoseMary

#7713 lokoloko: nechapu proc tolika lidem elena vadi.kam se podivam tak jsou komenty jako ze tam nechybi a tak.ja jsem ji mela rada a celkem mi tam i chybi i kdyz je pravad ze jsem si na dily bez ni zvykla tak ji mam rada a nerekla bych ze tam byla tak uplne nepodstatna jak si vetsina lidi mysli.ted uz me zajima jenom jestli enzo a bonnie budou spolu.chtela bych je spolu,sluselo by jim to spolu myslim si ze se k sobe docela i hodi kazdopadne mi spolu sedi daleko vic nez treba bamon.

18.11.2015 | 20:24:16
BARBARKA

Taky se mi tyhle díly moc líbí. Už jsem začínala být nějak otrávená a mnohem zajímavější mi přišli The Originals, teď se to konečně vyrovnalo a nejen to…sláva! Nepřijdou vám Lilyiny večírky tak trochu připomínkou „slavného“ návratu Esther? Ty úvodní náhledy do doby za tři roky jsou sice trochu matoucí, ale budiž, máme stále o čem přemýšlet. není jednoznačně řečeno, že Stefana stíhá Lilly, i když se to nabízí, proč je Bonnie na psychiatrii a o koho svou chybou přišla (o Enza určitě ne, naopak). No a jinak? ani mě Elena moc nechybí, svoje si tam prožila a upřímně řečeno já bych spíš produkci než Nině vyčetla Eleninu změnu po fyzické stránce. Jasně že duševně dospěla, ale jako upír přece nemůže začít být, no dejme tomu, baculatá ..... podívejte se na Car, takhle má vypadat nestárnoucí upírka, pořád stejně. myslím,. že všichni „skalní“ vědí o čem mluvím. A díky bohu a Julii Plec, že tady jsou TVD i Originals, jinak by nás válcovaly Ulice podobné nezapomenutelné příběhy ze života, Zatím pa a tesákům zdar:-)

30.11.2015 | 11:13:11
BARBARKA

Taky se mi tyhle díly moc líbí. Už jsem začínala být nějak otrávená a mnohem zajímavější mi přišli The Originals, teď se to konečně vyrovnalo a nejen to…sláva! Nepřijdou vám Lilyiny večírky tak trochu připomínkou „slavného“ návratu Esther? Ty úvodní náhledy do doby za tři roky jsou sice trochu matoucí, ale budiž, máme stále o čem přemýšlet. není jednoznačně řečeno, že Stefana stíhá Lilly, i když se to nabízí, proč je Bonnie na psychiatrii a o koho svou chybou přišla (o Enza určitě ne, naopak). No a jinak? ani mě Elena moc nechybí, svoje si tam prožila a upřímně řečeno já bych spíš produkci než Nině vyčetla Eleninu změnu po fyzické stránce. Jasně že duševně dospěla, ale jako upír přece nemůže začít být, no dejme tomu, baculatá ..... podívejte se na Car, takhle má vypadat nestárnoucí upírka, pořád stejně. myslím,. že všichni „skalní“ vědí o čem mluvím. A díky bohu a Julii Plec, že tady jsou TVD i Originals, jinak by nás válcovaly Ulice podobné nezapomenutelné příběhy ze života, Zatím pa a tesákům zdar:-)

30.11.2015 | 11:13:26
BARBARKA

Taky se mi tyhle díly moc líbí. Už jsem začínala být nějak otrávená a mnohem zajímavější mi přišli The Originals, teď se to konečně vyrovnalo a nejen to…sláva! Nepřijdou vám Lilyiny večírky tak trochu připomínkou „slavného“ návratu Esther? Ty úvodní náhledy do doby za tři roky jsou sice trochu matoucí, ale budiž, máme stále o čem přemýšlet. není jednoznačně řečeno, že Stefana stíhá Lilly, i když se to nabízí, proč je Bonnie na psychiatrii a o koho svou chybou přišla (o Enza určitě ne, naopak). No a jinak? ani mě Elena moc nechybí, svoje si tam prožila a upřímně řečeno já bych spíš produkci než Nině vyčetla Eleninu změnu po fyzické stránce. Jasně že duševně dospěla, ale jako upír přece nemůže začít být, no dejme tomu, baculatá ..... podívejte se na Car, takhle má vypadat nestárnoucí upírka, pořád stejně. myslím,. že všichni „skalní“ vědí o čem mluvím. A díky bohu a Julii Plec, že tady jsou TVD i Originals, jinak by nás válcovaly Ulice podobné nezapomenutelné příběhy ze života, Zatím pa a tesákům zdar:-)

#7718 E-Lee-Czech
30.11.2015 | 11:13:36
E-Lee-Czech

#7717 BARBARKA: Stefana určitě nestíhá Lily… psala jsem už o tom v diskuzi o aktuální epizodě myslím…

V seriálu se má objevit upírka lovkyně. Předpokládám že to ona loví Stefana.. Myslím že loví jen upíry s jizvou ve tvaru X. A jizvu ve tvaru X má každý upír který zemřel a byl přiveden zpět pomocí fénixova kamene…

Na aj serverech se to hodně řeší.. nevím jestli je to potvrzené, ale raději jsem to dala do spoileru..

No vyčetla by si produkci to, že se herečka změnila po fyzické stránce? To je asi trochu kravina, ne? Když se někomu změní postava, tak za to asi fakt nemůže štáb seriálu ne? Navíc myslím že u Niny to není že by prostě začala jíst.. Spíš je to že herečka dospěla a trochu se jí změnila stavba těla..

30.11.2015 | 12:05:03
tracyho.tygrice

Fyzická změna Niny byla přirozená … prostě se z ní stala dospělá baba. Zženštěla. Rozhodně to není tak, že by přibrala přežíráním. Navíc je pořád pěkně štíhlá, jen se jí „udělaly“ prsa a boky, prostě ženské tvary. Ruku na srdce, pusťte si první sérii a šestou sérii a změnili se všichni … někteří víc, někteří míň. Konkrétně na Eleně a Damonovi jsou ty změny asi patrné nejvíc. Proto by se seriály o upírech neměly být natahovány do nekonečně. Po X letech to začíná bít do očí ;)

#7720 E-Lee-Czech
2.12.2015 | 18:02:07
E-Lee-Czech

#7719 tracyho.tygrice: Proč tu není tlačítko Like? :-)

3.12.2015 | 21:40:21


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama