The Vampire Diaries (Upíří deníky) 6 spoilerů k The Killer

6 spoilerů k The Killer

6 spoilerů k The Killer

Zajímá vás, ještě před zítřejší epizodou, co zde můžete čekat a nebojíte se spoilerů? Tak v tom případě pro vás mám šest menších spoilerů, které vám umožní už dnes nahlédnou pod oponu další epizody.

0 0
8.11.2012

„Už se v seriálu nějakou dobu pohybuji, a něco s čím mám problém je to, že chci, aby Elena dělala víc věcí,“ říká jeden ze scénáristů Narducci. „Nechci, aby byla slečinkou v nesnázích. Chci, aby šla ve a chránila svého bratra. Mysleli jsme, když se ocitne Jeremy v nebezpečí, a stejně tak i její středoškolská první láska Matt, co Elena udělá? Počká, až se zapojí všichni kolem a zachrání je místo ní, nebo se do toho zapojí a sama něco podnikne?“

Její rozhodnutí v nadcházející epizodě budou obtížná, ale dostaneme dobrý důvod, proč naší hrdince zase fandit, což by se možná hodilo po minulé epizodě, kde se dostavila menší krize kdo-vlastně-jsem?


1 | V jedné chvíli se Damon a Elena ocitnou spolu na posteli. Avšak se moc nevzrušujte… nejsou z toho příliš nadšení.

2 | Caroline využije svůj super upíří sluch a zaslechne Klause, který vyhrožuje Tylerovi tím, že ví, co se v horách stalo mezi ním a Hayley. Netřeba dodávat, že to Caroline nepotěší – a jako výsledek uvidíme skvělou vzájemnou interakci mezi Candice Accolou a Phoebe Tonkin.

3 | Těšte se, že se vrátí skutečné upíří deníky. Když není nikdo s kým si promluvit o svých vnitřních zmatcích, tak protože každý má před tím druhým nějaké tajemství, Stefan a Elena se vrátí k psaní do svých deníků. Rozhodně to je první příznak toho, že se od sebe vzdalují.

4 | Jeremy docela brzy zjistí, že na něj zas upíři použili vymývání mozku, a není z toho vůbec nadšený. Vlastně je unavený a znechucený všemi upířími tajemstvími, které město ukrývá – a na konci epizody podnikne kroky, aby od toho April uchránil.

5 | Stefanova a Damonova malá „hádka“ nabere tentokrát větší obrátky, když Stefan provede drastická opatření, aby ochránil tajemství léku. Oba kluci se dopustí násilí, ale na konci epizody, Damonovo a Stefanovo vzájemné pouto je nejstabilnější vztah ve městě.

6 | Profesor Shane má rozhodně vlastní nebezpečný plán, ale rozhodně chce i ochránit Bonnie. Stráví s ním celou epizodu, zatímco se snaží získat svou magii zpět… a k manipulaci je mnohem náchylnější, než byste si mysleli.

Tak, co na to říkáte? Jak se vám líbí dosavadní děj, a jakým směrem se ubírá?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás