The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

6 spoilerů k The Killer

6 spoilerů k The Killer

Zajímá vás, ještě před zítřejší epizodou, co zde můžete čekat a nebojíte se spoilerů? Tak v tom případě pro vás mám šest menších spoilerů, které vám umožní už dnes nahlédnou pod oponu další epizody.

0 0
8.11.2012

„Už se v seriálu nějakou dobu pohybuji, a něco s čím mám problém je to, že chci, aby Elena dělala víc věcí,“ říká jeden ze scénáristů Narducci. „Nechci, aby byla slečinkou v nesnázích. Chci, aby šla ve a chránila svého bratra. Mysleli jsme, když se ocitne Jeremy v nebezpečí, a stejně tak i její středoškolská první láska Matt, co Elena udělá? Počká, až se zapojí všichni kolem a zachrání je místo ní, nebo se do toho zapojí a sama něco podnikne?“

Její rozhodnutí v nadcházející epizodě budou obtížná, ale dostaneme dobrý důvod, proč naší hrdince zase fandit, což by se možná hodilo po minulé epizodě, kde se dostavila menší krize kdo-vlastně-jsem?

1 | V jedné chvíli se Damon a Elena ocitnou spolu na posteli. Avšak se moc nevzrušujte… nejsou z toho příliš nadšení.

2 | Caroline využije svůj super upíří sluch a zaslechne Klause, který vyhrožuje Tylerovi tím, že ví, co se v horách stalo mezi ním a Hayley. Netřeba dodávat, že to Caroline nepotěší – a jako výsledek uvidíme skvělou vzájemnou interakci mezi Candice Accolou a Phoebe Tonkin.

3 | Těšte se, že se vrátí skutečné upíří deníky. Když není nikdo s kým si promluvit o svých vnitřních zmatcích, tak protože každý má před tím druhým nějaké tajemství, Stefan a Elena se vrátí k psaní do svých deníků. Rozhodně to je první příznak toho, že se od sebe vzdalují.

4 | Jeremy docela brzy zjistí, že na něj zas upíři použili vymývání mozku, a není z toho vůbec nadšený. Vlastně je unavený a znechucený všemi upířími tajemstvími, které město ukrývá – a na konci epizody podnikne kroky, aby od toho April uchránil.

5 | Stefanova a Damonova malá „hádka“ nabere tentokrát větší obrátky, když Stefan provede drastická opatření, aby ochránil tajemství léku. Oba kluci se dopustí násilí, ale na konci epizody, Damonovo a Stefanovo vzájemné pouto je nejstabilnější vztah ve městě.

6 | Profesor Shane má rozhodně vlastní nebezpečný plán, ale rozhodně chce i ochránit Bonnie. Stráví s ním celou epizodu, zatímco se snaží získat svou magii zpět… a k manipulaci je mnohem náchylnější, než byste si mysleli.

Tak, co na to říkáte? Jak se vám líbí dosavadní děj, a jakým směrem se ubírá?

Zdroj: CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama