The Vampire Diaries (Upíří deníky) České titulky k epizodě Never Let Me Go

České titulky k epizodě Never Let Me Go

České titulky k epizodě Never Let Me Go

České titulky ke druhé epizodě sedmé série jsou hotovy! Ke stažení je naleznete v profilu epizody Never Let Me Go. Epizodu potom nezapomeňte ohodnotit. Titulky pro vás přeložil překladatelský tým z webu CWzone.

10 0
16.10.2015

Diskuze /19

Car

děkujeme :-) stálo opravdu za to počkat si na tento díl, protože byl asi tak milionprocentně lepší než ten pvní byť se to může zdát divné…musím se smát jak se tam pořád ten Matt využívá a kolikrát ho už ,,zabili,, :D alespoň k něčemu je tam dobrý :D i když svůj účel to bohužel nesplnilo, těším se na Ricka a na návrat Jo i když to nejspíš rozpoutá peklo, Bonnie by s tím mohla něco udělat, Heretici se zdají být opravdu hodně dobří záporáci především ženské osazenstvo, jsem zvědavá jak to vyřeší Damon, jediné co mě zatím neuspokojuje je ten vztah Caroline a Stefana…je škoda, že to jde takhle pomalu a hlavně ty flashforwardy na začátku a na konci? Caroline snoubenec a není to Stefan? co víc nechce slyšet jméno Stefan Salvatore? aha:D neříkám, že jako upír by se něměla vdávat, ale dšělat pro TV když nemůže zestárnou mi nepřijde zrovna jako dobrý nápad jsem zvědavá jak to mají primyšlené teda

16.10.2015 | 23:16:42
megary

Súhlasím, dosť dobrý diel. Bez Eleny je to ozaj fajn. Aj keď mám taký pocit, že z Caroline bude tak trochu „nová Elena“ a pre zmenu bude každú chvíľku teraz niekto unášať, zabíjať a ohrozovať práve ju. Akoby sa tvorcovia báli zbaviť takých tých šablónovitých a totálne obohratých zápletiek a vsuviek, tj. napríklad:

  • neustále využívanie Matta a takmer nulový posun tej postavy od začiatku seriálu;
  • to ako sa nonstop popíja nejaký chľast a potom sa poháre od zlosti hádžu o stenu… Ozaj? Veď toto je v TVD aj TO snáď aspoň raz v každej epizóde.
  • únos/vyhrážanie sa zabitím nejakej osoby, v minulosti najčastejšie Eleny, Jeremyho, Matta;

Dosť zlé je aj to, že okrem Matta (Alarica nerátam) nie je v seriáli žiadna nenadprirodzená bytosť. Postavy ako Meredith Fell, April Youngová fungovali kedysi v deji celkom dobre. Nie že by mi to až tak vadilo, ale tiež nie je v Mystic Falls ani jeden vlkolak.

Zatiaľ najlákavejšie a najzaujímavejšie na mňa pôsobí duo Bonnie & Alaric. Dúfam, že Bonnie dostane väčší priestor oproti minulej sezóne a že Ricovu zápletku s Jo nedomrvia.

17.10.2015 | 2:08:36
google147

7. série celkem v pohodě, ale Heretici jsou o ničem – teda ženská část (chovají se jenom jako rozmazlené krávy), mužská část asi bude obdíl zabita. Matt zase k ničemu, Enzo je asi největší debil seriálu a měli by ho už konečně zabít (vlastně ho neměli vůbec oživovat, protože nemá využití). Zbytek je v pohodě.

Ale ta podpásovka v podobě Steroline mě hodně naštvala – v budoucnosti spolu nebudou, takže jejich scény v součastnosti úplně ztratí kouzlo (a to mají ve 4.díle tančit), k čemu to, když to nikam nevede. Ale na druhou stranu mi něco říká, že v tom bude nějaký podraz, celý díl na téma že Caroline je slabost, kterou může záporák využít, navíc Damonovi potvrdí, že by kvůli Caroline nechal zemřít Elenu a pak co? Podle mě se od ní bude držet dál, aby jí udržel v bezpečí před Hannah, navíc Caroline nemá zásnubní prsten (a jestli ten snoubenec bude Enzo, tak se seriálem končim).

#4 megary #6 Car
17.10.2015 | 13:48:50
megary

#3 google147: Aby nakonec snoubenec nebyl Matt. :D

17.10.2015 | 15:38:35
StarkidFan

no nevím co vy, ale podle mě je sedmá serie nejlepší za dloooohou dobu :) nechtěla jsem to zakřiknout po prvním díle, ale ted už to říct musím :D tak jen doufám, že zbytek série bude stejně super a i lepší ;) Elena mi absolutně nechybí, ale jsem ráda, že se s ní v ději počítá :) asi bych nevydržela celou sérii poslouchat jak všichni fnukají, co s Elenou je ;) takže tahle varianta „Elena jako Šípková Růženka“ mi naprosto vyhovuje :) a děj je dobrej :) konečně to má zase pořádnou štávu :) vážně po hodně dlouhý době mě ten seriál zase vyloženě baví a těším se na nový díly… ne jak šestá a pátá série, na který jsem koukala jen ze zvyku :D

17.10.2015 | 17:38:29
Car

#3 google147: je to fakt no…čekala jsem trochu víc, chlapy se zatím nepředvedli ba jednoho už dokonce zabili…a holky se chovají vážně strašně je to trapné…Matt jak už jsem psala je dobrý zase jenom na to když je nějaký průser a v podobě nové šerif Forbes je strašně směšný.. takže se to nedá, Enza nekomentuju to je kapitola sama o sobě a hlavně nudná, pryč s ním už…a jestli bude chtít ,,chodit,, s Lily nebo co to jako mělo být tak to se už vážně zbláznili…

no a ke Steroline..každé tvé novinky ohledně tohoto páru jsem hltala velkým douškem, a jsem vážně zklamaná po minulé epizodě a říkám si, co to ku*va má jako být? takže oni je dají dohromady proto, aby si Caroline za tři roky vzala nějakého debílka? aha tak to teda díky moc no…jako pochybuju že snoubenec je Matt to asi těžko, už jenom protože je to člověk a neklapalo jim to moc ani předtím…no a Enzo? to snad ne panebože to taky pochybuju…nevím co to má být a rozhodně se mi to nelíbí, ale pořád byl druhý díl lepší než první…

#7 google147
18.10.2015 | 13:13:33
google147

#6 Car: Já pořád doufám v tom, že se Stefan zachová hnusně jenom proto, aby jí držel v bezpeční (ta lovkyně jde po něm) a proto si pro ní na konci dílu přišli, aby ho nalákali přes ní (Damona stačil v prvním díle zachránit). Nemůžou říct že jejich příběh v 7.sérii bude Epic Huge Lovestory a pak hned ve druhém díle říct tak nic. Fakt v to doufám, protože oni dva jsou fakt jediný důvod, který mě během 5.série u seriálu udržel.

A můj typ na snoubence je Tyler.

#8 Car
18.10.2015 | 14:30:31
Car

#7 google147: no by mě hlavně zajímalo kdo to jako je ta lovkyně :D může to být Jo? že by z ní udělal ten kámen opravdové monstrum, které tam ještě nebylo? je to asi blbosti ale je to to první co mě tak v rychosti napadá :D, no jasný je to celý nějaký divný a taky se mi to moc nezdá, kdo je ale teda ten snoubenec zase? a proč dělá Car v TV? dyt je to nelogický jako upír, dělat v TV už jenom z logického důvodu že jo…ježiš :D tak to snad ne :D dyt Michael Trevino už tam taky nehraje ne? ten už odešel nadobro jako Jeremy nebo se pletu? :O, ale Enzo to bude jen stěží, pokud jede po Lilly, Matt taky těžko kdo jiný asi tak…

#10 google147
18.10.2015 | 14:59:52
Car

na facebooku jsou teorie ještě o Klausovi ale to je opravdu největší blbost…

18.10.2015 | 15:00:14
google147

#8 Car: v díle 7×11 se má poprvé objevit postava jménem Hannah, její popis: Legendární lovkyně upírů, která když si vybere cíl, tak nepřestane dokud ho nedostane. A Trevino potvrdil, že se v seriálu znovu objeví.

Jinak taky je na internetu teorie, že její snoubenec je Stefan, ale kvůli té lovkyni si změnil jméno a jeho pravé jméno je tabu a kód, že je průser (lze si všimnout, že Caroline zdůrazňuje, že nechce slyšet jeho jméno).

A Klaus je blbost, protože se ty seriály odehrávají v různých časových dobách.

#11 Car
18.10.2015 | 15:11:20
Car

#10 google147: aha aha dobře, škrtám Jo to jsem nevěděla, tak to zní zajímavě, tak by mohla zklikvidovat spíše Heretiky, no taky se mi nelíbí jak se Damon nechal zavřít do tý rakve…jako kvuli Eleně? to už je taky přehnaný teda ale budiž…jinak s tou Jo doufám že to nakonec nějak vymyslí, zajímalo by mě odkud vůbec je tenhle kámen ,,mudrců,, a furt nějak nevím jak přesně k němu Rick vlastně přišel snad to tam nějak bude vysvětlené…pokud Jo nebudou umět dát nějak dopořádku tak at ji radší nechají mrtvou, protože faktem je že druhá strana není už a jak by se k tělu vrátila její duše asi? no jako mě pak Tyler už tolik ne*ral, Car na něho měla dobrý vliv docela a pokud se tam objeví, tak jsem na jednu stranu ráda, že se stará známá postava objeví pač u Jeremyho to už asi nehrozí…

ty kráso :D tak to je hodně ujetá teorie i když co by ne že jo, ale pořád to nevysvětluje proč Caroline pracuje zrovna tam kde pracuje :D taky si myslím, že je to naprostá kravina a je to dobře..tahat tam Klause zpátky nevím no..pravdou je že kdyby to byl Stefan akorát nikdo nesměl říkat jeho jméno :D byl by to docela gol :D

#12 google147
18.10.2015 | 19:11:40
google147

#11 Car: Ten kámen bude souviset s tou hrozbou co příjde po Hereticích, takže ji určitě vysvětlí. Jo má být právě něco jako zombie (pokud se tedy potvrdí ty spoilery a bohužel se zatím plní).

Těch teorií je ale spousta – jenom v tom prvním záblesku a reakce na Mystic Falls (taková bez emocí, vůbec nevyšiluje – to není pro Caroline typické), by mohlo být něco jako náznak potíží (ale nic vážného) a Stefanovo jméno je prostě znak průseru (a je tam chvilka kdy přemýšlí než zareaguje – že by vymýšlela jak moc to zahrát?). Je to trošku přehnaná teorie, ale zní i logicky.

A pak je tady fakt, který ještě nikdo nezohlednil – Stefan má na místě, kde má srdce stejnou značku jako má ten němý Heretic. Je ta značka důvod proč nemluví? A pokud jo, tak co vezme Stefanovi pokud jí ma místě srdce (třeba city ke Caroline?) a největší zajímavost je, že v té vizi co má Bonnie je chvilku prý vidět i Caroline s tou značkou na místě srdce. Co když je to důvod její nenávisti?

Problém je, že toho víme hrozně málo po dvou dílech (a ty scény nejdou pořádně zařadit) a místo aby se v součastnosti zaměřili na toho němého Heretica, který jediný podle mě vypadá zajímavě a mohl by být dobrý soupeř, protože je z nich nejdůležitější pro další děj, tak vymýšlejí kraviny ve stylu Valerie byla ještě před Katherine atd.

#13 Car
18.10.2015 | 19:52:07
Car

#12 google147: no to mi povídej plní se to až moc :-( tak dobře at je teda jako zombie, ale at s tím něco udělají, pač jestli bude zombie stejně ji budou muset nějak zneškodnit což bude zase pro Ricka další rána, achjo, prostě jí nemuseli zabíjet předtím teda Kai, i ten Kai tam ted klidně mohl být určitě by to bylo mnohem víc zajímavější s ním a s Heretikama…

jako je to přehnané, ale možná ted jak nad tím tak uvažuji tak doufaám, že je to pravda protože pokud ne a bude to někdo jiný tak mě teda fakt naserou…pač vše na co se hodně lidí těšilo, půjde do prdele bleskovou rychlostí…

tak to je zajímavé no toho jsem si nevšimla musím se podívat znovu :Dcož jsem měla stejně v plánu, ne jako souhlasím s tebou je to absoluttná píčovinaat se na mě nikdo nezlobí, hlavně proto že od prvního dílu nás tady krmí, tí, že před Katherine žádná dívka nebyla a ted přijdou s nějakou Valerií která jen tak mimochodem z těch 3 holek úplně nejmín sympatická? jako ty dvě nekomentuju to jsou taky nány pěkný nesympatický ale Valerie je opravdu něco teda…Lily je třeba pro mě zajímava postava z nich všech určitě nejvíc, a i ten němý heretik možná i ten Malcolm který už tam zase není by byl zajímavější než ty holky, které nemají na práci nic jiného než se předvádět

#14 google147
18.10.2015 | 20:05:22
google147

#13 Car: Co udělají s Jo netušim. A už v další epizodě se představí postava Juliana, o kterém Paul řekl, že bude hodně zlej.

Ať už to bude jakoliv, tak snad neukazovali Stefana v tomhle díle tak šíleně zamilovanýho pro nic za nic – takže i když bude mít snoubence, tak stejně nakonec budou spolu. Navíc to až moc připomíná Stefanovo chování po smrti Damona – vytvoření rádoby šťastného života.

Moc nechápu proč u těch holek zvolili chování totální krav a souhlasím, že Valerie je úplně nejhorší + mi příjde ta herečka nemastná neslaná (podle mě pro Caroline žádná konkurence). Lily je v pohodě (ikdyž by se z ní dali získat víc), Malcolm náhodou vypadal zajímavě, ale ten němý má alespoň charisma na záporáka a i ten Oskar z ukázky na další díl vypadá zajímavě.

#15 Car
18.10.2015 | 21:03:18
Car

#14 google147: to je kdo ten Julian prosím? no jako já jsem docela zvědavá na zápetku s Jo ale Bonnie by to mohla vyřešit nějakým kouzlem nebo tak něco :D

no to je pravda no i s tím životem, i s tím že je hodně zamilovaný, ale ten snoubenec mě prostě dostal to se mi prostě nelíbí :D ale asi to udělali schválně no…

přesně tak !!!!!! naprostý souhlas, herečka přišerná vůbec se mi nelíbí, tamty dvě holky jsou v pohodě docela, myslím že by i měli co nabídnout ale prostě to chování? absolurně…a jak říkáš s Caroline se to nedá srovnávat ale ani s ostatními holkami, Bonnie, Elenou, Anna taky super za mě,… Lexi – skvělá postava bohužel málo sme ji viděli, i v tý Vicki něco bylo i když mi ze začátku byla krajně protivná jak se pohrávala s klukama, ale všechny ty holčiči postavy byli prostě super ale tohle? :D to se fakt zbláznili…Lily jo ta je fajn, a Malcolm vypadal ale co no…už tam zase není bohužel :D takže taky super role, jojo myslím, že tihle dva mají ještě co nabídnout když ne ty holky :D

#16 google147
18.10.2015 | 21:21:26
google147

#15 Car: Má to být upír, nějaká Lilyina láska nebo co (měla s ním být po její přeměně). A možná má nějakou minulost se Stefanem. Je na té fotce Hereticů co je tady v nedávné novince vedle Lily (pro zajímavost tam jsou už jenom 3 – Beau, Nora a Mary Louise).

Tak moje naštvání se nedalo vůbec popsat a okamžitě se mi chtělo se seriálem seknout :D. Ale je fakt, že ty scény jsou vytržené z kontextu a vlastně nevíme nic. A snad netrávili 2 roky dáváním je dohromady (když je to navíc plán dlouhý 5 let), aby je rozdělili. A jestli jo, tak prostě ty jejich současný scény až do toho skoku nebou mít vůbec nic, když bude člověk vědět, že to nikam nevede.

Je slabá a vůbec nevěřím, že by Caroline ohrožovala u Stefana. No u Oskara si myslím, že ho zabije Damon hned v tom dalším díle.

#17 Car
18.10.2015 | 21:56:06
Car

#16 google147: ježiš ještě tohle at do toho pletou…mě se teda zdá, že Enzo jede po Lily po tom co předvedl ted v tomhle dílu, takže jestlise má objevit někdo s kým něco měla Lily tak potěž teda:D začíná tam být už nejak moc těch minulých vztahů teda…

no já jsem nebyla spokojená po tom prvním dílu a říkala jsem si co to sakra je :D takže asi tak, taky jsem neměla moc chut pokračovat ale beztak mi to nedalo :D hele já bych se tomu nedivila :D tady je možný všechno, zmatek, nelogika, divný děj, věci co nedávají smysl jak PLL :D ale hodně by mě tím nas…no ta určitě ne, mě je prostě nesympatická :D ale myslím že to nebylo chytrý tahat tuhle ,,Hereťačku,, k Stefovi kord když všichni ví, že první láska byla Kath nelíbí se mi ted po 6 letech říkat že to bylo vlastně jinak to je kravina…a pokud Damon zabije dalšího Heretika tak to bude jednak moc rychlý a tímhle tempem tam nikdo nezůstane a jednak Lily se zblázní ještě víc :D

#18 google147
18.10.2015 | 22:27:49
google147

#17 Car: Enzo je do Lily zamilovanej a evidentně se jí to líbí. A jo dělají v tom bordel.

Mě náhodou první díl příjemně navnadil – museli se stanovit pravidla světa bez Eleny atd. A Steroline scény byly neuvěřitelně super (hlavně scéna s bombou a jak na sebe koukaj, fakt tu zamilovanost prodávají na 100%), ale druhý díl a zjištění, že spolu nebudou, tak mě dostalo, protože jejich šťastný konec je to jediné co mě drží u seriálu (ale je pravda, že i ostatní postavy mají dobře rozjetý děj – až na Matta a Enza). A jejich scény do budoucna mě zajímaly nejvíc a teď nevím co si myslet.

Nějak se jich postupně zbavit musejí, pokud má přijít to hlavní zlo s tou lovkyní. A ve třetím díle nebude Enzo a Matt, tak by mohlo být fajn

#19 Car
18.10.2015 | 22:50:42
Car

#18 google147: no jasně že je :D a hned jak on odešel do toho pokoje, tak se pěkně usmála a chytla se za ten pramínek, se kterým si on ,,hrál,, takže velmi nenápadné :D

no to sice jo, ale Damon byl opravdu už trapný, vkaždé scéně pořád omýlal Elenu dokola, a Bonnie mi bylo opravdu líto…už to fakt chvílema dost přeháněl… jo to bylo opravdu jediný co mě na prvním díle bavilo no :D pak ten žhavý polibek opravdu neměl chybu jako :D na to se dívalo moc hezky…no konec druhého dílu mě bohužel také nijak zvlášt neuspokojil, ale pořád doufam že to neposerou prostě…tak Matt to je ubohost sama…upřímě toho herce je mi opravdu líto, podle mě i on sám se musí chytat po těch 6 letech už za hlavi, protože tohle není opravdu normální co to provádí s tou jeho postavou…no a Enzo..toho se měli tkay už dávno zbavit…jo tihle dva tam nemuejí být vůbec ono to nikomu vadit nebude :D naopak tam chci Jo..

18.10.2015 | 22:59:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás