The Vampire Diaries (Upíří deníky) Do finálové série se vrátí Tyler Lockwood

Do finálové série se vrátí Tyler Lockwood

Do finálové série se vrátí Tyler Lockwood

Fanouškové Tylera Lockwooda se můžou radovat, protože se Tyler vrací do osmé série seriálu The Vampire Diaries, která je zároveň i finální řadou.


26 0
6.9.2016

V šesté sérii se Tyler rozhodl, že je na čase opustit Mystic Falls. Na chvíli se ukázal v sedmé sérii, kdy jsme ho mohli vidět, jak dává pozor na Elenino tělo. Když jsme ho viděli naposledy, tak ho Damon zmlátil do bezvědomí. Tyler to však přežil, protože web EW uvedl, že se herec Michael Trevino vrací do osmé série.

(Foto: CW)


Tyler se poprvé objeví ve třetí epizodě. Znovu se střetne s Damonem, jehož mentální stav je o hodně horší, než když ho viděl naposledy, protože jej ovládá temná bytost z trezoru ve Zbrojnici. Tyler se pokusí s Damonem promluvit, když mu připomene, kdo a co je pro něj důležité, ale pokud se bude historie opět opakovat, tak Damon nebude Tylera poslouchat.

Diskuze /9

paveltoman

a jak Jeremy? ten si jen tak zmizel :D

6.9.2016 | 21:56:30
burgy71

Jeremy se tam taky vrati na naky dil podle me :D

#5 Car
7.9.2016 | 0:22:09
Golradir

První polovinu série se to bude točit všechno kolem temnoty, pak se z toho chlapci dostanou a Enzo, Bonie a Damon se rozhodnou, že je čas na to žít šťastně až na věky → z Bonie udělaj upírku, tím pádem vstane Elena z rakve a druhá polovina série bude mít nějaký nostalgický děj… A nebo to budou zase zbytečně všechno příliš natahovat a vzkřísej Elenu až v posledním díle :D :D :D (80% šance, že se tohle vyplní :D)

7.9.2016 | 0:45:58
VampKošilka

Tylera mám ráda, ale jestli se tam vrátil proto, aby žvatlal o Eleniné rakvi, tak se vracet nemusel. Mám takové neblahé tušení, že tam jiný účel mít nebude. Té postavě se od páté série skoro vůbec nevěnují, což mě dost naštvalo, protože Tylerova linka mě od druhé série fakt hodně bavila(at už tam byla součást Caroline, Klaus, či Tylerova touha po pomstě). Ted už tam bude jen do počtu, aby se neřeklo, že se TVD ukončuje kompletně bez původních hlavních postav.

#5 Car
7.9.2016 | 12:38:34
Car

#2 burgy71: no u toho Jeremyho si už nejsem jistá :D

jako já jsem Tylera nikdy moc nemusela, faktem je že po proměně ve vlkodlaka to bylo sice lepší ale i tak mi nikdy nijak extra nepřirostl k srdci…na druhou stranu ale je nutné podotknout že k této show prostě neodmyslitelně patří a má zde své místo a když už je to ta poslední série tak i jeho ráda uvidím, když už tolik postav odešlo, jsem na to zvědavá :-)
#4 VampKošilka: přesně z tohoto důvdodu jsem trochu ráda no :D pač je to podle mě taky takový ,,trik,,…

7.9.2016 | 19:53:40
anndy

vůbec mi nechybí, jedinou zajímavou linku měl jako první hybrid, pořád odchází, ten už se vrátil víckrát než „Švarcenegr“ :-D

#7 Car
8.9.2016 | 7:37:18
Car

#6 anndy: :-D hihi :D jak jsem psala nikdy jsem ho nijak extra nemusela ale tak prostě patří tam no a když už tam není tolik postav tak ho ráda uvidím, i když je jasný proč se snaží tam ted zase všechny nacpat viz Nina aspon na finále apod…nedivila bych se kdyby překecali Stevena

8.9.2016 | 19:02:20
Cimbix

tayler je best :D ale na Damona prostě nemá :D

9.9.2016 | 18:11:58
Andie24

Když je to poslední série, tak já ráda uvidím všechny, co tam hráli dřív a měli určitou dobu významnější postavu, což Tyler měl a tak samo Jeremy. Jen ať to je pořádný, sladký happyend :D :D

12.9.2016 | 15:03:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás