The Vampire Diaries (Upíří deníky) Janina Gavankar o Qetsiyah: "Je to krvavý příběh."

Janina Gavankar o Qetsiyah: "Je to krvavý příběh."

Janina Gavankar o Qetsiyah: "Je to krvavý příběh."

Fanoušci Vampire Diaries konečně měli šanci poznat nejmocnější čarodějku Qetsiyah osobně, a jak se ukázalo, nováček v Mystic Falss Tessa (Janina Gavankar), která stvořila první kouzlo nesmrtelnost, je odhodlaná Silase zničit. V článku se mohou vyskytovat SPOILERY.


0 0
19.10.2013

Gavankar vypráví TVGuide.com o tom, jak zjistila, jakou roli to vlastně získala.

Nevěděla jsem, že budu hrát Qetsiyah! Myslela jsem, že je ta postava nějaká jízlivá holka jménem Tessa.


Když jste získala roli, vysvětlili vám důležitost postavy, jakou v celé mytologii má?
Janina Gavankar: Nevěděla jsem nic. Byla jsme ve Washingtonu D.C. a čekala na sestru, která měla rodit, když mi zavolali z The Vampire Diaries, že mě chtějí do příběhu, ale pokud bych to chtěla, tak bych musela zítra přijet. Tak jsem sedla na letadlo a letěla do Atlanty. Jako obvykle jsem řekla, „Fantastické. Dejte mi přečíst materiál.“ Po pár stránkách mi to neposkytlo skoro žádné informace, ale když jsem se dostala až na konec scénáře, končil mým 18ti stránkovým monologem. Zavedli mě do mé převlékárny s hromadou DVDček v ruce a pak jsem asi minutu hleděla do zdi a říkala si „Do čeho jsem se to dostala?“

Jak jste se nakonec připravila na svou roli?
Janina Gavankar: Myslela jsem, že to znám– protože tohle je už můj třetí upírský seriál. Ale tenhle je o dost jiný než True Blood. Je to seriál o dvojnících. Mám ráda příběhy z minulosti, takže první věc, kterou jsem udělala bylo, že jsem si sedla se scénáristkou dílu, Rebeccou Sonnenshine, a vše jsem si s ní prošla. Měla jsme víc vlasových a makeupových zkoušek než kdekoliv jinde.

Mohla by si Tessa vytvořit k Stefanovi nějaké city, prostě jen z důvodu, že vypadá jako její první láska, Silas?
Janina Gavankar: Rozhodně, je to nevyhnutelné. Ale on není prvním dvojníkem, kterého kdy sledovala, takže má velké sebeovládání. Ale je to těžké. Uvidíte chvíle, kdy na něj bude hledět a snažit se do něj nezamilovat. Četla jsem komentáře lidí, kteří už shippují „Stessu“ a říkám si, „Tohle možná raději nechtějte, protože zabije kohokoliv, kdo jí bude stát v cestě jejího cíle, bez ohledu, kdo to bude.“

Má i jiné plány, kromě zničení Silase?
Janina Gavankar: To je její hlavní cíl, ale 2000 let strávila sledováním těchto dvojníků, jak se nacházejí stále dokola a dokola. Takže varuje Damona ohledně jeho budoucnosti – že nemá šanci, protože se s Damonem hodně ztotožňuje. Soucítí s ním.

Co Bonnie? Pomůže jí vrátit se z druhé strany?
Janina Gavankar: Jestli ji pomůže, tak jedině když to bude zapadat do jejího plánu zabít Silase a lapit ho na druhé straně.

Budou mít fanoušci Tessu rádi, jak bude děj dál pokračovat?
Janina Gavankar: Myslím, že jí někdy budou fandit, protože každý kdo popřemýšlí nad její situací, tak pochopí proč to dělá. Ale taky myslím, že zjistí, že zachází trochu do extrémů a je i děsivá a bezohledná. Takže ji budou lidé buď milovat, nebo jí opovrhovat.

Ještě něco dalšího o Qetsiyah/Tesse?
Janina Gavankar: Je to krvavý příběh. Moje ruce byly potřísněné celé dny.

Takže, jak dlouho se tahle velmi rozhněvaná čarodějka zdrží v Mystic Falls? S kým se dá dohromady a pomůže zesnulé Bonnie vrátit se z mrtvých? Potkali jste Qetsiyah rádi? Myslíte, že zabije Silase jednou pro vždy?

Diskuze /3

VampKošilka

Stessa? To mi nějak nejde dohromady.:D

20.10.2013 | 12:19:07
anndy

chápu ji, ale mám takový pocit, že nakonec to ona bude to největší zlo. A když tak soucítí s Damonem, tak by jim měla fandit a pomáhat. Ke stafanovi/silasovi – no prostě k tomu ksichtu se mi vůbec nehodí, je taková moc … jak to říct a neurazit, exotická k někomu tak obyčejnýmu :-)

21.10.2013 | 13:55:51
Luis007

Z true blood rovnou do konkurenčního seriálu. Good job! :D

30.10.2013 | 23:03:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás