The Vampire Diaries (Upíří deníky) V příští epizodě se objeví Tyler Lockwood

V příští epizodě se objeví Tyler Lockwood

V příští epizodě se objeví Tyler Lockwood

Fanoušci seriálu The Vampire Diaries doufali, že Tylera Lockwooda ještě jednou uvidí. A teď je konečně potvrzeno, že se Tyler opravdu vrátí, a to hned v epizodě, která nás čeká tento týden.


12 0
27.1.2017

Sybil uvedla Damona na konci nejnovější epizody do katatonického stavu, takže ho nejspíš zaplaví jeho lidskost. Caroline a Bonnie musí vstoupit do Damonovy mysli a až se tam dostanou, tak se setkají se známými tvářemi z minulosti. Jednou z těchto tváří bude i Tyler Lockwood, kterého dříve v této sérii zabil Damon.

Stanice CW zveřejnila fotografii, na které je Bonnie a také Tyler, jak se ho dočkáme v příští epizodě. Zůstává však ještě jedna otázka: Bude Tyler jedinou známou tváří, se kterou se setkáme? Protože jestli se tu objeví lidé, díky kterým se Damon cítí vinen, tak je tu opravdu dlouhý seznam možných kandidátů.


Zdroj: EW; Foto: CW

Diskuze /4

Car

těch kandidátů by bylo :D

27.1.2017 | 15:35:09
Jouzi.Ef

Hmm… tak ja jsem teda vazne nedoufal… ba naopak!

27.1.2017 | 18:07:26
tynamorgan

Já Tylera nikdy neměla v lásce, takže je mi to celkové jedno :D

#4 megary
27.1.2017 | 18:14:57
megary

#3 tynamorgan: Ja tiež nie a hlavne odkedy sa rozišiel s Caroline tam bol dosť zbytočný. Potom ho aspoň dali dokopy s Liz, ktorú ale aj tak zabili. A zhnusil sa mi ešte viac, keď chcel zabiť tehotnú Hayley v TO.

27.1.2017 | 22:43:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás