The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Jenna Sommers

Jenna Sommers

Teta, která má na starost Elenu a Jeremyho poté, co jejich rodiče nešťastně zemřeli.

Sezóny 5
2009 - 2017

Jenna je tetou Eleny a Jeremyho a po smrti Graysona a Mirandy Gilbertových plně zodpovídá za jejich děti. Protože je celkem ještě dost mladá, neví si zpočátku moc rady s výchovou dětí. Jenna je na výchovu sama, žádného manžela nemá a její vztahy nikdy nedopadli moc dobře. I když patří do rodiny Gilbertů, neví o existenci upírů a z hlavních hrdinů se o nich dozvídá až jako poslední.

O Jennu stále usiluje její bývalý přítel Logan Fell, ten o ní má ale zájem jen proto, aby z jejího domu získal kompas Johnathana Gilberta, který ho dokáže dovést k upírům, kteří se vrátili do města. Poté, co podle Jenny Logan záhadně zmizí (ve skutečnosti je zabit), seznamuje se Jenna s učitelem dějepisu Alaricem, se kterým to po dlouhé době vypadá aspoň trochu slibně. Spolu čelí lepším i horším chvilkám, a když už začne Jenna Alaricovi věřit, najednou se objeví jeho údajně mrtvá žena Isobel a vše se zase obrátí k horšímu. Přesto si Alaric a Jenna opět k sobě najdou cestu.

Jenna jako jedna z posledních neví, co znamenají záhadná úmrtí v Mystic Falls, stejně tak další kopa záhad, která obklopuje město. Až poté, co Klaus v Alaricově těle zaútočí na Jennu, se Jenna dozvídá od Eleny o existenci upírů. Zároveň je ale znovu ohrožena Klausem a to tak, že jí unese a promění ji v upíra, aby ji mohl obětovat ve svém rituálu a uvolnil tak svou vlkodlačí část, čímž by se stal prvním hybridem na světě. I když se Stefan pokusí Klausovi navrhnout výměnu jeho za Jennu, neuspěje a Jenna je při rituálu obětována. Klaus jí zabije před očima Eleny.

Jenna Sommers je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Nej postava

20.12.2022 | 12:15:03
Rosemarie1554

Jennu som mala strašne moc rada a je mi ľúto, že nás musela tak skoro opustiť. Je to škoda, lebo tá postava v sebe mala naozaj potenciál a dalo by sa s ňou ďalej pracovať :(

6.6.2021 | 17:30:20
bloody_maniac

jedna z nejlepších postav…škoda jí

26.6.2020 | 16:15:29
FaithOriginal

Sympatická postava, která nás opustila moc brzo :(

7.11.2018 | 19:30:10
Dark Angel

Najlepšia :D

9.5.2017 | 13:07:48
hyena

moja tajna laska

7.5.2017 | 17:59:11
ElenaGilbertMikaelsonSalvatore

škoda že jen hrála ve dvou řadách

16.3.2017 | 13:41:36
Kollci

Jedna z nejsympatič­tějších postav.. Moc ráda bych ji vídala i v dalších dílech :(

31.7.2013 | 20:15:10

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama