The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Logan Fell

Logan Fell

Bývalý přítel Jenny, který nenávidí upíry a chce je vypudit z Mystic Falls.

Sezóny 1
2009 - 2009

Logan Fell je reportér pro televizní stanici Mystic Falls WPKW9. Nějaký čas chodil s Jennou, ale s tou se rozešel, protože ji často podváděl. Jako jeden ze zakladatelských rodin ve městě je i Logan členem rady a jeho úkolem je vždy v televizi reprezentovat upíří útok tak, že se jednalo pouze o útok zvířete. Logan je bratrancem Meredith Fell, doktorky, která léčí pacienty upíří krví.

Logan často dolejzá zpět za Jennou a chce, aby to s ním zkusila znovu – ve skutečnosti mu jde o Gilbertovův kompas, který má Jenna doma, a ten dokáže zjistit, jestli daná osoba je upír či nikoliv. Logan si je dobře vědom toho, že se upíři vrátili do města, proto spojí síly s šerifkou Elizabeth Forbes a starostou Lockwoodem. Když pomocí kompasu Logan najde upíry a je připraven je zabít, zakroutí Loganovým krkem Damon a zabije ho. Poté se z Loganova těla napije Vicki a dokončí tak svou přeměnu v upírku.

Je odhaleno, že Logan měl v sobě upíří krev, kterou mu do těla dala Annabelle Zhu a Logan přichází opět k životu a dokončí proměnu v upíra. Anna to udělala, protože potřebovala deník rodiny Fellů, kteří byli zakladatelé kostelu, kde je uvězněna matka Anny. Logan je jako upír nemilosrdný, pokusí se nejdříve znovu dostat Jennu, poté zabije spoustu nevinných lidí a dokonce unese i Caroline, kterou chce proměnit v upíra jako pomstu za to, že Elizabeth zakryla stopy Loganovi smrti a ututlala to. Naštěstí se včas objeví Damon a Stefan, kteří Caroline zachrání. O nějaký čas později za Loganem přichází Alaric a vrazí dřevěný kolík do srdce Logana, který následně umírá.

Logan Fell je…

  • synovcem Tobiase Fella
  • bratrancem Logana Fella
  • vzdáleným potomkem Thomase Fella (†), Honorie Fell (†) a Franklina Fella (†)
  • vzdáleným příbuzným Blair Fell, Tiny Fell, Valerie Fell a Thomase Vincenta Fella III.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Car

slizak Fell :D neni mi lito jak dopadl

30.4.2020 | 0:59:22

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama