The Vampire Diaries (Upíří deníky) Jak se Damon vyrovnává se ztrátou Eleny?

Jak se Damon vyrovnává se ztrátou Eleny?

Jak se Damon vyrovnává se ztrátou Eleny?

Přinášíme vám další ukázku ze seriálu The Vampire Diaries v podobě rozhovoru s hercem Ianem Somerhalderem, který hraje Damona. V rozhovoru prozrazuje, jak jeho postava snáší ztrátu lásky svého života.

22 0
4.10.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

RoseMary

kdybych nechal to rozjete auto aby te srazilo tak bych ziskal elenu zpatky to bylo docela mily a taky citlivy ale jsem rada ze se z damona nestane vrazedna zruda teda aspon doufam ze ne.jenze stary damon by nevahal zabit bonnii aby ziskal elnu zpatky a prave ten damon mi chybi psychopaticky zabijak zamilovany do eleny.toho jsem mela docela rada.

4.10.2015 | 19:42:18
VampKošilka

Já jsem ráda, že Damon protentokrát upřednostnil i někoho jiného, než tu onulou pipinu Elenu…a taky Nina chtěla zdrhnout, což jsem jí přála, hlavně at se nevrací. Myslím, že Damon nebude dělat komedie a zvykne si. Právě Bonnie bude ta, na kterou se upne a bude mu dělat „morální kompas“, jak řekla Kat. Už v S6 bylo znát, že na Bonnie hodně visí, což se dá po takovém společně stráveném času pochopit i očekávat. Na scény Damona a Bonnie se těším, ti dva jsou asi nejzajímavější duo v seriálu. Navíc toto je záležitost nějakých počítám prvních 10.dílu, všechno se může změnit už jen proto, že tam bude časový posun.

#3 RoseMary
7.10.2015 | 16:19:55
RoseMary

#2 VampKošilka: nejak jsem nepochopila co jsi myslela tim ze se vsechno muze zmenit protoze tam bude casovy posun vysvetlis mi to?

#4 VampKošilka
10.10.2015 | 15:42:56
VampKošilka

#3 RoseMary: No, tak časem se všechno spraví. Nevím jak velký posun to bude, nejspíše o 2 roky a to podle mě už knučet za Elenou nebude.

10.10.2015 | 19:36:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás