The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Jedi knight

Zaujímavý diel. Eugen už určite vie, kto je zradca. Uvidíme, či sa viac dozvieme o tom vrtuľníku a Laura je strašne sexy :)

20.11.2017 | 18:32:53
Charles.R

Čím dál horší díly. Zdá se že série od série se zhoršují. Už je to fakt jenom o lidech proti lidem.

#8883 Alzhaimer
20.11.2017 | 20:34:41
Alzhaimer

#8882 Charles.R: Celou dobu je to o lidech proti lidem.

#8905 Charles.R
20.11.2017 | 20:40:20
Malakal

Tak nevím, zda mi něco ušlo, ale… Je Gabriel kousnutej?

#8885 ori #8891 misticjoe
20.11.2017 | 21:38:55
ori

#8884 Malakal: Nič ti neušlo, len to malo byť prekvapenie na koniec dielu, podľa mňa určite je.

webmaster
20.11.2017 | 21:55:02
Marcus Flavius

Gabriel jaký to byl posera tak je z něho dobrej týpek, snad kousnutej není a přežije to.

20.11.2017 | 21:57:38
JaRaN

Co to zase bylo. Díváme se s mojí drahou polovičkou z nostalgie na WD zase od začátku a po epizodě Stodola druhé série musím vztekle a vážně naštvaně symbolicky zvolat „Jdete vy co jste z toho udělali takový paskvil do pr…!“ To byla finální scéna která se už snad neopakovala nikdy. Nebyly tam takové nesmysly a nelogičnosti co teď. Po tom co dnes servírují (proboha jak to někteří můžete hájit) bych je mlátil přes držky. Hlavně že nas…rou ksichty hlavních postav na flašky. Vydělat za každou cenu než seriál chcípne!

21.11.2017 | 13:22:47
FUBAR

Je fakt že kdysi tu převážná většina lidí seriál tak nějak brala a stěžoval si málokdo…dneska je to obráceně. Pro mě zase nelogický unik gabriela a negana…už ani tvůrci asi nevěděli jak je z toho vysekat tak tam raději dali střih. Opět mi to nepřineslo žádnej posun…negan si svůj příběh nejspíš celej vymyslel jako vždy…Gabriel ho měl rozstřílet přes dveře a v těch sračkách odejít sám. Už se ani nemusí potírat od krku nahoru…zombíci sou tak blbý že jim to nedojde. Alespon dokud to nenapadne jednoho…nějak tuhle zombí logiku pořád nechápu.

21.11.2017 | 13:34:54
vozralec

Ještě bylo vtipný, jak tam Ryk s Derylem během rvačky odbouchli to auto s výbušninama a kulometama :-) A přitom jim dalo tolik práce to auto získat a zemřelo kvůli tomu předtím hodně lidí. To se jim opravdu povedlo.

#8890 Hunter12
21.11.2017 | 14:02:14
Hunter12

#8889 vozralec: Tak ono jim šlo hlavně o to zabránit tomu, aby se ty kulomety dostaly do Svatyně. A to se jim podařilo. Takže ti Ezekielovi vojáci nezemřeli nadarmo.

21.11.2017 | 14:42:04
misticjoe

#8884 Malakal: Bych řekl, že je.

překladatel
21.11.2017 | 21:53:47
Hunter12

Pátá epizoda mě docela zklamala. Nebyla špatná, ale asi jsem od ní očekával něco víc. Od TWD neočekávám akci. Kolikrát mě „kecací“ epizody baví víc, než ty akční, ale to zatím neplatí o osmé sérii. Hlavně mě neukamenujte. Vím, že většina z vás si pátou epizodu nemůže vynachválit. Před rokem si tolik lidí stěžovalo na „kecací“ epizody a prahlo po akci a teď, když se první čtyři epizody osmé série věnují nepřetržité akci, si zase stěžují na tu akci a jsou nadšeni z Neganova a Gabrielova „kecání“ v přívěsu. Ti lidé snad nevědí, co chtějí. Jedni na akčních scénách hledají chyby, které tam nejsou (např. že se střely odrážely od předního okna Jeepu – okno přitom nebylo vůbec zasaženo; zasažen byl pouze rám okna a v něm, pokud se nemýlím, zůstala po střele malá díra). Druzí zase oprávněně reptají nad chybami, které v těch akčních scénách skutečně jsou (např. to, že postavy nepřebíjí). Mě ovšem většina takovýchto chyb netrápí a dokážu si i tak seriál užít. Pokud mi na osmé sérii něco vadí, tak flashforwardy v první epizodě, které působily poněkud rušivě. Z osmé série se mi zatím nejvíc líbila druhá a zejména pak čtvrtá epizoda. Ta byla plná emocí. A k té páté epizodě: Simon řekl, že v době, kdy za ním přišel Gregory, řešil zrovna nějakou velkou zradu. Neví někdo, čí zradu měl na mysli?

#8893 Stardos #8896 ori
22.11.2017 | 14:58:49
Stardos

#8892 Hunter12: Řekl bych, že zradu komunit. Jinak skvěle napsané, vystihuje to přesně to, co si myslím už nějakou dobu :D

#8894 Hunter12
22.11.2017 | 15:06:19
Hunter12

#8893 Stardos: No nevím. Zradu komunit asi ne. Gregory šel za Simonem, aby mu o zradě komunit řekl a zároveň přísahal, že o zradě, kterou Simon momentálně řešil, nevěděl. To vypadá na jinou zradu.

#8895 Stardos
22.11.2017 | 15:42:06
Stardos

#8894 Hunter12: Tak potom jedině zrada od Jadis a její skupiny. Nevšiml jsem si, že by nějak Spasitelům pomáhali

22.11.2017 | 20:19:44
ori

#8892 Hunter12: No však to čo Rick vyhnal Negana z Alexandrie. Negan sa vrátil do Svätyne a potom prišiel Gregory nabonzovať ich, ale nevedel že k tomu u ž došlo.

webmaster
22.11.2017 | 21:04:27
Stardos

Crossoverová postava má být Morgan. I don't get it

#8899 Hunter12
27.11.2017 | 6:25:25
Lossky

Kdy vyjdou titulky? když si je chci stáhnout tak to nejde a ukazuje mi to jako kdyby ještě nebyli vydány… :(

27.11.2017 | 7:17:51
Hunter12

#8897 Stardos: Morgan Jones a nebo Jeffrey Dean Morgan?

#8900 Hunter12
27.11.2017 | 8:38:21
Hunter12

#8899 Hunter12: Předpokládám, že první jmenovaný. Ale zdá se mi nepravděpodobné, že by se Morgan najednou ocitl v Texasu, kde se bude 4. série FTWD odehrávat. V době, kdy bylo finále 3. série FTWD byl v King County, rodném městě Ricka. To jako bude cestovat do Texasu, což je od Georgie pěkně daleko a pak se vrátí do King County, aby ho tam Rick s Carlem a Michonne potkal (viz. 3. série TWD). To by bylo trochu divné.

#8901 Stardos #8902 ori
27.11.2017 | 8:46:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama