The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

Hunter12

#8860 mikiko: I mě bylo poprvé v TWD někoho líto. Ale ne Shivy, nýbrž Ezekiela, protože přišel o Shivu, která pro něho byla více než domácí mazlíček. Byla jeho věrnou přítelkyní.

#8862 Hunter12
13.11.2017 | 20:29:46
Hunter12

#8861 Hunter12: Vlastně podruhé. I Hershelovi hlavy mi bylo líto. :-)

13.11.2017 | 20:31:11
MartasZLA

Hehe všimli jste si při detailu na kvéry při střelbě že se jim nehýbou závěry a ani nábojnice z nich nevylétávají? :) .50 kulomet vs jeep na 15m taky docela prča.

#8864 Stardos
13.11.2017 | 21:28:13
Stardos

#8863 MartasZLA: Osobně se nekoukám, abych hledal tyto věci :D

13.11.2017 | 22:40:03
FUBAR

Jo alespoň už nebudou muset utrácet ty „ohromný“ peníze za ty opravdu „luxusní“ CGI efekty za 3 koruny. Už jen to že museli na lva použít CGI efekty krásně ukazuje, že lev je šelma kterou nejde tak snadno ochočit, když pomineme jiný kraviny potřebný pro natáčení se skutčným lvem.
Taky mě pobavila scéna s Carol když se zeptala těch dvou týpků kolik jim asi tak mohlo zbýt nábojů Odpověd by zněla: asi tak 500…
No a honička ala kobra 11 při který se jelo asi 30km v hodině taky sranda, na to že tou padesátkou by ty dva naše hrdiny rozpůlil ted koukat nebudu…nekoukám abych hledal tyto věci…koukám kvůli složité zápletce, hlubokým myšlenkám a výborným dialogům…počkat chvíli…

#8866 Hodooor
14.11.2017 | 0:17:34
Hodooor

#8865 FUBAR: od borečka co nerozezná lva od tygra tyhle poučovací kecy fakt bolí :D

#8867 FUBAR #8869 Hed94
14.11.2017 | 0:35:59
FUBAR

#8866 Hodooor: DAMMMN! Máš pravdu ve zvířatech se nevyznám…ale na zombíky sem machr :)

14.11.2017 | 1:33:34
Gustava the goose

Ten brýlatý týpek, co zajal krále mně připadal podobný Jimu Carreymu :D Japončík se sekyrou největší borec :D Jinak samozřejmě sranda – ráže 7,62, kterou má Carol v AK-47 normálně přepůlí menší strom, tady se odráží od auta :D Král se nemůže dostat z bažiny, protože má bobino na noze, ale jakmile mu sežerou Shivu, tak to vyhopsá jak pán :D

14.11.2017 | 5:17:19
Hed94

#8866 Hodooor: Bolet to může, ale má pravdu… Já osobně jsem ten díl vypl během té honičky, protože už jsem měl dost. Přežiju hodně věcí, ale že se budou kůlky z kulometu odrážet od normálního skla tak to už bylo prostě moc…

Já neříkám, že to má bejt 100% realný, ale tohle není realita ani z 10% už.......

#8871 Jednoočko #8873 Komanc
14.11.2017 | 12:00:54
ori

Kokos ešte že aspoň tu sa nájdu nejakí rozumní ľudia ktorí nejasajú nad každou epizódou aká bola úžasná a tiež vidia že poslednou dobou ide kvalita dole a aj na zombie seriál je tam už príliš blbostí a nelogickostí. Napíšem na svoju fb stránku že prvé 3 časti boli žalostné a idú ma tam ukameňovať že som pičus a mal by som si ju vymazať keď ma to nebaví…

#8871 Jednoočko #8872 Batiatus #8875 Hed94
webmaster
14.11.2017 | 12:29:01
Jednoočko

#8869 Hed94: To snad ne, špatně načasované vypnutí… Masterpiece přišel těsně po honičce :-D
#8870 ori: Myslím si, že normální fanoušci co sledují seriál několik let, sami vidí, jak jde seriál do kytek. Pro mě jsou třeba poslední tři díly asi nejhorší vůbec. Postavy mi přijdou už takové nemastné neslané a asi je mi vlastně jedno, kdo nakonec umře a nebo neumře V minulosti jsem prožíval každou smrt a postavy mě bavili, teď je to už fakt o ničem. A jako většina to sleduju už jen ze zvědavosti, abych věděl jak to dopadne.

14.11.2017 | 13:32:04
Batiatus

#8870 ori: Nie je správne že ti nadávali ale ja som si tiež sám dokázal všimnúť väčšinu blbostí, ktoré sa v tých epizódach objavili a predstav si že napriek tomu ma stále bavili i keď som s nimi nebol úplne spokojný. Ja asi len tak neprežívam chyby a nelogickosti menej ako ostatní no. Takže som si vedomý tých blbostí čo ty a stále ma to bavilo. Som preto nerozumný?

#8874 Stardos #8875 Hed94
14.11.2017 | 14:00:32
Komanc

#8869 Hed94: Od skla se to neodrazelo ne? Mu strilel do motoru a pak nahore ustrelil kousek ramu skla, ne? :D Divnejsi mi teda prislo, ze ten ridic-spasitel vypadl z toho auta predtim, nez sjelo ze srazu a pak Rick rika, ze jdou zkontrolovat jestli ten ashole is alive a jdou dolu k autu (ale mozna myslel ty kulomety :).

#8875 Hed94
14.11.2017 | 17:21:15
Stardos

#8872 Batiatus: Já to mám úplně stejně. Jediné čeho jsem si všiml, bylo teda to auto. Ve zbraních se opravdu nevyznám, takže náboje neřeším. Třeba lidem ze Spoiling Dead se tahle epizoda líbila jako první z dosavadních. Poukazovali na chyby, to ano, ale nenechali se rozviklat. Někdy to prostě nemá smysl řešit, podobných chyb tu bylo již mnoho. Neříkám, že by se neměli vynasnažit něco polepšit, ale někdy by museli překopat celou scénu, aby byla bez chyb

#8875 Hed94
14.11.2017 | 18:24:57
Hed94

#8870 ori: Název ? Se přijdu rád zasmát těmhle lidem co tě kamenovali :)

#8872 Batiatus: Nejsi nerozumný, jen máš o dost větší žaludek než třeba já nebo ori :D Takhle bych to diplomaticky řekl. Já vážně nejsem jeden z těch, co by hledali každou chybu v seriálu a přemýšleli úplně nad vším, ale tyhle do očí bijící věci, mě osobně prostě totálně zkazí celej zážitek, protože to nedává smysl… když to má bejt zombie seriál z prostředí reálného světa, tak by se i ten svět měl reálně chovat, nebo se o to aspoň snažit…

#8873 Komanc: To už jsem neviděl, ale asi tomu ze srandy dám eště šanci a pustím si to znovu. :D :D

#8874 Stardos: Tak v prvé řadě, by se měli snažit, aby podobný paskvil nenatočili vůbec, pak nemusejí ani nic překopávat… a najmout nějakého military experta, který by jim řekl, tohle už je moc přeci není s jejich rozpočtem takový problém ne ?

#8876 ori
14.11.2017 | 22:48:28
webmaster
15.11.2017 | 8:31:01
Moor8

Ach jo! Co jsem to zase viděl?! Je fajn, že přidali trochu akce a děje se víc, než jen kecání, ale proč ty neustále prostřihy do minulosti a budoucnosti? Úplně to kazí plynulost děje a navíc jsou tak zmatené, že někdy člověk neví, kdy se zrovna odehrávají a jakou mají spojitost. Viz zarostlej Rick. CO se týče posledního dílu, tak to je taky zprzněnina. Začínáme „epickým“ proslovem Ezekiela, který nás má dojmout/nadchnout, ale jelikož je na začátku dílu, kdy se ještě divák nestačí ponořit do děje, tak vyzní úplně na prázdno. Taková scéna by měla přijít po chvíli stupňujícího se napětí, aby jako paprsek světla rozehnal stahující se mraky zoufalství. Pak ten prostřih v druhé půlce dílu. Ezekiel a Carol bojují o život a do toho prostřih, jak tlachají o nesmyslech. To úplně rozbije napětí situace. Prostě scénáristi a dramaturgie brutálně selhávají :(

18.11.2017 | 12:47:14
Jednoočko

5. díl zatím nejlepší díl z celé 8. série… Nevím jesli to bylo tím, že nebyl prostor pro nerealistické kraviny, nebo tím, že byl díl zaměřen hlavně na Spasitele, tak či tak jsem si ani jednou za díl neřekl „co je to zase za koninu“. Čili asi dobrý díl.

#8913 Antrax999
20.11.2017 | 15:09:38
pajajs

Kdyby k té Neganově zpovědi dali flashback, hned by to dodalo víc na dramatičnosti.. :( Ale jinak super díl..

20.11.2017 | 15:50:42
Stardos

Dnešní díl mi dokázal to, co si myslím nějakou dobu. Simon je ten horší. Od začátku pochybuju, že by Negan vyvraždil muže z Oceanside, to byl Simon. Nedivil bych se, kdyby Simon převzal velení a Negan by se ho pokusil zastavit

20.11.2017 | 17:30:50


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama