The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

E la Trabanto

#8940 ori: wtf o co ti jde? Rok zpatky jsem te mel za jednoho z fajn lidi tady a ted se chovas retardovane.
#8939 Mela: jn

#8942 Hunter12 #8943 ori
7.12.2017 | 17:47:58
Hunter12

#8941 E la Trabanto: Lidé se mění, to nevíš? Podívej se na Ricka, ten se během osmy sérií také změnil k nepoznání. :-)

7.12.2017 | 18:47:47
ori

#8941 E la Trabanto: Snažím sa vyhýbať spoilerom čo najviac, je tu spoilerová diskusia a dá sa koment označiť spoilerom, a on si tu napíše niečo také? Áno vraj špekulujete, ale už to mi dáva jasnú predstavu k čomu dôjde. To som fakt vedieť nemusel.

#8947 Mela
webmaster
7.12.2017 | 19:08:57
Batiatus

Ale tak mohli by ste si dávať väčší bacha na tie „spoilery“. Carla ste síce dávali do spoil. okienka ale to neznamená že sa nedalo odvodiť o akej smrti tú špekulujete. Čítal som že predstaviteľ Carla ide na výšku a kvôli tomu by mohol prestať účinkovať v seriály. Takže ak sa tak stane, buď jeho postavu zabijú alebo len zmenia herca. A keď sa tu začne písať že v budúcej časti možno nastane jedna veľká smrť, že podľa špekulácií jedna podstatná postava chce ukončiť svoje účinkovanie v seriály a niektoré veci z jej dejovej línie komiksu dajú inej postave (a Carl v komixe ešte žije) a že možno preobsadia len herca + tie scény z 8×01 z budúcnosti v ktorých Rick mal uplakaný výraz a asi stál pred hrobom a hovoril „súcit prekoná hnev“ tak potom si dám dokopy dve a dve a dopne mi že špekulujete o Carlovi i keď na špekuláciách asi nie je nič zlé, neviem. Len keď ste to už dávali do spoileru tak ste si mali potom aj dávať bacha čo píšete bez spoileru. Ale nič v zlom.

7.12.2017 | 21:04:29
dupil77

Tak či tak někdo zemře.

7.12.2017 | 22:27:52
dupil77

Začátek epizody Enid a Aaron v autě baví se o Přímořských.Rick a Skládka jsou přepadeni u Svatyně.Rick uteče.Rick se dozví o Darylovi.Jde s Carlem na menší průzkum.Varují Hilltop a Království.V noci se Alexandrie chystá na něco.Maggie a Hilltopane padnou do pasti.Negan přijíždí k Alexandrii.Za­útočí na ni a většinu lidí zabije.Druhá skupina pod vedením Simona zaútočí na Království.Na konci zabije Rick Daryla za to že padla Alexandrie.Zemře Carl,Daryl,Lidé z Alexandrie a Království a Spasitelé.Fake :D

7.12.2017 | 22:38:43
Mela

#8943 ori: Co to meleš ty dementní maďarský hovno. https://cs.wikipedia.org/wiki/Spoiler_(kultura)

7.12.2017 | 22:52:39
Vena38

Tahle diskuze upadá stejně jako seriál, ale nijak mne to nepřekvapuje. Když už se člověk nemůže bavit o aktuálních epizodách, protože ty stvojí za dve věci, tak si slaboduší jedinci najdou jiná témata a urážky. Zamyslete se trošku než začněte něco psát, ikdyž chápu, že pro některé je to úkol přímo nemožný. Jinak poslední dvě série mi jen dokazují, že už není kam jít to dobré z danného tématu se vyčerpalo a teď už jse to jeden velký bludný kámen ze kterého nikdo neumí najít cestu. Prvních pět sérii pro mě bylo to nejlepší seriálové vyžití, ikdyž se přiznám že moc seriálových zářezů zatím nemám (ryby sport atd) mi naštěstí nedovolí tolik ještě zízar na bednu, každopádně bych TWD přál důstojné zakončení jako měl třeba Breaking Bad. A vám přeju hezký svátky a mějte se rádi :-)

11.12.2017 | 15:00:05
98779

Tohle byla super epizoda, ani mi nepřišla delší než obvykle. Carla je mi přišerně líto, ale nemůžu se pořád dobrat toho co mi na tom tak vadilo. Možná to, že za to nemohl Negan což jsem tak nějak čekala, ale zas na druhou stranu taková postava asi takhle v TWD umřít musela no. Ale celkově možná zbytečně rychlej konec (kdybych teda nečetla spoilery), většinou si tý postavy všímaj víc když má umřít.. Jinak mě tahle serie fakt baví, nevim jak vydržim do konce února. Zas to skončilo Rickem na dně, nebo pod dnem, v kanále no. Měli vybrat do role Negana horšího herce, aby nebyl tak oblíbenej, a dřív se ho zbavili :-D

11.12.2017 | 16:20:09
E la Trabanto

Ou, tak tenhle díl mě rozdrtil. To že jsem nevěděl spoilery mi dalo úplně nový zážitek. Když zbývala minuta do konce seriálu tak si říkám pohoda nic moc se nestalo a pak jsem to uviděl.. :D Neměl jsem ho moc rád ale dostalo mě to.. palec nahoru :) užil jsem si to, teď zas abstinovat dva měsíce.. :D

#8954 sven86
11.12.2017 | 17:45:06
Batiatus

Keď som uvidel čo tie granátomety urobili s Alexandriou, pýtam sa prečo ich nepoužili na chodcov a riskovali to že sa proti ním vzbúria pracovníci :D

#8952 pajajs
11.12.2017 | 18:26:50
pajajs

#8951 Batiatus: Řekl bych, že je měli v nějakým skladu? Asi?

#8953 Batiatus
11.12.2017 | 19:14:47
Batiatus

#8952 pajajs: Napadlo ma že by mohlo ísť o niečo také ale keďže sme to nevideli tak som to bral automaticky že to ani neexistuje :D

11.12.2017 | 19:19:19
sven86

#8950 E la Trabanto: proto se ani nedívám na upoutávky na další díl a nemám rád spoilery. A to u všech seriálů a filmů.

11.12.2017 | 20:39:15
mikiko

kľud s Carlom to daka čajka ho chcela boskať na pindíka a netrafila sa a otlačila rúž vedľa … on to rozchodí ešte

11.12.2017 | 21:22:04
ori

Klobúk dole, také dobré mid-season finále som nečakal.

webmaster
11.12.2017 | 21:49:48
Zdeur

Klobouk nechám nahoře a mohu říct že po takto dlouhé době už na další sérii kašlu. Protože mně opravdu „nasrala“ opakující se chyba (jako by scénaristi už nevěděli tak vše protahovat), kdy „Ježiš a klub“ odevzdají zbraně bez boje aby zachránili chlapa s pistolí u hlavy a přitom zemře jiný chlap nebo jejich jiný člen týmu a ohrozí tak stejně svým pochybením spoustu jiných životů. Zamysleme se jen kolik lidí už zabili jedni a ti samí. Takže kdyby se nevzdali a bojovali, určitě několik parchantů zabijí (možná i ty vůdce) a nevystaví ohrožení kvůli jednomu spousty dalších. To totiž v předchozích dílech bylo keců od Ježíše a jeho party jak budou bojovat a pak se „poserou“…klasika a tro je to co mně na tomto sere „hrdinové a vůdci na nic“… je to blbé ale když už znají protivníka a ví že stejně někoho zabijí tak nač se vzdsávat kvůli jednomu! A proto Ngan vyhrává – v životě by to ale tak nebylo…Ostatně s podivem je že nikde není ani armáda (ani v jednotlivých dílech až na jednu výjimku)… !

11.12.2017 | 22:27:42
sportat

Mě by zajímalo jak se Jerry dostal do rukou Simona, Carol do Království a Rick do Alexandrie, když všichni tři jeli v autě.....to mi nějak uniklo..

#8970 ori
11.12.2017 | 23:12:26
dupil77

Zdeur pokud tě to nebaví a všude hledáš chybi tak se na to nedívej.Nemusíš se pak rozčilovat.Chybi tam jsou to ano,ale je to jen seriál.Chybi jsou všude i ty jsi udělal chybu ,,Ngan,,. Sportat zřejmě našli auta a každý jel sám.

#8972 JaRaN #8974 maverickone
11.12.2017 | 23:30:24
kutas

Zajímavý díl jen jsme se pořád nedozvěděli jak se sakra dostali ze Svatyně kord když to je alfa a omega posledních 5 dílů

#8961 Hunter12
11.12.2017 | 23:39:13


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama