Agents of S.H.I.E.L.D. Uvidíme ve čtvré sérii Ghost Ridera?

Uvidíme ve čtvré sérii Ghost Ridera?

Uvidíme ve čtvré sérii Ghost Ridera?

Čtvrtá řada Agents of S.H.I.E.L.D. se pomalu, ale jistě blíží. Do premiéry nové řady zbývá něco málo přes dva měsíce, a tak tvůrci začali s castingy na nové postavy. Koho bychom mohli od září vídat na obrazovkách?


35 3
4.7.2016

Na internetu už několik týdnů koluje fotka tramvaje v San Diegu. Pod názvem seriálu na ni můžeme vidět dlouhý ohnivý řetěz velice podobný tomu, který ve třetí sérii používal Inhuman Hellfire.

Bude Hellfire ve čtvrté sérii stálou postavou? FOTO: Marvel


Nicméně v části fanoušků vyvolal obrázek naděje, že se v seriálu dočkáme slavné komiksové postavy Ghost Ridera. V původních komiksech je Ghost Riderem Johny Blaze. Johny uzavřel smlouvu s ďáblem, podle které má přes den normální lidskou podobu, ale v noci se mění na Ghost Ridera, jehož úkolem je lovit démony.

I když se tohoto původního Ghost Ridera pravděpodobně nedočkáme, možná na obrazovkách uvidíme alespoň jeho jinou verzi, která se objevila v roce 2014 v komiksech Marvel NOW. Marvel totiž vyhlásil konkurz na dva latinoamerické bratry. Jeden je popisován jako nejnebezpečnější člověk v místnosti, druhý jako ochrnutý na vozíku, což silně připomíná komiksové bratry Robbieho a Gabea.

Možná se Ghost Ridera přece jen dočkáme. FOTO: Screen Rant

Robbie se každý den stará o svého ochrnutého bratra Gabea. Když si chce vydělat víc peněz, aby mohl Gabea přestěhovat do lepší čtvrti, účastní se ilegálního závodu aut, ale je zastřelen najatým kartelem. Poté je oživen duchem Eli Morrowa a stává se z něj nový Ghost Rider.

To ale není jediná castingová novinka. Objevily se také zprávy, že Marvel hledá herečku, která by ztvárnila robota AIDU. Výtvor doktora Radcliffa, který jsme mohli zahlédnout v poslední scéně třetí série.

Snad se více informací dozvíme na Comic-conu v San Diegu, který začíná 21. července a přinese nové informace jak o Agents of S.H.I.E.L.D., tak o Luku Cageovi.

Diskuze /10

Ratemus

to by tam rovnou vedle Fitze a Jemmy mohli dát Punishera a Moon Knighta

4.7.2016 | 15:43:31
Kafka Tamura

Dva měsíce do premiéry a teprve začal casting na nové postavy? To je normalka? Jak dlouho cca se točí jedna ep?

#3 Toso11 #4 nejen.komiks@email.cz #9 totti
4.7.2016 | 17:23:16
Toso11

#2 Kafka Tamura: neboj to stíhajú ved maju asi 3 mesačnú pauzu medzi sériou

#5 Kafka Tamura
4.7.2016 | 17:38:57
nejen.komiks@email.cz

#2 Kafka Tamura: no podle té kvality a množství kecacích scén bych řekl, že jim to trvá asi jako jedna epizoda Ulice.. :-) Bohužel… Nebo-li 1,2,3dny max .. :)

#5 Kafka Tamura
4.7.2016 | 17:57:48
Kafka Tamura

#3 Toso11: nj, ty mega pauzy jsem si neuvědomil… Kvuli kterým to sleduju až po odvysílání řady.

#4 nejen.komiks@email.cz: Tak není to seriál pro úplně nejmenší od 3 do 10 let, aby tam byla jen akce, příběh, postavy a jejich motivace, co by nedávaly smysl. Dialogy jsou formou vyprávění příběhu a rozvíjení postav. Zrovna před chvílí jsem v jedné diskuzi jen tak mezi řečí zmínil Strážce vesmíru, tak tebe bych odkázal asi právě na ně, když máš s kecacíma scénama v seriálu takový problém :) Mi připomíná „kritiky“ v diskuzi u Walking Dead, kde by podle těch komentářů asi většina chtěla, aby se v celém seriálu jen kosili zombíci, protože světe div se, oni tam mluví, řeší vztahy, problémy přežití apod., a to už je moc povídání. Takže kosení zombíků od rána do večera v čele s postavama jednou jak druhou, přičemž by nikoho v postapo existenci nic netrápilo, nikdo neměl žádné problémy a jen se tešily, až se vyspí a repete. To by byl ale super seriál a většina jednodušších v tamní diskuzi by byla v sedmém nebi… bohužel pro ně by takový seriál neměl moc dlouhé trvání. Ještě totiž věřím, že takoví tvoří nepatrné % sledovanosti.

4.7.2016 | 18:43:23
téčko171

Sakra, škoda, že Tricia Helfer už dělá Lucifera, jinak bych ji jako AIDU bral hned. Jednu sexy androidku už si střihla.

webmaster
4.7.2016 | 18:48:09
Roberto13

Takže Nicolas Cage? :)

4.7.2016 | 22:44:36
Ratemus

nene jen toho ne ten už je na to starej.

5.7.2016 | 8:35:17
totti

#2 Kafka Tamura: Záleží od epizódy. Približne od 7 do 14 dní, ale skôr k tej nižšej hranici. S vytváraním efektov to však môže byť dlhšie

5.7.2016 | 9:28:29
vindis

Vengeance comes this fall. Takže Ghost Rider potvrzen.

23.7.2016 | 1:02:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy