Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Uvidíme ve čtvré sérii Ghost Ridera?

Uvidíme ve čtvré sérii Ghost Ridera?

Čtvrtá řada Agents of S.H.I.E.L.D. se pomalu, ale jistě blíží. Do premiéry nové řady zbývá něco málo přes dva měsíce, a tak tvůrci začali s castingy na nové postavy. Koho bychom mohli od září vídat na obrazovkách?

35 3
4.7.2016

Na internetu už několik týdnů koluje fotka tramvaje v San Diegu. Pod názvem seriálu na ni můžeme vidět dlouhý ohnivý řetěz velice podobný tomu, který ve třetí sérii používal Inhuman Hellfire.

Bude Hellfire ve čtvrté sérii stálou postavou? FOTO: Marvel

Nicméně v části fanoušků vyvolal obrázek naděje, že se v seriálu dočkáme slavné komiksové postavy Ghost Ridera. V původních komiksech je Ghost Riderem Johny Blaze. Johny uzavřel smlouvu s ďáblem, podle které má přes den normální lidskou podobu, ale v noci se mění na Ghost Ridera, jehož úkolem je lovit démony.

I když se tohoto původního Ghost Ridera pravděpodobně nedočkáme, možná na obrazovkách uvidíme alespoň jeho jinou verzi, která se objevila v roce 2014 v komiksech Marvel NOW. Marvel totiž vyhlásil konkurz na dva latinoamerické bratry. Jeden je popisován jako nejnebezpečnější člověk v místnosti, druhý jako ochrnutý na vozíku, což silně připomíná komiksové bratry Robbieho a Gabea.

Možná se Ghost Ridera přece jen dočkáme. FOTO: Screen Rant

Robbie se každý den stará o svého ochrnutého bratra Gabea. Když si chce vydělat víc peněz, aby mohl Gabea přestěhovat do lepší čtvrti, účastní se ilegálního závodu aut, ale je zastřelen najatým kartelem. Poté je oživen duchem Eli Morrowa a stává se z něj nový Ghost Rider.

To ale není jediná castingová novinka. Objevily se také zprávy, že Marvel hledá herečku, která by ztvárnila robota AIDU. Výtvor doktora Radcliffa, který jsme mohli zahlédnout v poslední scéně třetí série.

Snad se více informací dozvíme na Comic-conu v San Diegu, který začíná 21. července a přinese nové informace jak o Agents of S.H.I.E.L.D., tak o Luku Cageovi.

Diskuze /10

Ratemus

to by tam rovnou vedle Fitze a Jemmy mohli dát Punishera a Moon Knighta

4.7.2016 | 15:43:31
Kafka Tamura

Dva měsíce do premiéry a teprve začal casting na nové postavy? To je normalka? Jak dlouho cca se točí jedna ep?

#3 Toso11 #4 nejen.komiks@email.cz #9 totti
4.7.2016 | 17:23:16
Toso11

#2 Kafka Tamura: neboj to stíhajú ved maju asi 3 mesačnú pauzu medzi sériou

#5 Kafka Tamura
4.7.2016 | 17:38:57
nejen.komiks@email.cz

#2 Kafka Tamura: no podle té kvality a množství kecacích scén bych řekl, že jim to trvá asi jako jedna epizoda Ulice.. :-) Bohužel… Nebo-li 1,2,3dny max .. :)

#5 Kafka Tamura
4.7.2016 | 17:57:48
Kafka Tamura

#3 Toso11: nj, ty mega pauzy jsem si neuvědomil… Kvuli kterým to sleduju až po odvysílání řady.

#4 nejen.komiks@email.cz: Tak není to seriál pro úplně nejmenší od 3 do 10 let, aby tam byla jen akce, příběh, postavy a jejich motivace, co by nedávaly smysl. Dialogy jsou formou vyprávění příběhu a rozvíjení postav. Zrovna před chvílí jsem v jedné diskuzi jen tak mezi řečí zmínil Strážce vesmíru, tak tebe bych odkázal asi právě na ně, když máš s kecacíma scénama v seriálu takový problém :) Mi připomíná „kritiky“ v diskuzi u Walking Dead, kde by podle těch komentářů asi většina chtěla, aby se v celém seriálu jen kosili zombíci, protože světe div se, oni tam mluví, řeší vztahy, problémy přežití apod., a to už je moc povídání. Takže kosení zombíků od rána do večera v čele s postavama jednou jak druhou, přičemž by nikoho v postapo existenci nic netrápilo, nikdo neměl žádné problémy a jen se tešily, až se vyspí a repete. To by byl ale super seriál a většina jednodušších v tamní diskuzi by byla v sedmém nebi… bohužel pro ně by takový seriál neměl moc dlouhé trvání. Ještě totiž věřím, že takoví tvoří nepatrné % sledovanosti.

4.7.2016 | 18:43:23
téčko171

Sakra, škoda, že Tricia Helfer už dělá Lucifera, jinak bych ji jako AIDU bral hned. Jednu sexy androidku už si střihla.

webmaster
4.7.2016 | 18:48:09
Roberto13

Takže Nicolas Cage? :)

4.7.2016 | 22:44:36
Ratemus

nene jen toho ne ten už je na to starej.

5.7.2016 | 8:35:17
totti

#2 Kafka Tamura: Záleží od epizódy. Približne od 7 do 14 dní, ale skôr k tej nižšej hranici. S vytváraním efektov to však môže byť dlhšie

5.7.2016 | 9:28:29
vindis

Vengeance comes this fall. Takže Ghost Rider potvrzen.

23.7.2016 | 1:02:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama