Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

S08E08: Crisis on Infinite Earths: Part Four

S08E08: Crisis on Infinite Earths: Part Four

Hrdinové, kteří nyní představují sedm Ideálů, uvíznou na Úběžníku, a proto hledají cestu pryč. Marnivost situace se navíc ještě zkomplikuje, když zmizí Flash, nicméně se na scéně objeví Oliver Queen, který se stal něčím jiným. Mezitím dojde k odhalení příběhu původu Monitora a Anti-Monitora.

sk
14.1.2020
1 410 000
43 minut

Základní info:

Režie: Glen Winter
Scénář: Marc Guggenheim, Marv Wolfman
Hrají: Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), LaMonica Garrett (Mar Novu), LaMonica Garrett (Mobius), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Jon Cryer (Lex Luthor), Grant Gustin (Barry Allen), Caity Lotz (Sara Lance), Brandon Routh (Ray Palmer), Tyler Hoechlin (Clark Kent), David Harewood (J'onn J'onzz), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Ruby Rose (Kate Kane), Melissa Benoist (Kara Danvers), Osric Chau (Ryan Čchoi), Stephen Lobo (Jim Corrigan), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
cajky

Nevim, jestli jsem nekdy videl neco horsiho.

28.4.2020 | 13:34:20
Xenofilius

velice překvapilo když se flash potkal ve speed force s verzí fleshe z nového filmového univerza, jako by nestačilo že v předchozm díle použily verzi supermana ze seriálu Smallvile

14.4.2020 | 23:17:15
realm

Nevím pro mě osobně je to hrozný guláš. Zaprvé sleduji jen jeden seriál z celého Universa, takže mi spousta věcí určitě uniká. Ale pořád jsem si myslel, že i samo o sobě si to bude stát dobře, ale ono ne. Je to chaotické, tvůrci mají tolik postav, že nevědí, co s nima. Za mě největší pozitivum návrat Lexe páč pro pokračování Supergirl to bude dobré. Jinak ale nic moc.

12.4.2020 | 11:46:56
tominotomino

Nejslabší díl z crossoveru. Strašně zamotané a celá linka se Speed Force byla vlastně úplně zbytečná a jen tam byla, aby ten díl něčím vyplnila. Navíc jsem ji vůbec nechápal (staré scény, ve kterých se jen objeví Barry a blbě čumí). Oliver jako Specter byl taky divný, vůbec jsem tuto postavu nepochopil, Lex mě strašně irituje a pochopil jsem to správně tak, že vytvořili nový multivesmír v antivesmíru (přece jen byly v tom antivesmíru, kde se nacházel Anti-Monitor)? Jediným kladným bodem bylo cameo Ezry, ten pobavil. :)

webmaster
2.2.2020 | 10:37:07
arthurcz

Už nemám slov, to je fakt nablábolený peklo.

1.2.2020 | 22:14:24
Jana13.13

Na to se ani nedalo koukat, ach jo :/

1.2.2020 | 21:32:14
tomasmachalekkkk

Naprostý úlet.....více se k tomu nebudu vyjadřovat

29.1.2020 | 17:41:27
Len Jaro

Pre mňa ako pre fanúšika Arrowa bol tento crossoverr sklamaním. Zakladateľ celého universa Arrow,ktorý ako jediný nedisponoval žiadnymi superschopnosťami, len surovým poctivým výcvikom mal umrieť v boji na ulici. Nie ako tajomná sci-fi bytosť v bitke za nový vesmír.

25.1.2020 | 16:59:45
domin04cze

Takže celej díl byl vlastně o tom, že jsme si připomínali momenty z celého Arrowverse, což by bylo tedy v pořádku, když už v té episodě měl Arrow oficiálně umřít, ale ten konec… Začalo to jako Infinity War- Hrdinové naběhnou na ty monstra ale od té doby to byla bolest pro oči… Nějaký pouhý člověk bez superschopností tam dělá stejně práce jako hrdinové a zabíjí si tam na pohodu poskoky od nejsilnější bytosti ve vesmíru??? Cože?? A ten Oliver tam na konci umírá a má čas na to jim tam povídat o tom jak musí pokračovat v tom být hrdinové?? Jediné, co z episody neudělalo nejhorší episodu crossoveru v historii seriálů byla hláška Olivera: You have failed this universe.

24.1.2020 | 17:27:58
Azur58

Opravdu slabý crossover a tento díl, i když byl lepší, tak to nenapravil. A korunu tomu dal poslední díl. Postav bylo až moc a bylo to velmi nepřehledné. některé postavy tam měly maximálně jeden, dva „štěky“ a dost. Tenhle díl max. za 40%, ale celý crossover tak max. 10%. :-(

22.1.2020 | 22:13:53

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama