Arrow Kdo všechno se objeví v letošním velkém crossoveru?

Kdo všechno se objeví v letošním velkém crossoveru?

Kdo všechno se objeví v letošním velkém crossoveru?

I letošní crossover komiksových seriálů přivítá zpět několik postav, které se v těchto seriálech neobjevily delší dobu. Přečtěte si, na koho všeho se můžeme těšit.

11 0
6.12.2018

Oliver Queen, Barry Allen a Kara Danvers 

Toto pochopitelně není žádné velké odhalení, spíše se jedná o zmínku z povinnosti. Letošní crossover bude především o těch třech postavách, když byly letos vynechány Legendy, přičemž Barry a Oliver si na chvíli vymění své schopnosti.

Clark Kent a Lois Lane

Mimo jiné se bude příběh Elseworlds silně zaměřovat i na Supermana a jeho lásku Lois, kteří byli z komiksového světa stanice CW vynecháváni především kvůli rozkazu ze strany Warnerů. V případě Lois Lane bude tento crossover vůbec jejím debutem v tomto komiksovém světě.


Batwoman

Crossover bude zároveň i startovním místem pro Batwoman, protože hlavní hrdinové zavítají i do Gothamu. Batwoman se navíc roku 2019 dočká svého vlastního seriálu, takže si tuto slibnou postavu ještě užijeme.

Iris West, Cisco Ramon, Caitlin Snow a Ralph Dibny 

Crossover zároveň nezapomene ani na vedlejší hlavní postavy jednotlivých seriálů. V případě seriálu The Flash se můžeme těšit na téměř celý Flashův tým, řeč je konkrétně o Iris, Ciscovi, Caitlin a Ralphovi.

Felicity Smoak, John Diggle a Curtis Holt 

V případě seriálu Arrow se dočkáme minimálně Felicity, Johna a Curtise, nicméně není vyloučena ani přítomnost dalších hlavních postav.

J'onn J'onzz, Alex Danvers, James Olsen a Querl Dox 

Na své si rozhodně přijdou i fanoušci seriálu Supergirl. Skrze fotky a trailery bylo odhaleno, že se určitě dočkáme J'onna J'onzze, Alex Danvers, Jamese Olsena a Brainiaca 5.

Malcolm Merlyn, Joe Wilson a Ricardo Diaz 

Co se týče dalších postav vystupujících v seriálu Arrow, tak se můžeme těšit i na padouchy Dark Archera, syna Sladea Wilsona a Dragona. Ti si paradoxně zahrají policisty.

John Deegan

Právě kvůli tomuto vědci z Arkhamského ústavu dojde k zápletce letošního crossoveru. Mocná bytost Monitor mu poskytne knihu, díky které změní realitu.

Monitor

V pozici mimozemského padoucha se dočkáme Monitor, který umožní Johnu Deeganovi změnit realitu Země 1. Monitora jsme mohli vidět už na konci podzimního finále seriálů Supergirl, Arrow a The Flash, kde zničil Zemi 90.

Nora Fries

V Gothamu se navíc dočkáme i Nory Fries, manželky známějšího Victora Friese, kterou si zahraje manželka herce Stephena Amella. Její role v příběhu však dosud nebyla odhalena.

Flash ze Země 90

Svou roli v crossoveru sehraje i herec John Wesley Shipp, který po téměř 30 letech opět navlékne kostým Flashe, kterého si zahrál v původním seriálu. V crossoveru se představí jako Flash ze Země 90, kterou Monitor právě zničil.

Eobard Thawne

Ani letos nebude v crossover chybět rychlík Eobard Thawne, nicméně i tentokrát ho uvidíme v podání herce Toma Cavanagha, tedy jako loni.

Foto: CW

Diskuze /10

Ghostík

Earth-90?? Nebylo náhodou v Crisis on Earth-X řečeno, že je 53?? :D ano paralelních vesmírů je nekonečně mnoho, ale tady bylo zmíněno max 53 :D

#2 CoRnDuCK
6.12.2018 | 16:26:57
CoRnDuCK

#1 Ghostík: Max 53 zdokumentovaných zemí, se kterými jsou též navázány kontakty. Zemí je avšak nekonečno. Bože, kolikrát to budu ještě psát.

#3 antty
6.12.2018 | 17:33:10
antty

#2 CoRnDuCK: kým zdokumentovaných? Ciscem? ten jchi tolik nenavštívil. Wellsem z E2 nebo sběrateli z E19? Potom ta informace není vůbec relevantní. Na každé E mohou znát jiné země.

Prostě je to tak, že scénáristé udělali volovinu a už se to s nimi poveze. Jako když tvůrci hvězdné brány litovali, že napsali třetí výstřel ze Zat'nik'telu.

#6 KaraSnowAllen #10 CoRnDuCK
redaktor
6.12.2018 | 21:40:38
God of war

To bude hustý to s těmi policisty to si Oliver bude zase vylivat zlost na Diazovi

6.12.2018 | 22:02:10
Lex Luthor

Malcolm Merlyn se vrací

7.12.2018 | 16:07:08
KaraSnowAllen

#3 antty: Oni toho litovali?:D Vždycky mi to přišlo jako blbost, ale tohle mě celkem překvapilo.

#7 Mohy #8 FraGyver
7.12.2018 | 16:11:00
Mohy

#6 KaraSnowAllen: Jak se to vezme, prostě jim taky přišlo že je to kravina, tak to přestali zničeho nic používat :D

7.12.2018 | 16:25:25
Baltik

#8 FraGyver: (y) (y)

11.12.2018 | 9:08:56
CoRnDuCK

#3 antty: Bylo to zmíněné v Supergirl 3×08, že je tam zdokumentovaných 53 zemí. Klidně se koukni pokud mi nevěříš.

31.12.2018 | 15:27:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E02: Welcome to Hong Kong

cz1%
Odhadované dokončení 26.10. | 22:00

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Nejlepší epizody osmé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás