Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S01E11: An Un-Birthday Present

S01E11: An Un-Birthday Present

Sestry Kaneovy společně přidávají na dort o svíčku navíc, avšak stíny minulosti zahalí světlo vycházející ze svíček. V Gothamu se objeví stará známá tvář.

sk
27.1.2020
674 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mairzee Almas
Scénář: Chad Fiveash a James Stoteraux
Hrají: Ruby Rose (Kate Kane), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), Ava Sleeth (malá Beth), Nicholas Holmes (malý Johnny), John Emmet Tracy (August Cartwright), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Allison Riley (Dana Dewitt), Cameron McDonald (komisař Forbes), Gage Marsh (Steven Forbes), Ryan Rosery (Bryan Akins), Nathan Witte (agent Robles), …

Upoutávka k jedenácté epizodě první série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ALenka a Beth byly fakt vynikajici a to jak Alenka zdrhla tak to nemělo chybu, ale bylo mi jasne že ta vyměna se nezdaři že ji nespiš na něčem nachytaji, a ta oslava narozenin byla celkem povedena a ten konec byl hodně zajimavy, a to že nazapli Batsignal kvuli politice to je fakt přes čaru že tam řeši zrovna tohle.

redaktor
19.2.2020 | 18:09:49
Brett

Herečka Rachel Skarsten doslova řádí. :-D Komu zatím nemůžu přijít na chuť, je Sophie. :-)

2.2.2020 | 18:19:52
Buboflies

Pecka! Ale ten koniec…hmmm…:) Este to bude zaujimave :)

31.1.2020 | 10:25:29
DC Expert

To bylo fakt husté kam se hrabe arrow.

30.1.2020 | 15:42:12
harleyka

Super, Batwoman drží tempo :)

27.1.2020 | 13:53:48

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama