Batwoman Popis

Batwoman

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

Kate Kane nikdy neměla v úmyslu stát se gothamskou strážkyní. Uplynuly tři roky od záhadného zmizení Temného rytíře a v Gothamu zavládlo zoufalství. Bez přítomnosti maskovaného bojovníka byly gothamské policejní složky brzy přemoženy kriminálními živly rychle nabývajícími na počtu. Ochranářskou režii převzal Jacob Kane se svou bezpečnostní vojenskou firmou Crows Private Security. Nemilosrdné přestřelky mezi gangy si kdysi dávno vyžádaly životy Jacobovy manželky a jedné z jeho dcer. Svou druhou dceru Kate Kane, která vyvázla z incidentu bez újmy, proto posílá pryč z Gothamu. Po letech tvrdého intenzivního výcviku je Kate vyloučena ze studií na vojenské škole. Když se vrátí do domovského Gothamu, Wonderland gang se zrovna zaměří na bezpečnostní firmu jejího otce a unese jeho nejlepší agentku Sophii Moore. Ačkoliv se Jacob znovu oženil s bohatou prominentkou Catherine Hamilton-Kane, která poskytuje finanční oporu jednotkám Crows, stále jej trápí ztráta manželky a dcery a snaží se svou druhou dceru, která mu zůstala, držet mimo dění ve městě, seč mu síly stačí. Avšak Kate je žena, která se nebojí postavit autoritám. Aby mohla pomoci svým blízkým a celému městu, musí se stát někým, kým její otec pohrdá, bdělou strážkyní. S pomocí nevlastní sestry Mary, která má laskavé srdce, a vynalézavého Lukea Foxe, syna Luciuse Foxe, se Kate Kane pokusí pokračovat v odkazu svého nezvěstného bratrance Bruce Waynea jako Batwoman. Kate stále plane láskou ke své bývalé přítelkyni Sophie, a proto se snaží ze všech sil učinit přítrž intrikám šílené Alice, která je z valné části bláznivá, byť rovněž příčetná. V Kate tví niterná touha po spravedlnosti, nezdráhá se mluvit od srdce a po nocích prodlévá ve špinavých ulicích Gotham City. Ale ještě jí neudělujte titul hrdinky. Když hrozí, že temnota zaplaví její město, Kate Kane se musí odhodlat překonat své démony, aby se mohla stát symbolem naděje celého Gothamu.

Kate Kane ztvární herečka Ruby Rose.


Batwoman se po seriálech Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Black Lightning stává již šestým komiksových seriálem stanice CW. Seriál bude vycházet z dílny DC Comics a tým, jenž vykreslí Batwomanin seriálový vzestup, bude zahrnovat ostřílená jména z komiksového univerza stanice – Grega Berlantiho, Sarah Schechter, Geoffa Johnse a Davida Nuttera. Pilotní epizodu režíroval Marcos Siega. Vše poběží pod taktovkou společnosti Warner Bros. Television.

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
onda95

Sračka

8.10.2020 | 11:53:13
Kajabidi

Serialy od cw. No Flash má dobrý první dvě serie. Arrow mě nebavil ani v komiksech takže nemůžu hodnotit. Ani nevím proč jsem se koukal na Supergirl, možná jen kvůli nějákému crossoveru. No a když přišla batwoman tak jsem si ji pustil prostě jenom proto že mám fakt rád svět batmana. Mělo to pár dobrých momentů a děj byl dobrý ale špatně zpracovaný, ten samý problém co u Flashe, ty dialogy jsou prostě hrozný ale asi mě to bavilo protože jsem to dokoukal. 45% pořád lepší než ta supergirl.

26.6.2020 | 18:26:33
Change

WTF?! Upřímně nechápu lidi. který dali méně jak 40%. Seriál je napínavý od samého začátku, každý díl je v něčem zajímavý a napínavý. Většina z vás zde hodnotí to, že jde o hlavní postavu lesbu a tak podobně. Nechápu proč by vám to mělo vadit. Měli by jste se spíše zajímat o zpracování děje a ne řešit s kým hlavní postava spí…

9.5.2020 | 13:30:43
EdnaMichael

nuda

8.2.2020 | 9:15:30
Kalam

feministický škvár, marxistický odpad a nechutná propaganda v režii gaystapa… lesbičky budu sledovat jen na PHubu, jinde tuto propagandu nepotřebuji

26.1.2020 | 23:38:02
Orbin01

Ty vole přečtěte si prvně komiks o batwoman a až poté pište nějaké ty komentáře že batwoman je lesba. Seriál je dobrý.

26.1.2020 | 20:23:07
Igorko1988

Este si to ani pozriet nemozem, kazdy rok ten isty problem. Nerozumiem preco hned nerobia preklad :-(

11.12.2019 | 22:38:22
PRINC180

Odpad tohle je hnus na tohle se nedá koukat a ještě hned na začátku dvě lesby a hned vypnul to už začíná být amerických seriálech normální lesby a gayové mají zelenou je to odporný tohle cpát normálním lidem pod nos .Proč neuděláte kolonku odpad tam to patří.

7.11.2019 | 13:37:42
ZeusEx

Odpad

6.11.2019 | 2:16:52
AK81

Ten kdo tomu dal víc jak 20% je nemocná osoba bez vkusu a soudnosti. Všem normálním divákům z toho musejí krvácet oči během výpadků mozkové činnosti již při první minutě pilotního dílu.

Pokud existuje peklo, tak tvůrci této zvrácené hrůzy v něm dozajista skončí.

31.10.2019 | 14:08:59
1

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Batwoman brání město Gotham v době nepřítomnosti svého bratrance. Proč ale Batman opravdu odešel, jsme se dosud v seriálu nedozvěděli, Pojďme se podívat na nejzajímavější teorie o jeho zmizení.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny