Batwoman Popis

Batwoman

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

Kate Kane nikdy neměla v úmyslu stát se gothamskou strážkyní. Uplynuly tři roky od záhadného zmizení Temného rytíře a v Gothamu zavládlo zoufalství. Bez přítomnosti maskovaného bojovníka byly gothamské policejní složky brzy přemoženy kriminálními živly rychle nabývajícími na počtu. Ochranářskou režii převzal Jacob Kane se svou bezpečnostní vojenskou firmou Crows Private Security. Nemilosrdné přestřelky mezi gangy si kdysi dávno vyžádaly životy Jacobovy manželky a jedné z jeho dcer. Svou druhou dceru Kate Kane, která vyvázla z incidentu bez újmy, proto posílá pryč z Gothamu. Po letech tvrdého intenzivního výcviku je Kate vyloučena ze studií na vojenské škole. Když se vrátí do domovského Gothamu, Wonderland gang se zrovna zaměří na bezpečnostní firmu jejího otce a unese jeho nejlepší agentku Sophii Moore. Ačkoliv se Jacob znovu oženil s bohatou prominentkou Catherine Hamilton-Kane, která poskytuje finanční oporu jednotkám Crows, stále jej trápí ztráta manželky a dcery a snaží se svou druhou dceru, která mu zůstala, držet mimo dění ve městě, seč mu síly stačí. Avšak Kate je žena, která se nebojí postavit autoritám. Aby mohla pomoci svým blízkým a celému městu, musí se stát někým, kým její otec pohrdá, bdělou strážkyní. S pomocí nevlastní sestry Mary, která má laskavé srdce, a vynalézavého Lukea Foxe, syna Luciuse Foxe, se Kate Kane pokusí pokračovat v odkazu svého nezvěstného bratrance Bruce Waynea jako Batwoman. Kate stále plane láskou ke své bývalé přítelkyni Sophie, a proto se snaží ze všech sil učinit přítrž intrikám šílené Alice, která je z valné části bláznivá, byť rovněž příčetná. V Kate tví niterná touha po spravedlnosti, nezdráhá se mluvit od srdce a po nocích prodlévá ve špinavých ulicích Gotham City. Ale ještě jí neudělujte titul hrdinky. Když hrozí, že temnota zaplaví její město, Kate Kane se musí odhodlat překonat své démony, aby se mohla stát symbolem naděje celého Gothamu.

Kate Kane ztvární herečka Ruby Rose.


Batwoman se po seriálech Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Black Lightning stává již šestým komiksových seriálem stanice CW. Seriál bude vycházet z dílny DC Comics a tým, jenž vykreslí Batwomanin seriálový vzestup, bude zahrnovat ostřílená jména z komiksového univerza stanice – Grega Berlantiho, Sarah Schechter, Geoffa Johnse a Davida Nuttera. Pilotní epizodu režíroval Marcos Siega. Vše poběží pod taktovkou společnosti Warner Bros. Television.

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
split

1. série lesby, 2. série lesby a rasismus.. Tento seriál je pravděpodobně pro specifické publikum. Mimo zmíněné se v něm moc neděje, supergirl je oproti tomuto seriálu lepší.

12.5.2021 | 20:56:35
PRINC180

Odpad tohle je hnus na tohle se nedá koukat a ještě hned na začátku dvě lesby a hned vypnul to už začíná být amerických seriálech normální lesby a gayové mají zelenou je to odporný tohle cpát normálním lidem pod nos .Proč neuděláte kolonku " ODPAD " tam to patří.

22.3.2021 | 18:29:33
AK81

Ten kdo tomu dal víc jak 20% je nemocná osoba bez vkusu a soudnosti. Všem normálním divákům z toho musejí krvácet oči během výpadků mozkové činnosti již při první minutě pilotního dílu.

Pokud existuje peklo, tak tvůrci této zvrácené hrůzy v něm dozajista skončí.

1.3.2021 | 21:46:41
aegispotae

prvni serie mela jakousi snahu o pribeh… bohuzel druha serie tak nejak s kazdym dilem vice a vice upada jen do pokusu vyzdimat z uschleho plaste jeste par kapek. Az na obcasne vyjimky jsou herecke vykony tragicke.

16.2.2021 | 22:30:47
Bruce.Kent

Do té doby dokud tam byla Ruby Rose, tak to byl lehčí průměr. Po třetí epizodě druhé řady je to naprostý multikulturní, feministický odpad. A to jsem se všech DC seriálů od CW vždy zastával.

6.2.2021 | 0:03:58
CaptainDeadpool

co si myslet o seriálu kde jsou mezi top 5 oblíbenými postavami dva supermani co se ukázali akorát během crossoveru a na pár minut........

27.10.2020 | 9:34:41
onda95

Sračka

8.10.2020 | 11:53:13
Kajabidi

Serialy od cw. No Flash má dobrý první dvě serie. Arrow mě nebavil ani v komiksech takže nemůžu hodnotit. Ani nevím proč jsem se koukal na Supergirl, možná jen kvůli nějákému crossoveru. No a když přišla batwoman tak jsem si ji pustil prostě jenom proto že mám fakt rád svět batmana. Mělo to pár dobrých momentů a děj byl dobrý ale špatně zpracovaný, ten samý problém co u Flashe, ty dialogy jsou prostě hrozný ale asi mě to bavilo protože jsem to dokoukal. 45% pořád lepší než ta supergirl.

26.6.2020 | 18:26:33
Change

WTF?! Upřímně nechápu lidi. který dali méně jak 40%. Seriál je napínavý od samého začátku, každý díl je v něčem zajímavý a napínavý. Většina z vás zde hodnotí to, že jde o hlavní postavu lesbu a tak podobně. Nechápu proč by vám to mělo vadit. Měli by jste se spíše zajímat o zpracování děje a ne řešit s kým hlavní postava spí…

9.5.2020 | 13:30:43
EdnaMichael

nuda

8.2.2020 | 9:15:30
1

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Batwoman si ve třetí řadě bude muset poradit s Poison Ivy

Batwoman si ve třetí řadě bude muset poradit s Poison Ivy

Závěrečný díl druhé série naznačil, že by se v Gothamu mohl objevit další nebezpečný padouch, a castingové novinky tuto ideu nyní utvrzují. Do role překrásné Pamely Isley, alias Poison Ivy, byla obsazena herečka Bridget Regan.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás