Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Batwoman

Kate Kane nikdy neměla v úmyslu stát se gothamskou strážkyní. Uplynuly tři roky od záhadného zmizení Temného rytíře a v Gothamu zavládlo zoufalství. Bez přítomnosti maskovaného bojovníka byly gothamské policejní složky brzy přemoženy kriminálními živly rychle nabývajícími na počtu. Ochranářskou režii převzal Jacob Kane se svou bezpečnostní vojenskou firmou Crows Private Security. Nemilosrdné přestřelky mezi gangy si kdysi dávno vyžádaly životy Jacobovy manželky a jedné z jeho dcer. Svou druhou dceru Kate Kane, která vyvázla z incidentu bez újmy, proto posílá pryč z Gothamu. Po letech tvrdého intenzivního výcviku je Kate vyloučena ze studií na vojenské škole. Když se vrátí do domovského Gothamu, Wonderland gang se zrovna zaměří na bezpečnostní firmu jejího otce a unese jeho nejlepší agentku Sophii Moore. Ačkoliv se Jacob znovu oženil s bohatou prominentkou Catherine Hamilton-Kane, která poskytuje finanční oporu jednotkám Crows, stále jej trápí ztráta manželky a dcery a snaží se svou druhou dceru, která mu zůstala, držet mimo dění ve městě, seč mu síly stačí. Avšak Kate je žena, která se nebojí postavit autoritám. Aby mohla pomoci svým blízkým a celému městu, musí se stát někým, kým její otec pohrdá, bdělou strážkyní. S pomocí nevlastní sestry Mary, která má laskavé srdce, a vynalézavého Lukea Foxe, syna Luciuse Foxe, se Kate Kane pokusí pokračovat v odkazu svého nezvěstného bratrance Bruce Waynea jako Batwoman. Kate stále plane láskou ke své bývalé přítelkyni Sophie, a proto se snaží ze všech sil učinit přítrž intrikám šílené Alice, která je z valné části bláznivá, byť rovněž příčetná. V Kate tví niterná touha po spravedlnosti, nezdráhá se mluvit od srdce a po nocích prodlévá ve špinavých ulicích Gotham City. Ale ještě jí neudělujte titul hrdinky. Když hrozí, že temnota zaplaví její město, Kate Kane se musí odhodlat překonat své démony, aby se mohla stát symbolem naděje celého Gothamu.

Kate Kane ztvární herečka Ruby Rose.


Batwoman se po seriálech Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Black Lightning stává již šestým komiksových seriálem stanice CW. Seriál bude vycházet z dílny DC Comics a tým, jenž vykreslí Batwomanin seriálový vzestup, bude zahrnovat ostřílená jména z komiksového univerza stanice – Grega Berlantiho, Sarah Schechter, Geoffa Johnse a Davida Nuttera. Pilotní epizodu režíroval Marcos Siega. Vše poběží pod taktovkou společnosti Warner Bros. Television.

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin2

Nezvládl jsem dokoukat, přestal jsem v půlce druhé série, nelogická lezbická show

26.9.2023 | 11:14:13
Jiri007

Pro mě dobry serial u ktereho se člověk nenudi a taky je tu i zabava ale co mi vadilo že do toho michali pořad politiku, jinak moje oblibenkyně byla samozřejmě Alenka a nejvic se mi libila Julia, Alenka, Sophie, Angelique, Ryan a Mary

redaktor
30.3.2023 | 19:43:58
PatrickD

Alice 200%

8.2.2023 | 21:17:29
bloody_maniac

po zkouknutí 1 série bych tomu seriálu dal 80%

2 a 3 série byla pro mě perfektní, nevím, většině lidem se už seriál nelíbí, nechápu jestli to je tím, že jsou rasisté nebo homofobové, nejspíš

moc se mi líbí, jak je seriál vymyšlený, podle mě jeden z nejlepších seriálů z arrowverse :)

3.12.2021 | 22:56:37
henrylmosley

Good

18.11.2021 | 10:47:20
split

1. série lesby, 2. série lesby a rasismus.. Tento seriál je pravděpodobně pro specifické publikum. Mimo zmíněné se v něm moc neděje, supergirl je oproti tomuto seriálu lepší.

12.5.2021 | 20:56:35
PRINC180

Odpad tohle je hnus na tohle se nedá koukat a ještě hned na začátku dvě lesby a hned vypnul to už začíná být amerických seriálech normální lesby a gayové mají zelenou je to odporný tohle cpát normálním lidem pod nos .Proč neuděláte kolonku " ODPAD " tam to patří.

22.3.2021 | 18:29:33
AK81

Ten kdo tomu dal víc jak 20% je nemocná osoba bez vkusu a soudnosti. Všem normálním divákům z toho musejí krvácet oči během výpadků mozkové činnosti již při první minutě pilotního dílu.

Pokud existuje peklo, tak tvůrci této zvrácené hrůzy v něm dozajista skončí.

1.3.2021 | 21:46:41
aegispotae

prvni serie mela jakousi snahu o pribeh… bohuzel druha serie tak nejak s kazdym dilem vice a vice upada jen do pokusu vyzdimat z uschleho plaste jeste par kapek. Az na obcasne vyjimky jsou herecke vykony tragicke.

16.2.2021 | 22:30:47
Bruce.Kent

Do té doby dokud tam byla Ruby Rose, tak to byl lehčí průměr. Po třetí epizodě druhé řady je to naprostý multikulturní, feministický odpad. A to jsem se všech DC seriálů od CW vždy zastával.

6.2.2021 | 0:03:58
1

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama