Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Luke Fox

Luke Fox

Syn Lucia Foxe, který pomáhá Batwoman bránit Gotham. Budoucí hrdina Batwing.

Sezóny 2
2019 - 2021

Informace

Celé jméno: Lucas Fox
Alias:: Batwing
Výška: 1,75 m
Váha: 77 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Justin Gray, Jimmy Palmiotti
Představitelka: Camrus Johnson
Poprvé se objevila: Batwing Vol 1 #19 (červen 2013)

O Lukeovi

Syn slavného Lucia Foxe kráčí od svých komiksových začátků v otcových stopách a jako Batmanův pomocník postupně přijímá hodnost Batwinga, člena netopýřího týmu. Brzy se z něj nakonec stane i samotný Temný rytíř.

Komiksy

Luke v komiksu debutoval v roce 2013 a začínal jako zápasník MMA, kterého sponzoroval Bruce Wayne. Díky vlivu svého otce Lucia získal následně práci ve Wayne Enterprises a postupně se vypracoval na vrcholnou pozici šéfa ochranky. Bruce si po čase uvědomil, že v Lukeovi třímá obrovský potenciál a odhalil mu svou tajnou identitu, i to, že Lucius patří k jeho nejbližším rádcům. A tak se z Lukea stal Batwing.

V rámci aktuální série Detective Comics od Jamese Tyniona IV se Luke stal stabilní součástí netopýřího týmu pod vedením Batwoman a jako létající Temný rytíř zažehnal několik hrozeb, včetně zmutovaných kolegů či útoku Syndikátu obětí. V brzké době se z Lukea stane přímo Batman, otázkou je, jak k této změně kostýmu dojde. Co si pro nás Tynion IV připraví?

Batwing je mocným zástupcem Temného rytíře. Foto: DC Comics

Batwoman

Po smrti svého otce Lucia převzal Luke jeho pozici ve Wayne Enterprises. Nevíme jistě, zda pomáhal Batmanovi v jeho finálních měsících v Gothamu, každopádně ale víme, že po jeho odchodu spravoval Wayne Tower. Jednoho dne do věže dorazila Kate Kane, objevila Batcave a zahájila kariéru Batwoman. Luke, jako následovník Lucia, stojí po jejím boku, všichni však víme, že postupně bude tím největším hrdinou právě on.

Oblékne Luke kostým i v seriálu? Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Moc otravný!

30.6.2021 | 21:09:30

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama