Batwoman
62/100 - 77×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

Tim Teslow

Tim Teslow

Bývalý fotbalový hráč, z něhož experimentální látky udělaly vražedný stroj Titána.

Sezóny 1
2019 - 2020

Informace

Celé jméno: Tim Teslow
Alias: The Titan
Výška: 1,9 m
Váha: 95 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: černá
Autoři postavy: Steven S. DeKnight
Představitel: Terrence Terrell
Poprvé se objevil: v seriálu Smallville (2006)

O Timovi

Tim v mládí neznal, co je to bohatství. Bydlel v upadající čtvrti, odkud doprovázel děti ze sousedství ke školnímu autobusu, aby se bezpečně mohly dopravovat do školy. Na vysoké škole se z něj a jeho bratra Apolla stali fotbaloví šampioni. Tim byl posléze naverbován do fotbalového týmu Gotham Goliaths, kde započal svou hvězdnou sportovní kariéru.

Aby se z Tima stal nejúspěšnější hráč všech dob, začal brát steroidy a další neznámé látky, přestal se ovládat, k okolí byl extrémně agresivní a kvůli intenzivnímu tréninku si poranil páteř a přestal cítit bolest. Jeho sponzoři, trenéři a lidi jej obklopující začali ututlávat rozvíjející se závažný problém, aby Tim mohl zůstat ve hře, dokud v živém přenosu nezabil rozhodčího. Tim byl následně zatčen a jeho bratr byl nucen proti němu svědčit. Po rozruchu, který Alenka způsobila v Arkhamu, se Timovi podařilo utéct. Rozhodl se, že se pomstí každému, kdo mu zničil život tím, že se mu podepsal na zdravotním stavu. Stal se také prvním padouchem, kterému se podařilo přemoci Batwoman.

Terrence Terrell jako Tim Teslow. Foto: CW

Komiksy a Smallville

Titan je v komiksech nakreslen jako zelený, mohutný voják, který sloužil Darkseidovi během bitvy mezi Apokolipem a New Genesis. Jeho válečný charakter byl pak využit v seriálu Smallville, kde byl Titan prezentován jako mimozemský bojovník, který se vyžíval ve rvačkách a dovolil si na samotného muže z oceli. Jeho první hranou podobu ztvárnila WWE superstar Glenn Jacobs Jr. (Kane).

Neporazitelný rváč dostal od Supíka do nosu. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama