Black Sails Třetí série představí Černovouse!

Třetí série představí Černovouse!

Třetí série představí Černovouse!

Neviděli jsme ani finále druhé řady a už se objevila vskutku pekelná novinka z řady třetí. Dočkáme se v ní Černovouse, snad nejznámějšího a nejnebezpečnějšího piráta všech dob.


18 0
25.3.2015

Tuto neděli se dočkáme finále druhé řady seriálu Black Sails a poté to v karibských (nebo jihoafrických?) vodách kolem ostrova New Providence zase na rok utichne. Tvůrci, ale hlavně herec Toby Stephens, nás však nechtějí nechat vydechnout, proto nás lákají na další řadu a to vskutku pekelně.

Třetí série nám představí dalšího obávaného piráta. Už jsme se dočkali Jamese Flinta, Charlese Vanea, Benjamina Hornigolda, Jacka Rackhama a Neda Lowa. Další pirát, který se ocitne v karibských vodách, bude sám velký a obávaný Černovous, jehož jinou verzi jste již mohli vidět ve zrušeném seriálu Crossbones na stanici NBC, kde si jej zahrál John Malkovich.


Vzhledem k tomu, že se třetí řada už začala natáčet, zná Černovous své obsazení. Tuto ikonickou postavu ztvární bezmála stejně ikonický britský herec Ray Stevenson. Ray se v seriálové tvorbě nejvíce proslavil rolí Tita Pulla v seriálu Rome. Postava byla mezi diváky velmi oblíbená a Pullo byl hlavním tahounem seriálu.

Filmoví nadšenci znají Raye z filmů jako Tři mušketýři, Thor, Thor: Temný svět, Divergence či novinky Rezistence. Ray je pro roli Černovouse vhodnou volbou, protože už několikrát ukázal, že je schopen zahrát jak kladnou, tak i zápornou roli. To se u herců velmi cení.

Na závěr přidáváme první ukázku Černovouse ve videu: 

Thumbnail Play icon

Diskuze /12

Mikeba

A koho to Vane zabil v první řadě a získal pak jeho posádku? Nebyl to náhodou Černovous?

25.3.2015 | 17:14:19
m8trix

Ne ne len sa na neho „podobal“ ale volal sa Albinus.

25.3.2015 | 17:30:00
Mikeba

Aha.

25.3.2015 | 17:38:55
Kothy

Aha, taky sem si myslel, ze uz je mrtvy…

25.3.2015 | 18:19:48
Akul

já jen nějak necháopu, jak mohl Vane s těma dredařema doplavat až k tý Flintově lodi? Přece odpluli do Charlestownu. To si Vaneovci mákli :-D Dík za vysvětlení, toho co mi asi uniklo.

26.3.2015 | 0:12:33
UnholyEvil

Já bych se radši věnovala těm postavám, co už v seriálu jsou a nepřidávala pořád další a další. Nebo už jim docházejí nápady? Jedinou omluvou by bylo,kdyby nahradil tu nesnesitelnou francouzskou štětku… Jinak herce neznám, ale nemohli vybrat člověka s lepším příjmením!:D

#7 KevSpa
26.3.2015 | 1:01:36
KevSpa

#6 UnholyEvil: Jestli neznáš Raye Stevensona, tak to tady radši ani neříkej. :D A hezky si sjeď Rome, dnes už seriálovou klasiku. :P

#9 UnholyEvil
webmaster
26.3.2015 | 3:29:18
Oveckoun

Bezvadný. Teach je pravá pirátská legenda. A (pokud se nechají inspirovat) teď se jeho postava může napojit na všechny dějové linky. Přítel Hornigolda, Charlestown a ehm … soumrak pirátů od Britů. Popravdě čekám, když se na scéně objeví ještě Mary Read(ová – nemám rád počešťování :) )

26.3.2015 | 12:26:38
UnholyEvil

#7 KevSpa: Já se za svoje mezery nestydím! Ale budu to brát jako tip, díky.

#11 KevSpa
26.3.2015 | 15:20:23
UnholyEvil

Ale popravdě mě zajímá, jak ho tam napasujou, vzhledem k tomu, že už je tam tolik velikánů. Zas tak drsnej asi nebude, protože (cituji): „He was the bloodthirstiest buccaneer that sailed. Blackbeard was a child to Flint. The Spaniards were so prodigiously afraid of him that, I tell you, sir, I was sometimes proud he was an Englishman.“ Na druhou stranu, jak víme, že tomu máme věřit, že? Třeba překvapí!

26.3.2015 | 15:27:52
KevSpa

#9 UnholyEvil: Jo jo, to měl být tip. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. ;-)

webmaster
26.3.2015 | 15:29:32
Skarbax

Největší pirát všech dob byl jasně Edward Kenway :D Ale za Teache jsme rádi taky :D

28.3.2015 | 0:24:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás