Doctor Who (Pán času) S00E16: Revolution of the Daleks

S00E16: Revolution of the Daleks

S00E16: Revolution of the Daleks
cz sk
1.1.2021
1 hodina 10 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dbar

Původní nápad byl dobrý (co se stane se smetím po Doktorově zásahu), ale špatně zrealizovaný a nezachránily to ani drobné zmínky na minulé (ty dobré) řady. Whittaker je sice sympatická, ale to co hraje, je takový Doktor Junior… K příběhu: Když se k nim černoch s Dalekem otočil zády, proč ho nestřelili? 4 minuty cesta po planetě? Co bude Yaz dělat až Doktor bude vypadat zase jako chlap?

25.1.2021 | 11:33:08
baraeliasova

Když vezmu v potaz, že od toho seriálu už nikdy nemůžeme očekávat naprostou pecku (protože to Chibnall prostě neumí napsat), tak tenhle speciál zas tak špatný nebyl. Ano, ty 4 minuty na Osaku byly naprostá blbost. A co naprosto nechápu je, jak může být zrušený UNIT, když je to obrovská organizace, která chrání celou planetu. Jack to zachraňoval a celkově ten děj byl takový průměr, ale jak říkám, víc očekávat nemůžeme. Na druhou stranu se mi líbilo, že přivedli zpátky staré nepřátelé jako weeping angels a silence.

21.1.2021 | 9:26:38
RagnarokCzD

Ještě že má Doktor po ruce dvacetiletýho černocha, kterej rozhodně rozumí světu a životu líp než tisíciletá bytost jakou je ona. -_-

Mám pocit, že uplně tu samou zápletku jsme viděli už několikrát, postavy byly ještě o něco prudérnější než obvykle a ty dialogy? :-/

Abych citoval Rimmera: Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá musela dřepět u tak děsného pubertálního škváru.

Nejvíc mě vyděsila závěrečná věta před titulkama: „Doctor will be back.“ Jesli takhle, tak to ho snad radši konečně nechte umřít. -_-

20.1.2021 | 9:46:43
DC Expert

Už mě ten seriál začíná nudit to byl fakt dobrý nápad narvat tam ženskou jako doktorku. Žádný navštěvování jiných světů a tak už je z toho telenovela!

19.1.2021 | 16:38:28
monikash

Jack to zachraňoval. Bohužel už to mělo k Vánočním a později k Novoročním speciálům daleko (nebo snad dáleko?). A podle číslování je to spíš S13E00 než S12E11 a netrvalo to 45 min ale cca 70 min.

překladatel
9.1.2021 | 12:42:19
Dragon94

„4 minutes to Osaka.“ Věta kterou začne opět neuvěřitelnej shitstorm.Do té doby to byla jen nudně napsaná epizoda a zápletka, ale co se potom začalo dít.. to skutečně nepobírám. Předně tedy Tardis zjevně trvá dostat se z Londýna do Osaky více jak 4 minuty. Jakože to Chibnall skutečně nevymyslel lepší způsob jak získat čas pro rozhovor Ryana a Doctorky?A to ani nezmiňuju, že mu pro tu scénu jen tak zmizela polovina osazenstva Tardis.Pak Jack jednou může Daleka zastřelit pak zase ne. Pak namísto teleportace se raději rozhodnou zbytečně se proběhnout.Dalekové opět minou ze 2 metrů a nebo nestřílí, když mají. Celé to zařízení v Osace byl totální výblitek.Ta Dalecká teleportace taky.Doctorův plán na jejich zastavení to byl absolutní shit. No a do toho absolutně nezábavný a nevěrohodný Robertson

9.1.2021 | 11:45:37
eriken

Keď človek proste odignoruje tie scény plné sentimentálnych nezmyselných blábolov tak to bolo celkom fajn. Myslím ale, že bez Jacka Harknessa by som to nedala. Je ale hrozné, že keď bolo jasné, že fam sa rozpadne som sa neskutočne tešila. Som zvedavá, či teda dojde k zmene po tom stenšení. Ale zmena je asi nevyhnuteľná lebo to čo bolo doteraz je nepozerateľné okrem pár svetlých výnimiek.

8.1.2021 | 23:56:29
Lex Luthor

Jack Harkness tenhle díl zachránil bez něj by to nebylo ono jsem rád, že se počet společníků stenčil uvidíme kam to bude směřovat dál.

8.1.2021 | 22:56:54
blondyn.b

tragedie…pro koho tohle je??? To už není Doctor Who…to je víc…multikulti doktor…takhle zničit legendu.:((((

8.1.2021 | 21:44:16

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 444×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Starej se o Doctora Who

Sleduješ Doctora Who? Chceš spravovat tento web? Tak nám dejte vědět.

Napiš @1Bobesh1 vzkazík, případně se mi ozvi e-mailem ondrej.rubes@iinfo.cz

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Reklama

Doktor kdo?

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny