Doctor Who (Pán času) S00E16: Revolution of the Daleks

S00E16: Revolution of the Daleks

S00E16: Revolution of the Daleks

Robertson se vrací a nechtěně dává mutantovanému Dalekovi šanci klonovat se. Doktorka s pomocí starého přítele uteče ze svého mimozemského vězení a vrací se na pomoc.

cz sk
1.1.2021
6 350 000
1 hodina 10 minut

Foto: BBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Nebyť Jacka Harknessa, za nič by to nestalo. Ale ani John Borrowman nemôže jednoducho zachrániť úplne všetko. Našťastie, pasáže s ním som si zakaždým užil a plne som si vychutnával jeho prítomnosť. Aj to málo času, ktoré mu bolo vyhradené, dokonale vystihlo, prečo mám túto postavu tak veľmi rád, a čo ho robí takým vtipným, šarmantným a okúzľujúcim. Okrem iného som sa nesmierne tešil aj na jeho interakciu s Doctorom, lenže na moje počudovanie k nej takmer vôbec nedochádzalo, pokiaľ nerátam samozrejme scénu z väzenie, kde sa však viacej utekalo, než aby dochádzalo nejakej chémii. Toto ma docela sklamalo, keďže toto bol jeden z tých potenciálnych momentov, ktorý by vrhol lepšie svetlo na najnovšie série tohto seriálu. Pravdou zostáva, že vyťažiť sa z toho mohlo omnoho viac.

6.6.2021 | 1:17:02
THE DALEK

:-\ :-( R.I.P.

20.5.2021 | 13:52:25
dbar

Původní nápad byl dobrý (co se stane se smetím po Doktorově zásahu), ale špatně zrealizovaný a nezachránily to ani drobné zmínky na minulé (ty dobré) řady. Whittaker je sice sympatická, ale to co hraje, je takový Doktor Junior… K příběhu: Když se k nim černoch s Dalekem otočil zády, proč ho nestřelili? 4 minuty cesta po planetě? Co bude Yaz dělat až Doktor bude vypadat zase jako chlap?

25.1.2021 | 11:33:08
baraeliasova

Když vezmu v potaz, že od toho seriálu už nikdy nemůžeme očekávat naprostou pecku (protože to Chibnall prostě neumí napsat), tak tenhle speciál zas tak špatný nebyl. Ano, ty 4 minuty na Osaku byly naprostá blbost. A co naprosto nechápu je, jak může být zrušený UNIT, když je to obrovská organizace, která chrání celou planetu. Jack to zachraňoval a celkově ten děj byl takový průměr, ale jak říkám, víc očekávat nemůžeme. Na druhou stranu se mi líbilo, že přivedli zpátky staré nepřátelé jako weeping angels a silence.

21.1.2021 | 9:26:38
RagnarokCzD

Ještě že má Doktor po ruce dvacetiletýho černocha, kterej rozhodně rozumí světu a životu líp než tisíciletá bytost jakou je ona. -_-

Mám pocit, že uplně tu samou zápletku jsme viděli už několikrát, postavy byly ještě o něco prudérnější než obvykle a ty dialogy? :-/

Abych citoval Rimmera: Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá musela dřepět u tak děsného pubertálního škváru.

Nejvíc mě vyděsila závěrečná věta před titulkama: „Doctor will be back.“ Jesli takhle, tak to ho snad radši konečně nechte umřít. -_-

20.1.2021 | 9:46:43
DC Expert

Už mě ten seriál začíná nudit to byl fakt dobrý nápad narvat tam ženskou jako doktorku. Žádný navštěvování jiných světů a tak už je z toho telenovela!

19.1.2021 | 16:38:28
monikash

Jack to zachraňoval. Bohužel už to mělo k Vánočním a později k Novoročním speciálům daleko (nebo snad dáleko?). A podle číslování je to spíš S13E00 než S12E11 a netrvalo to 45 min ale cca 70 min.

překladatel
9.1.2021 | 12:42:19
Dragon94

„4 minutes to Osaka.“ Věta kterou začne opět neuvěřitelnej shitstorm.Do té doby to byla jen nudně napsaná epizoda a zápletka, ale co se potom začalo dít.. to skutečně nepobírám. Předně tedy Tardis zjevně trvá dostat se z Londýna do Osaky více jak 4 minuty. Jakože to Chibnall skutečně nevymyslel lepší způsob jak získat čas pro rozhovor Ryana a Doctorky?A to ani nezmiňuju, že mu pro tu scénu jen tak zmizela polovina osazenstva Tardis.Pak Jack jednou může Daleka zastřelit pak zase ne. Pak namísto teleportace se raději rozhodnou zbytečně se proběhnout.Dalekové opět minou ze 2 metrů a nebo nestřílí, když mají. Celé to zařízení v Osace byl totální výblitek.Ta Dalecká teleportace taky.Doctorův plán na jejich zastavení to byl absolutní shit. No a do toho absolutně nezábavný a nevěrohodný Robertson

9.1.2021 | 11:45:37
eriken

Keď človek proste odignoruje tie scény plné sentimentálnych nezmyselných blábolov tak to bolo celkom fajn. Myslím ale, že bez Jacka Harknessa by som to nedala. Je ale hrozné, že keď bolo jasné, že fam sa rozpadne som sa neskutočne tešila. Som zvedavá, či teda dojde k zmene po tom stenšení. Ale zmena je asi nevyhnuteľná lebo to čo bolo doteraz je nepozerateľné okrem pár svetlých výnimiek.

8.1.2021 | 23:56:29
Lex Luthor

Jack Harkness tenhle díl zachránil bez něj by to nebylo ono jsem rád, že se počet společníků stenčil uvidíme kam to bude směřovat dál.

8.1.2021 | 22:56:54
1

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 448×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Nepřehlédněte

Russel T. Davies se vrátí do Doctora Who jako showrunner

Russel T. Davies se vrátí do Doctora Who jako showrunner

Letos bylo oznámeno, že nynější showrunner Chris Chibnall končí. Objevilo se mnoho spekulací, kdo by ho mohl nahradit. Spousta fanoušků si přála, aby se vrátil oblíbený showrunner Russel T. Davies, který měl seriál na starosti na začátku. Jejich přání bylo vyslyšeno.

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Reklama

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny