Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S00E19: The Power of the Doctor

S00E19: The Power of the Doctor

Třináctá Doktorka, kterou čeká mnoho nebezpečných cest a bojů s nejobávanějšími monstry ve vesmíru i v čase, se dočká posledního dílu. V tomto epickém speciálním trháku ji uvidíte naposledy bojovat se zlem napříč galaxií.

sk
23.10.2022
5 300 000
45 minut

Foto: BBC OneHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dbar

Přišlo mi to jako hrozný zmatek, příliš všeho dohromady. Opět moderní téma, ženy zachraňují svět, ty 2 ze starých sérií ani neznám. Po 20 minutách jsem to chtěl vypnout, ten nový Vládce je tragický. Po 30 minutách už přeskakuju. Ikdyž je podle mě Jodie sympatická a dobrá herečka, do této role se nehodila. Tennant je zpět, ale jen na chvíli, takže 20%.

21.11.2022 | 21:08:08
ivvika

Mě to přišlo překvapivě OK. Možná proto, že jsem to viděla s odstupem (13. sérii jsem nesledovala kromě 1. dílu, nějak jsem ztratila motivaci), možná proto, že Chibnall posbíral co nejvíc herců, kteří se v DW kdy objevili, takže to trochu uhrál na nostalgii. Každopádně to bylo aspoň napínavé (což mi u téhle éry často chybělo) a Jodie se mi líbila podstatně víc, než si pamatuju z většiny první a druhé série. Určitě měla na víc, než co jí scénář umožnil. Jaká škoda. Hlavně že udělali teaser s rozbitým skleněným stropem a tak dále.

Regenerace sama o sobě byla moc pjeekná. Konečně Doktora napadlo vylézt před metamorfózou z TARDIS, hurá! Asi to chtělo ženský mozek (dělám si srandu!!!!).

12.11.2022 | 23:14:16
Yann

Chibnall se rozhodl, že to utáhne na hrozných efektech a nafláká do příběhu zkrátka úplně všechno, co ho zrovna napadne. Tenhle díl si rozhodně nezaslouží čtyři hvězdy, ale dávám je z melancholie. Regenerace, shledání, původní Doktoři, dokonce i Yas mi bylo líto. . Chibnalle jdi se naposledy kouknout na východ slunce, dej si zmrzku a už hlavně neregeneruj! Prostě za sebou jenom zhasni.

2.11.2022 | 10:09:43
fanta2pomeranc

Dávám pět za přítomnost tolika Doctorů a původních společnic… A Mastera. ..... P.S. Sérii pro Osmého!!! Sérii pro Osmého!!! Sérii pro Osmého!!! Sérii pro Osmého!!!… Etc.

29.10.2022 | 11:14:04
map

Tento díl docela ušel, ALE jen proto, že proběhlá serie byla fakt dost slabá. Jak herecky, tak scénáristicky. Scénář vypadal, jako když požádali celý štáb a jednu základní školu o všemožné nápady a pak je náhodně tahali z klobouku a rovnou točili. Možná by některá z těch blbostí dávala smysl, kdyby to člověk zkouknul znovu, jenže proč by to někdo dělal? Velké plus za minulé doktory a ještě větší kus za poslední díl s Whittaker.

26.10.2022 | 8:38:51
Murlocek

Přes neuvěřitelné množství fanservisu překvapivě dobrý.

26.10.2022 | 1:27:11
Dragon94

I přesto že jsem po 13. sérii přestal seriál sledovat, tak na regenarační epizodu jsem se celkem těšil. Zejména kvůli profláknuté účasti Davida Tennanta. A musím říct, že se nejspíš jedná o nejlepší Chibnallovu část. Teda příběh sice za moc nestojí, ale není plný deus ex stupidit jako v jeho předchozích epizodách a speciálech. Je tu hodně akce a spoustu návratů starých postav, které byly zvládnuty fakt dobře. Akorát tu zmrzlinu před regenerací si mohli odpustit…

25.10.2022 | 18:15:10
-Skinner-

Asi najlepšia časť od Chibnalla. Jodie je skvelá herečka ale scenár ju ako Doktorku ťahal neskutočne dole.

24.10.2022 | 22:48:45
Lovecour42

Bože jak já jsem rád že je tato etapa za náma. Je mi akorát líto Jodie protože si myslím, že není špatná herečka ale prostě měla smůlu. Všechny díly obnoveného doktora jsem viděl asi 3× a více ale tyhle s Joddie si bohužel nemám v plánu pouštět znovu protože prostě byly nudné.
Epizoda samotná mi přišla absolutně ,,nedoktorovská". Když si vzpomenu na vymazané epizody od Moffa tak to je prostě úplně něco jiného. Tato epizoda fakt měla nějaký scénář jo? Mi to přišlo že i Chibnall věděl že to stojí za hovno ale řekl si že když tam dá hromadu postav, hromadu nepřátel, střílení a výbuchy tak si nikdo nevšimne že to nemělo žádný příběh, žádnou logiku, žádné emoce, nic… Tak snad se ten seriál podaří v další řadě zachránit…

24.10.2022 | 20:49:52
Levascue

Jediná regenerační epizoda, kdy mě samotná regenerace nechala úplně chladným – to asi vypovídá o tom, jak umí Chinball scénáře. Jodie byla fajn, třeba jí někdy uvidíme v nějakém speciálu, který bude pod taktovku někoho jiného a snad její odpůrci docení, o jak skvělou herečku jde. Jsem rád, že dostala prostor „Osmička“, kéž by se objevoval častěji. :) 60% za epizodu, dalších 10% za Jodie, která po tři řady odvedla svůj kus práce a 10% za perfektní taneček na Boney M :D

24.10.2022 | 19:48:28
1

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama