Doctor Who (Pán času)
94/100 - 452×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S05E13: The Big Bang

S05E13: The Big Bang

Závěrečná epizoda páté řady Doctora Who, ve které se Doktor musí bez své TARDIS postavit svým největším nepřátelům, zabránit vzniku časoprostorových prasklin a předejít pádu Ticha. Tato epizoda bude mít 55 minut, tedy o pět minut víc než The Pandorica Opens, a o deset víc než klasická epizoda Doctora Who.

26.6.2010
5 100 000
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Doktor dokazal předat zpravy aby mohl zachranit vesmir a nemělo chybu jak Rory čekal 2000 let kvuli River, jinak jsem překvapen že si na Doktora vzpoměli a nemělo chybu jak Amy volala Doktora uprostřed svatby a najednou se tam objevil ale jinak by mě zajimala River jak je vlastně spojena s Tardis a Doktorem a nemělo chybu jak Amy zamavala a společně s Rorym pokračujou v cestovani časem.

18.11.2021 | 15:59:16
Milano33

Spektakulárne finále, Matt Smith si to neskutočne dával. Jeho neprestajné preskakovanie naprieč rôznymi časovými rovinami bolo jednoducho úchvatné. Nesmierne ma bavili tieto časové hrátky a cestovanie v čase tam a späť. Doctor sa pokúsil o nemožné, keď zinscenoval druhý big-bang, aby nastal reboot celého vesmíru. To však Amy nechce akceptovať, keďže to malo zahrnúť i stratu Doctora, a preto rozlúčkové scény medzi Doctorom a Amy boli tak veľmi dojemné. Ten ich pohnutlivý rozhovor ma úplne obmäkčil a keď započal Doctorov obetavý akt, slzy len tiekli. Aj scény, ktoré nasledovali, nenechali ani na chvíľu oči suché. Amy v svadobných šatoch bola prekrásna a jej opätovné spomenutie si a znovu stretnutie s Doctorom bolo velice dojemné. Momenty to boli teda silné a emócie nimi krásne rezonovali.

3.5.2021 | 0:17:53
alexis

Ten samotný závěr, kdy Amy s Rorym zamávají obyčejnému životu a nastoupí s Doktorem do Tardis, ten mě zahřál u srdce. Matt Smith stále není Doktor. 90%.

7.9.2013 | 14:45:52

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama