Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S08E01: Deep Breath

S08E01: Deep Breath

Dvanáctý Doktor se vrací, aby se spolu s Clarou a detektivním triem madam Vastry pustil proti Jacku Rozparovači a robotům z budoucnosti ve viktoriánském Londýně.

23.8.2014
45 minut

Oficiální synopse

Když Doktor dorazí do viktoriánského Londýna, objeví v Temži řádícího dinosaura a záplavu nekontrolovatelných samovznícení. Kdo je nový Doktor a vydrží jeho přátelství s Clarou, až se spolu pustí na děsivou misi až do nitra mimozemského spiknutí? Doktor se změnil. Přišel čas, abyste ho poznali.

Info

Režie: Ben Wheatley
Scénář: Steven Moffat
Hudba: Murray Gold
Hrají: Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna-Louise Coleman (Clara Oswald), Neve McIntosh (madam Vastra), Catrin Stewart (Jenny Flint), Dan Starkey (Strax), …
Naše hodnocení: 60 %

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se dinosaurus objevil v Londyně a z pusy mu vylezla Tardis a Doktor neměl chybu jak vubec nevěděl ktera bije a to jak ho potom navlekli do pyžama a on pak s tim pyžamem utekl přimo k dinosaurovi tak to bylo fakt vtipne a to jak se potom dival do zrcadla a mluvil s tim bezdomovcem tak to bylo fakt dobre jak s nim vyměnil hodinky za oblečeni a to jak nevěděl že smrti to bylo fakt vtipny a to jak potom byli obkličeni a on zdrhl tak jsem myslel že tam Claru nechal a nečekal jsem že Doktor toho kyborga zabije a zajimalo by mě kdo byla ta Slečinka a jsem zvědav jestli Clara bude Doktorovi užitečna když si Doktor skoro nic nepamatuje.

redaktor
21.11.2021 | 22:45:52
Milano33

Nič síce prevratné, ale Doctor Who si stále drží svoje kvality. Myslím si, že táto epizóda najviac dopláca na príliš dlhú stopáž a v niektorých pasážach do bolo vážne citeľné. Preto bolo tempo tejto časti také kolísavé a nevyvážené. Na konci sa nám to už pomerne ustálilo, keďže prišli na radu tie akčnejšie sekvencie. Doctor v podaní Petera Capaldiho mi celkom sadol, stále si však musí zvykať, keďže som sa cez odchod Matta Smitha zatiaľ nepreniesol. Capaldi si ma ešte síce úplne nezískal, ale to snáď spraví čas. Čo sa týka Clary, tá je úplne zlatíčko, ona ma neskutočne bavila naprieč celou epizódou. A nemohol si nevšimnúť, že Clara znovu na sebe nosila krásne šaty vo viktoriánskom štýle, ktoré jej veľmi pristalo a vyzerala v nich nádherne. A záverečný telefonát s Mattom bol velice dojemný.

17.5.2021 | 1:47:15
FoxieBlack

Ze začátku jsem měla opravdu problém si zvyknout na nového Doktora, ale díl byl sám o sobě dobrý…

13.11.2018 | 19:23:19
P. J. D.

Fajn díl s novým doktorem. Nadstandardní vtipnost tomu dodala rozhodně grády.

25.7.2017 | 12:45:08
Pozpáteční žirafa

Protože chci začít pěti hvězdičkama.

11.4.2015 | 0:14:45
awacs

Mám z toho rozdílné pocity. Capaldi byl parádní, zápletka velmi dobrá, ale scény s Vastrou, Clarou atd, těm něco chybělo a přišli mi takové prázdné a že by tam ani nemuseli být. 70%

27.12.2014 | 11:24:47
wrong

Konečne zasa doktor na ktorého sa dá pozerať.

16.12.2014 | 20:48:12
Jáchym Pochop

Dobrý začátek Capaldiho éry

10.12.2014 | 21:52:03
Regulluss

Tato epizoda jde rozdělit na dvě části: před restaurací a po restauraci. První část byla docela nudná, a táhly jí vlastně jenom scény s Capaldim a trochu infantilní Straxův humor (ano, u scény s novinami sem musel zastavit na asi dvě minuty díl, dokud mě nepřešel ten záchvat smíchu). Od scény v restauraci to bylo už úžasné. Ale myslím si, že díl se víc soustředil na obhajování Capaldiho, než bylo potřeba. Na Eleventh Hour to nemá, ale stejně se řadí mezi ty „lepší“ poregenerační epizody.

2.11.2014 | 8:04:44
Bernadette

Capaldi výborný. Zbytek? Na úvodní díl podle mne hodně slabé… kam se poděl ten nadupaný promyšlený děj a geniální zápletky? Celé to bylo takové nedotažené, téměř půlku epizody jsem se vážně nudila…

19.9.2014 | 22:18:01

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama