Doctor Who (Pán času) S09E12: Hell Bent

S09E12: Hell Bent

S09E12: Hell Bent

Pokud ho o všechno připravíte, uvězníte ho a zlomíte mu obě srdce, jak daleko by Doktor mohl zajít?

cz sk
5.12.2015
45 minut

Oficiální synopse

Doktor během svého návratu na Gallifrey čelí Pánům času v zápolení, které ho vezme až na konec samotného času. Kdo je hybrid? A co je Doktorovou zpovědí?Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
P. J. D.

Slabší díl a to především kvůli tomu, že se Moffat rozhodl, že se pokusí o jakési „grand finále“, jaké ale skončilo jako jakási rychlo-kvaška, která ještě k tomu podkopala jeden z předchozích skvělých dílů. Pár hezkých momentů tu bylo, ale to tento díl vytahuje pouze na 4 hvězdičky.

25.7.2017 | 12:42:50
Regulluss

Všechno to bylo úžasný… Dokud Moff nezačal rejpat do Clařiny nejlepší smrti a nezačal chcát na jeho největší masterpiece – Heaven Sent, předchozí epizodu.

9.10.2016 | 11:18:35
Mammon52852

Trošičku zklamání ale budiž…

19.6.2016 | 21:47:29
TerryDW

Už som bola rozlučena s Clarou. Podla mňa mala najkrajši a najlepši odchod, ale nie, ona sa musí vrátiť v poslednej epizóde. toto ma nahnevalo. Ak sa nad tým zamyslíte, ešte žiadna spoločnica neumrela tragickou smrťou.

24.5.2016 | 20:36:34
Liss93

Byla bych nadšenější, kdyby Clara neřídila TARDIS a prostě konečně natáhla brka. Ale jo, jasně, její smrt je pevný bod v čase, umře, ale mezitím se by sme ji (nedej bože) ještě někdy mohli potkat.

28.12.2015 | 5:07:15
DentalFloss9

Niežeby som Capaldiho kedysi nemusel, ale jeho diely mi prišli skôr zle napísané, akoby nepodával herecký výkon, aký by mal. Bol starší, ôsma séria vyvrcholila na môj vkus slabou zápletkou, a Cláre pridelili vojačika miesto Amynho Roryho, ktorý mi bol o dosť sympatickejší. Ale div sa svete, keď si tie diely pozriem znova, zrazu si na každom z nich niečo pekné viem nájsť. A bez Capaldiho ako 12-ky by Doctor nebol pre mňa kompletný v dnešnej dobe. Čo viac ste všetci očakávali? Velkolepé finále ala Smith, ktorý zachráni rozpadávajúci sa čas, alebo prelstí svoju smrť? Každý Doctor má svoju charizmu, a svoj štýl sérií. Osobne, naspäť na Gallifrey, krásne mindfuck scény rozprávania príbehu Cláre ako servírke, proroctvo o vojnovom hrdinovi bez zbrane… Capaldi-ovská 100% robota :)

25.12.2015 | 0:43:54
Amarthyus

Čekal jsem víc. Claru měli nechat mrtvou a více se zaměřit na Gallifrey. Doctor nalezne zpět svůj domov a jediné, co ho zajímá je Clara? Vždyť víme, že měl rodinu, děti, dokonce byl dědečkem a všichni pokud se nemýlím, měli umřít na Gallifrey kvůli Doctorovi, který měl svoji planetu domněle zničit. Celé hledání Gallifrey, samotářství Doctora, jakožto posledního svého druhu (nepočítaje Missy), ty dojemné dekadentní chvilky, kdy chtěl mít zpátky rodinu a domov, to všechno bylo zahozeno kvůli Claře? Z tohoto dílu se dalo vytěžit o mnoho víc! Na druhou stranu návrat šroubováku je fajn, ale myslím si, že se brýle k dvanáctému Doctorovi hodily a dělaly ho někým odlišným od ostatních Doctorů, kteří „slepě“ následovali pouze jednu verzi stejného zařízení, byť s mnohdy odlišným designem. 60%

14.12.2015 | 22:50:05
Ibite

Tohle mě moc nepotěšilo, ten konec s Clarou je dost nedořešený. Navíc Ashildr, nebo Me, jsem si zrovna neoblíbila, bohužel. Snaha nacpat tam Maisie Williams za každou cenu byla dost patrná, ale myslím,že finále by se docela dobře obešlo i bez ní.

13.12.2015 | 22:04:01
wrong

Kruci, to ako čo má byť?! Jedna spoločníčka od neho odíde s vlastným Doctorom, ďalšia s miliónmi na účte, ďalšia s dieťaťom a posledná večne mladá a navyše s vlastnou TARDIS?! :-D

9.12.2015 | 21:48:08
testoch

Čekala jsem od toho něco jinýho… jakože úplně něco jinýho. Ale když si to odmyslím, tak se mi ten díl vlastně líbil. Hezký zakončení s Clarou a Me – nakonec jsem si Claru celkem oblíbila (i když mi jednu dobu hodně lezla na nervy), takže jsem měla pocit, že si zasloužila lepší konec než jaký měla v Face the Raven, a takhle ho dostala, no a Doctor je zpět tam, kde – a jaký – by měl být. Navíc sonický šroubovák, Amy a Rory, čtyři zaklepání… Takže spokojenost, ne plných 100%, ale tak 90 ano. :)

9.12.2015 | 12:42:44

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 443×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Doktor kdo?

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny