Doctor Who (Pán času)
94/100 - 453×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S10E02: Smile

S10E02: Smile

Směj se, nebo zemři. Poté, co se lidstvo téměř vyhladilo, je založena osada daleko v budoucnosti. O blaho a chod této osady se starají roboti, kteří dělají co můžou, aby své obyvatele udrželi v dobré náladě. Bohužel nastane malé nedorozumění v komunikaci mezi lidmi a roboty.

22.4.2017
45 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak navštivili budoucnost kde museli byt štastni ale fakt byl vtipny ikdyž zvraceny že ti roboti použivali lidi jako hnojivo a nemělo chybu jak se museli usmivat a pak jak Doktor s Bill utikali před nimi a pak se hned zase vratili a to jak nakonec lide proti nim chtěli bojovat tak nemělo chybu jak doktor zresetoval roboty a promluvil se všemi aby žili v miru a jsem zvědav co bude ted když se zase sekli s tim cestovanim.

24.11.2021 | 11:11:43
Milano33

Doctor sa vydáva do futuristickej budúcnosti, kde sa stretáva s robotmi, ktorí sa vymanili z ľudskej kontroly. Išlo o pomerne dosť zaužívanú sci-fi zápletku, a preto som nebol z tejto koncepcie moc nadšený. Ani v priebehu epizódy sa to výrazne nezlepšilo, a čo je horšie, miestami som sa dokonca aj nudil. Scény, pri ktorých si museli naše postavy nasilu udržať pozitívny mentálny stav, mohli byť spracované omnoho lepšie. Miestami boli síce nepríjemné, ale obzvlášť nejaké silné mrazenie som nepociťoval, čo bola určite škoda. Základná premisa sa má tak, že títo roboti, ktorí majú udržovať šťastie, si vydedukujú, že nešťastie je treba eliminovať. Totiž identifikovali žiaľ ako nepriateľa šťastia, a všetkých, ktorí prežívali žiaľ ako problém. Na konci sa veľmi odfláknuto situácia vyrieši.

30.5.2021 | 1:53:59
P. J. D.

Fajn díl, pěkné poselství, dobré uvedení nové „rasy“ a hodně zajímavá koncepce prostředí. Občas to ale bylo v příběhu o ničem a nudilo.

8.7.2017 | 12:44:09
MarekKovacWhovian

Tešil som sa veľmi a dosť ma to sklamalo. Celkovo sa tam toho dosť nestalo. Musím ale pochváliť prostredie a robotov.

překladatel
3.6.2017 | 22:05:04
Amarthyus

Díl byl nápaditý a líbil se mi. Troška utahaný, ale i tak 5 hvězdiček.

24.5.2017 | 20:58:36
fanta2pomeranc

K podobným tématikám v tomhle seriálu (daleko v budoucnosti, lidi jsou napůl mimo a ještě idioti) přistupuji poměrně skepticky. Líbilo se mi snad jen, jak kdysi Rose a Devítka sledovali ze snobské stanice pohlcení Země Sluncem. Tady jsem čekala, že se budu nudit, ale naopak. Tohle bylo výborné. Jednoduché a nepřekombinované. Autor věděl, co chce říct, což je vzhledem k Moffatově době dost málokdy vidět. Já jsem spokojená a na tu 100 ráda kliknu.

2.5.2017 | 12:00:15
bublifuk

Bill mi zatím nevadí. Naopak se mi na ní líbí uvažování naprosto odlišné od ostatních společnic. A že Doktor vysvětluje znovu známé mi nevadí. Má to logiku (Bill to nezná) a hlavně je to trochu odlišné od předchozích variant. Trochu mne zamrzelo, že víc nevyužili, jak Bill charakterizoval Doktor v prvním díle, když jí vysvětloval, proč ji chce učit (a souviselo to s tím, že se směje). To si přímo říkalo o výraznější využití. Příběh sám o sobě byl spíše standardní, vyústění lehce Deux ex machina, velké železné kolo ve strojovně (a vůbec „design lodě od mokrých mozků“) poněkud úsměvný. Ale přiznám se, že „případ tukových polštářků“ z těch jednodušších až dětinštějších epizod zatím vede, protože tam byla navrch ještě úžasná chemie mezi Desátým a Donnou.

26.4.2017 | 20:46:08
Angi

Zařazeno k nejslabším epizodám celého seriálu.

25.4.2017 | 21:03:51
NiennaTasart

Tak tenhle díl byl úplně něco jiného než ten první. Chytré, nepřekombinované (jak má Moffat ve zvyku) a zajímavé. Pokud tak budou vypadat i další díly, tak to bude Capaldiho nejlepší série.

25.4.2017 | 12:09:52
Kimberlly

Bill a Doctor sú skvelá dvojka! :)

24.4.2017 | 22:47:58
1

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Stav titulků

Epizoda S00E18: Legend of the Sea Devils

cz1%

Překlad: @fifakovaterka

Omlouvám se, z osobních důvodů se překlad titulků zatím odkládá.

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama