Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Vysílá se
vysílání
14 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

S10E06: Extremis

S10E06: Extremis

Vatikán žádá Doktora, aby prošetřil záhadnou knihu zvanou Veritas. Všichni, kdo Veritas přečtou, totiž spáchají sebevraždu. Když se překlad knihy objeví na internetu, musí Doktor čelit pravdě…

20.5.2017
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Ohromujúca epizóda! Matrixovsky námet, virtuálna realita a skvelo vystavaná záhada, toto sú aspekty, ktoré utvorili finálnu podobizeň tejto brilantnej epizódy. Vysporiadanie sa s tým, čo je realita a čo je zase stimulácia, bolo excelentne spracované. A prevedenie toho záverečné twistu, že sa dej tejto epizódy odohrával v počítačovej simulácií, bolo perfektné. V takýchto momentoch, kedy došlo na matrixovsky pohltenú hyperrealitu, som pociťoval celkom slušné chladenie. A scéna, kedy tento simulovaný Doctor kontaktoval toho skutočného, bola naprosto epická. Z Doctor som bol zas a znovu očarovaný, Capaldi válí! A nesmiem zabudnúť ani na groteskné situácie s pápežom a strašidelné scény s mníchmi. Aj tie random čísla spravili silný dojem, bolo to také nepríjemným spôsobom rytmické.

1.1.2022 | 0:02:17
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Missy je zavřena v tom trezoru a nečekal jsem že od ni Doktor bude chtit pomoc ale jsem zvědav na to napadeni co provaděli v simulaci a jsem zvědav jak si s tim Doktor poradi když je slepy a jsem zvědav jak mu Missy pomuže ale ta simulace byla fakt povedena jak za Doktorem přišel papež a pak letěli s kardinaly a přistali uprsotřed rande ktere měla Bill.

redaktor
24.11.2021 | 14:55:04
P. J. D.

Zajímavé zakončení epizody, které docela dobře nalákalo na pokračování (hlavně myšlenka a celkový koncept epizody).

8.7.2017 | 12:38:22
Kimberlly

Tak toto bolo perfektné! :) To s tou Tardis a prekladom ma napadlo ako prvé. :D

7.7.2017 | 14:48:15
Nymeria the direwolf

Super! :) Missy a Nardole ♥

6.6.2017 | 21:00:53
MarekKovacWhovian

Simulácia. Zaujímavá epizóda to rozhodne áno. Konečne niečím originálna…

překladatel
3.6.2017 | 22:09:12
Stanley165

diel pomerne v poho ale všimol som si jeden detail… nemala by náhodou TARDIS prekladať všetky jazyky? tak prečo musel pápežovi tlmočiť tlmočník?! :/

1.6.2017 | 23:21:53
bublifuk

Koukat se na to dalo, ale – po Pyramidě – tato epizoda vlastně neměla význam. Jen ukázala Missy (pokud nebyla také simulací). Dalo se na to koukat, ale po fake Amy mě už Fake doktor nepřekvapil. Naštěstí jsme koukali na něco, co se nestalo, jen epizodu (snad), ne celou sérii. Mimochodem, vygenerovat alespoň dvě rozdílná (pseudo)náhodná čísla uměl i Didaktik Gama blahé paměti (v basicu jsem si naprogramoval hru kostky). A supersimulátor všech možných realit ne? Jak potom může vůbec reality simulovat? Tenhle trojdíl je v jádru opět jen velká nabubřelá moffatovská bublina, která neobstojí před elementární logikou (ale maskuje to vtipem, odkazy a oblíbenou postavou). A jestli stíny prohrají, můžou si za to samy, protože maj používat sandbox, z něhož si Doktor nemůže posílat maily.

28.5.2017 | 19:47:23
albion66

Excelentní práce. Díky moc.

27.5.2017 | 20:16:41
testoch

Super, těším se na další… snad nezklame.

26.5.2017 | 18:48:54

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama