Doctor Who (Pán času) S12E06: Praxeus

S12E06: Praxeus

S12E06: Praxeus

Co spojuje chybějícího astronauta, ptáky, kteří se chovají podivně v Peru, a amerického námořního důstojníka, který se umývá na madagaskarské pláži? Doktor, Yaz, Ryan a Graham se rozdělili, aby prozkoumali záhadné události na planetě Zemi 21.

cz sk
2.2.2020
45 minut

století. Jak se tajemství prohlubuje a životy jsou ohroženy, tým TARDIS čelí smrtící rase s časem, aby zachránil lidstvo.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DC Expert

Cpou do toho teplouše tohle v pánovi času nikdy nebylo!!!!!!! Jako v téhle sérii se objevili homouši co to kurva je?

6.7.2020 | 10:51:11
dbar

Na homo jsem tipoval ty 2 turistky, nakonec to byli ti chlapi, oba přežili, samozřejmě ještě k tomu zachránili svět… Hlavně to bylo o ekologii, že Země je zamořená plasty… Nulová návaznost na důležité události minulé epizody. A vůbec se nestararali o chudáka Aramu, nechali ho sežrat ptákům. Aspoň dali úkol společníkům.

1.3.2020 | 11:34:34
LukasKnight

Znova jsem prohlédl. Při prvním jsem si říkal, zas nějaké eko :D, ovšem epizoda samotná je celkem dobrá. Nápad rozdělit postavy, kdy každá měla svůj úkol, je skvělý. Graham je parádní. Nebyla to top epizoda, ale ani špatná Co se týče tématu, může to působit poměrně nuceně, zvlášť po několika epizodách o eko a podobně. Doktorka působila Doktorsky a měla prostor pro svůj herecký výkon.

Byly zde některé momenty, které byly přehnaně po hlavě, ovšem možná se v tom přílišně babrám. Obecně je to mnohem lepší verze Orphanu 55, epizoda je znova koukatelná, ale také to není zároveň jedna z těch nejlepších.V e­pizodě se dlouho moc neděje a je to spíše takový lážo plážo děj. Na papíře určitě mohl působit napínavě a ono tak ten příběh i trochu působí. Taková pohodová epizodka

17.2.2020 | 16:03:47
bublifuk

Prvních dvacet minut vlastně docela OK. Pak… Pak jsem na to zíral jako janek. Tohle přepálený edukativní a multi pojetí jednoduše vraždí příběh. Postavy se chovají naprosto stupidně – doteď přemýšlím, na co Yaz asi myslela – vidí, že postava, jež u nás musí chodit v plynové masce, se kamsi teleportuje. Co když je to do míst, kde ona postava masku nepotřebuje, ale člověk ANO? (V lepším případě. V tom horším bude potřebovat rovnou skafandr). Celá tahle řada je, jako by ji vymýšlely děti, co znají život z TV seriálů. Nebo skoro celá… Ten kontrast proti přepálenému Moffatovi je propastný. Stevene, vrať se, odpouštím ti. Vždycky může být i hůř!

11.2.2020 | 0:16:41
RagnarokCzD

Byly lepší … byly horší. :-/

10.2.2020 | 15:59:19
petras63

Slabší díl.V této sérii mě nejvíc zaujal Sacha Dhawan (vládce) ,skvěle zahrál i v Draculovi.

10.2.2020 | 12:28:10
Violet

Začalo mě to zajímat, pak se přidají plasty a můj zájem skončil. Je sice hezké, o co se snaží tato novodobá poselství v Doctorovi, ale to je tak vše. Probuh, copak toho není plnej net? Lidi si to uvědomují, nepotřebují to ještě v seriálu, u kterýho si chtějí právě od těchto věcí a každodenních starostí odpočinout.

9.2.2020 | 11:25:19
Arihant

Tak toto bolo naozaj zle. 3-krat som to musel pustit aby som to vobec dopozeral. Este jedna takato epizoda a dalsiu seriu uz ani nemusia natacat.

8.2.2020 | 22:16:54
fox001

Už dlouhodobě to nemá žádnou úroveň a to jen pro to, že v každém dílu musí být buzna nebo lesba, ideálně černá lesba nebo buzna.

8.2.2020 | 2:52:03
LukinIV

Určitě to nebyla jedna z nejlepších epizod, ale průběh byl velmi dynamický, jakoby vše běželo zrychleně. To pro mne docela zamazalo nedostatky v hloubce příběhu a sledovatelnost byla ve výsledku dobrá. Myslím, že takto nízké hodnocení si nezaslouží. Reálně bych dal okolo 60 %.

4.2.2020 | 22:38:27
1

Doctor Who (Pán času)
94/100 - 442×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
12 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

Doktor kdo?

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny