Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Za oponou judoonské invaze

Za oponou judoonské invaze

V poslední nedělní epizodě se na scénu vrátili Judooni, intergalaktičtí policisté, kteří si ale neberou servítky s kýmkoliv, kdo jim stojí v cestě. Nahlédněte za oponu judoonské epizody a podívejte se, jak vznikala.

5 1
28.1.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

Lex Luthor

Co říkáte na odhalení identity uprchlíka líbila se vám možná budoucí nebo minulá regenerace doktora. Nebyla by to první regenerace na kterou by doktor/doktorka zapomněla. Vzpomínáte na Válečného Doktora.

28.1.2020 | 22:54:47
BackPa

Tento díl byl docela dobrej, hodně mě potěšilaa i jedna postava. Každopádně to zatím vypadá, že by se tato řada mohla konečně rozjet.

29.1.2020 | 0:50:57
Samuel-El

Za mňa osobne to bolo zaujímavé. Páčila sa mi viac táto Doctrorka ako tá čo ju máme teraz. Nie preto, že bola čierna (s tým stále nie som nejak stotožnený), ale kvôli tomu ako hrala a bolo z nej cítiť autoritu a veril som jej, že je to Doctor, ktorý tu je už niekoľko storočí. Neviem, ale odkedy bol Capaldi Doctor, som presvedčení, že Doctora by mal herec v rokoch. Ano, Tennant bol vynikajúci, to nepopieram, ale po Capaldim si myslím, že Doctor by mal mať určite 40 a viac alebo aspoň pôsobiť staršie..
Čo sa týka deja… pokojne to mohol byť Doctor z inej reality, ale asi to bude nejaká zabudnutá regenerácia. Len mi vadilo to, že tardis nepreplo z toho, že mala dvoch doctorov ako to bolo v The Day of the Doctor a nezačala sa meniť kvôli tomu.

29.1.2020 | 11:18:08
tomasmachalekkkk

Tak jsem se konečně dočkali,plnohod­notného dílu.........­.začíná se to konečně rozjíždět.

30.1.2020 | 10:12:31
Violet

Teda, teda, teda :) Jiná Doctorka byla skvělá. Po takovém zklamání, takové překvapení. Někdo se tady opravdu konečně snaží!

30.1.2020 | 14:29:30
Violet

Akorát tedy musím říct, že jakmile stoupila do hry krabička, v které stejně nebylo to, co mě napadlo :D Jsem si říkala, že to je doctorka opět bez paměti.

30.1.2020 | 14:31:38
Arcess

Zapomenutá Doktorka to bejt nemůže, aspoň ne z Hartnellova cyklu. Bud' je z předchozího cyklu, nebo budoucí Doktorka. Ale zas mi nesedí, kdyby byla z předchozího cyklu, tak proč má Tardis, když jí šlohnul Hartnell a vypadá jak budka ? Nebo že by jí 1. Doktor šlohnul znova ? Cestoval by po vesmíru, bydlel by chvilku doma a pak by zas cestoval s vnučkou ? Doufám v dobrý vysvětlení.

7.2.2020 | 16:10:41
DC Expert

Ty slovenské titulky jsou katastrofa!

20.2.2020 | 16:36:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama