Doctor Who (Pán času) 50. výročí: nikdo nic neví a všichni se bojí

50. výročí: nikdo nic neví a všichni se bojí

50. výročí: nikdo nic neví a všichni se bojí

Výročí padesáti let od premiéry první epizody původního Doctora Who se pomalu ale jistě blíží (pro ty z vás, kdo ho ještě nemáte poznamenané v novém kalendáři, jedná se o datum 23. listopadu 2013). Čím více se však tomuto datu blížíme, tím méně jako bychom toho o přípravách na 50. výročí věděli.

0 0
8.1.2013

Co se týče scénáře (sic prozatím stále přesně nevíme, bude-li se jednat o jednu či více speciálních epizod nebo dokonce televizní film), Steven Moffat potvrdil, že na něm momentálně pracuje a že je kvůli celému 50. výročí silně ve stresu.

Nemůžete se vždycky zavděčit všem a je chyba se o to vůbec snažit. U velké výroční epizody ale zároveň nechcete nikoho zklamat, a to je dost těžké. Je to přece jen příležitost říct bez rozdílu celému publiku: ‘Tohle je pro vás!


Co se týče obsazování různých starších herců, tady na tom nejsme o moc líp. Nejen že Christopher Eccleston překvapivě mlží, ale dokonce už i David Tennant nedávno prohlásil (vedle toho, že s Georgií Moffett čeká již druhé dítě, to jen tak mimochodem), že nejen že se mu s nabídkou účinkování ve výročním speciálu nikdo neozval, ale BBC se navíc hrozí jakéhokoliv úniku informací. A to i těch informací, které nikdo nezná:

Povím vám, jak hrozně jsou vyděšení. Před chvílí za mnou přišla paní z BBC a řekla mi, že nesmím zmiňovat nic o 50. výročí Doctora Who. Tak moc se bojí! Já stejně nic nevím a i tak za mnou posílají špióny, abych vám náhodou neřekl něco, co nevím!

A dotázáni nebyli ani Billie Piper či John Barrowman, který aktuálně účinkuje v novém americkém seriálu stanice CW Arrow. Tvůrce Arrowa Andrew Kreisberg Barrowmanovi dokonce sdělil, že bude-li potřebovat točit Doctora Who, ze seriálu ho uvolní. Problém ale je, že nikdo nikomu ještě nic oficiálně nenabídl a nikdo nikoho ještě k ničemu nepřizval. Že je to celé ale jenom velká habaďůra, to je taky možnost.

Diskuze /7

dAw3

Podle mě to bude habaďůra a objeví se všichni. :D

8.1.2013 | 15:06:24
barahir

Podle mě žádnej speciál nebude. :D

čestný člen redakce
8.1.2013 | 16:26:16
Katlucha

A já se nechám překvapit. :D Ale byla bych ráda,kdyby se tam objevil Johnny B. i David.Nezlobila bych se ani,kdyby se tam objevili Pondovci,Donna a Martha. :)

8.1.2013 | 17:20:49
Trifi

A nebo se třeba Doktor konečně rozhodne opravit ten chameleonský okruh, bylo by už načase… :)

9.1.2013 | 4:22:03
Hurley

Mno pozor. On ví, jak to opravit. Ono to ani není nic těžkýho, ale takhle už se mu to prostě líbí. :)

čestný člen redakce
9.1.2013 | 9:03:11
Trifi

Vždyť já vím, i River o tom kdysi mluvila, já to myslela jenom tak že už by se mu ta podoba „přejedla“ a rozhodl se to opravit… třeba na dalších 50 let jiná podoba Tardis :) Ale jenom tak fantazíruju, nechci se s budkou loučit… :)

9.1.2013 | 13:55:36
Dext3r

Takže maximální utajení? To je jak v SSSR :-D. A podobu TARDIS rozhodně neměnit. To by byl osmý hřích.

11.1.2013 | 17:21:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S00E16: Revolution of the Daleks

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Doktor who?

 

Reklama

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny