Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

50. výročí: nikdo nic neví a všichni se bojí

50. výročí: nikdo nic neví a všichni se bojí

Výročí padesáti let od premiéry první epizody původního Doctora Who se pomalu ale jistě blíží (pro ty z vás, kdo ho ještě nemáte poznamenané v novém kalendáři, jedná se o datum 23. listopadu 2013). Čím více se však tomuto datu blížíme, tím méně jako bychom toho o přípravách na 50. výročí věděli.

0 0
8.1.2013

Co se týče scénáře (sic prozatím stále přesně nevíme, bude-li se jednat o jednu či více speciálních epizod nebo dokonce televizní film), Steven Moffat potvrdil, že na něm momentálně pracuje a že je kvůli celému 50. výročí silně ve stresu.

Nemůžete se vždycky zavděčit všem a je chyba se o to vůbec snažit. U velké výroční epizody ale zároveň nechcete nikoho zklamat, a to je dost těžké. Je to přece jen příležitost říct bez rozdílu celému publiku: ‘Tohle je pro vás!

Co se týče obsazování různých starších herců, tady na tom nejsme o moc líp. Nejen že Christopher Eccleston překvapivě mlží, ale dokonce už i David Tennant nedávno prohlásil (vedle toho, že s Georgií Moffett čeká již druhé dítě, to jen tak mimochodem), že nejen že se mu s nabídkou účinkování ve výročním speciálu nikdo neozval, ale BBC se navíc hrozí jakéhokoliv úniku informací. A to i těch informací, které nikdo nezná:

Povím vám, jak hrozně jsou vyděšení. Před chvílí za mnou přišla paní z BBC a řekla mi, že nesmím zmiňovat nic o 50. výročí Doctora Who. Tak moc se bojí! Já stejně nic nevím a i tak za mnou posílají špióny, abych vám náhodou neřekl něco, co nevím!

A dotázáni nebyli ani Billie Piper či John Barrowman, který aktuálně účinkuje v novém americkém seriálu stanice CW Arrow. Tvůrce Arrowa Andrew Kreisberg Barrowmanovi dokonce sdělil, že bude-li potřebovat točit Doctora Who, ze seriálu ho uvolní. Problém ale je, že nikdo nikomu ještě nic oficiálně nenabídl a nikdo nikoho ještě k ničemu nepřizval. Že je to celé ale jenom velká habaďůra, to je taky možnost.

Diskuze /7

dAw3

Podle mě to bude habaďůra a objeví se všichni. :D

8.1.2013 | 15:06:24
barahir

Podle mě žádnej speciál nebude. :D

čestný člen redakce
8.1.2013 | 16:26:16
Katlucha

A já se nechám překvapit. :D Ale byla bych ráda,kdyby se tam objevil Johnny B. i David.Nezlobila bych se ani,kdyby se tam objevili Pondovci,Donna a Martha. :)

8.1.2013 | 17:20:49
Trifi

A nebo se třeba Doktor konečně rozhodne opravit ten chameleonský okruh, bylo by už načase… :)

9.1.2013 | 4:22:03
Hurley

Mno pozor. On ví, jak to opravit. Ono to ani není nic těžkýho, ale takhle už se mu to prostě líbí. :)

čestný člen redakce
9.1.2013 | 9:03:11
Trifi

Vždyť já vím, i River o tom kdysi mluvila, já to myslela jenom tak že už by se mu ta podoba „přejedla“ a rozhodl se to opravit… třeba na dalších 50 let jiná podoba Tardis :) Ale jenom tak fantazíruju, nechci se s budkou loučit… :)

9.1.2013 | 13:55:36
Dext3r

Takže maximální utajení? To je jak v SSSR :-D. A podobu TARDIS rozhodně neměnit. To by byl osmý hřích.

11.1.2013 | 17:21:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama