Doctor Who (Pán času)
94/100 - 455×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Chris Chibnall prozradil, že BBC málem 13.sérii zrušila

Chris Chibnall prozradil, že BBC málem 13.sérii zrušila

Doctor Who se ve 13. sérii v roce 2021 pokusil o něco jiného. Šestidílná série s podtitulem Flux byla první sérií od obnovení seriálu, kdy jednotlivé epizody na sebe vzájemně navazovaly. Ukázalo se však, že k seriálu možná vůbec nemuselo dojít, a to díky pandemii COVID.

4 0
13.3.2023

Nyní se bývalý showrunner Chris Chibnall v rádiu Free Skaro rozpovídal o potížích s převedením poslední série na obrazovku a uvedl, že zrušení bylo velmi blízko.

Byl týden, kdy se rozhodovalo, zda se seriál vůbec natočí. BBC měla starosti, kde se na vše vezmou peníze, jak se to udělá a jestli to není příliš složité. Jsou určité věci, které jsem musel udělat, aby se ta sezóna natočila. Protože nemohli najít způsob, jak to udělat.

Foto: BBC One

Závazek dokončit seriál ležel na srdci i jeho hlavní hvězdě, přičemž Chibnall vysvětlil, že Jodie Whittaker odmítla spoustu jiných projektů, aby mohla hrát v odložené šestidílné sérii.

Jodie měla tisíc pracovních nabídek. Vím, jaké práce se vzdala, aby mohla dělat třetí sérii. Měla nachystané věci na dobu, kdy jsme měli dokončovat natáčení, ale pak se to zdrželo kvůli pandemii. A je žádaná, takže se hodně obětovala. Všichni se hodně obětovali.

Jste rádi, že ke zrušení nakonec nedošlo?

Diskuze /5

veba

Jako skalni fanousek Doctora Who reknu jen jedno. Hodiny obcanske nauky na tema korektnost nevzniknout tak by se nic nestalo.Z neceho velkeho to udelalo jen hnusnou slataninu v cele s magorkou co si hraje na doctora Who.

#2 Levascue
14.3.2023 | 20:32:26
Levascue

#1 veba: „v cele s magorkou co si hraje na doctora Who“ Vskutku „skalní fanoušek“ DW. Jodie byla super. Hnusné to taky nebylo, rozhodně byl vizuál lepší než předchozí řady. Scénář? Ano, ten byl hodně špatný, ale to co jsi napsal ty, nedává hlavu ani patu. Napsat skalní fanoušek DW, tak očekávám, že nebudeš znát jen New Who, ale máš v malíku všechny Doctory. Nikdy by mě nenapadlo napsat že jsem skalní fanoušek, byť jsem viděl tři čtvrtiny CELÉHO seriálu, neviděl jsem díly Davisona, McCoye, nebo Colina Bakera, a nebo neslyšel všechny big finishe, nečetl komiksy. Hádám že ty také ne. Tak příště se možná zamysli, než tady začneš sprostě urážet zrovna jeden z mála aspektů, který byl v Chinballově éře dobrý a dělat ze sebe přitom experta.

15.3.2023 | 8:08:23
ReisRyos

Po 11. sérii jsem seriál přestal sledovat. Stala se z toho slátanina.

20.3.2023 | 15:43:27
NazgulCZ

„Šestidílná série s podtitulem Flux byla první sérií od obnovení seriálu, kdy jednotlivé epizody na sebe vzájemně navazovaly.“ Člověk co je schopen toto napsat je buďto po lobotomii, nebo vůbec neviděl předchozí epizody DW.

9.4.2023 | 9:30:10
palast

Takhle promarněná šance.

5.5.2023 | 15:42:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S00E19: The Power of the Doctor

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @fifakovaterka

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte po shlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Doctora Who

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Doktor who?

 

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama