Doctor Who (Pán času) Jenna Coleman: Je opravdu těžké odejít

Jenna Coleman: Je opravdu těžké odejít

Jenna Coleman: Je opravdu těžké odejít

Jak už jistě víte, Jenna Coleman, devětadvacetiletá anglická herečka a představitelka seriálové Clary Oswald, se po třech letech chystá odejít ze seriálu Doctor Who. Co nás čeká a jak svůj odchod vidí, to nám poví sama herečka v rozhovoru pro Entertainment Weekly.


15 0
9.10.2015

Mám dojem, že jsi přemýšlela o odchodu už na konci předchozí série a možná i po vánočním speciálu. Zeptal se tentokrát Steven Moffat: „Jsi si opravdu, opravdu, opravdu jistá?“
Měla jsem smlouvu do konce minulé série, což vyvolalo otázky jako: „Dobře, kdy a jak?“ Nevím, jak prvně uniklo, že budu odcházet, ale bylo to proto, že mi vypršela smlouva. Neustále jsme řešili, jak Clařin příběh v TARDIS zakončit, a nakonec to dopadlo takhle.

Můžeš říct něco specifického o tom, kdy uvidíme Claru odejít?
Nemůžu. Ale doufám, že to bude překvapení a také, že jím zůstane.


Jakých reakcí se ti dostalo poté, co jsi oznámila, že odcházíš?
Lidé tweetovali, vlastně to byl velmi hřejivý pocit. Musím říci, že je to jakýsi druh úlevy.

Jaké bylo natáčení poslední den?
Nepřipadalo mi to vůbec skutečné. Myslím, že se seriál stal mým druhým domovem. Bylo to divné. Natáčeli jsme mou poslední scénu s Peterem a já se na něj nemohla moc koukat, neměla to být smutná chvilka. Je těžké to popsat bez toho, aniž bych prozradila zápletku. Vím, že je to výjimečná část mého života. Ten příběh je akční a kouzelný. Cítíte se jako v pohádce, je těžké to opustit. Je to mnohem více než jen práce. Přátelství, která jsem si v průběhu natáčení vytvořila s Peterem a celým týmem, jsou něčím, čemu se těžko říká sbohem.

Vím, že se stále scházíš s Mattem Smithem, který hrál předchozího Doktora. Mluvila jsi s ním o životě po Doctoru Who?
Ano, s Mattem jsem mluvila hodně. Mluvím s ním pořád. Zažil si to samé. Co se stane, když přestanete pronásledovat monstra a cestovat časem? To ještě nevím, můžu jen čekat.

Osobně bych rád viděl spin-off s Clarou a Slečinkou.
Páni, to je dobrý nápad. Michelle Gomez je absolutně dokonalá, miluji ji. Musela bych si ale stále připomínat, že nejsem ani zdaleka jako ona. Ona je tak vtipná, že občas pochybujete nad tím, že je to vlastně padouch. Je velmi schopná, ale nemyslím si, že bychom byly schopny natáčení někdy dokončit.

Když se podíváš zpět, jakou nejmilejší vzpomínku si z Doctora Who odnášíš?
Jsou to hlavně konkrétní okamžiky. Ty chvilky, kdy jsem byla s Peterem. Nekonečný smích, co jsme spolu zažili při natáčení. Z produkce mi poslali video se zkaženými záběry, poslala jsem to svému dobrému kamarádovi a ten odpověděl: „Tvoje práce je směšná!“ A to je! Ale stane se to normální, časem. Začnete tím žít a tahle alternativní realita se stane realitou pravou. Nemůžu se na Petera podívat mimo práci, aniž bych se nesmála. Jsem tak zvyklá vidět ho poletovat se sonickým šroubovákem a pobíhat po chodbách, že to prostě nejde.

Uvítala bys možnost vrátit se na skok jako Billie Piper, když bylo padesáté výročí seriálu?
Samozřejmě. Budu ráda, když budu mít tu možnost. Ale uvidíme, jak to bude.

Původní rozhovor si můžete přečíst na webu EW.com.

FOTO: BBC, EW.com

Diskuze /9

VampKošilka

Méně keců, rychlejší balení prosím.

Jinak Billie bych uvítala i já. Rose mi velice chybí.

9.10.2015 | 19:51:06
Borgia

Nech si vraví kto chce, čo chce, bude mi chýbať. Každý spoločník mi chýba,,, možno okrem Marthy…

9.10.2015 | 19:55:18
ŠárkaMonika

jupííí.. vím že ji má spousta lidí ráda ale mě prostě nesedla už od začátku a byla jeden z důvodů proč jsem přestala doctora who s nadšením sledovat.. strašně se těším až bude pryč a doufám že další společník bude už lepší

10.10.2015 | 13:29:03
Jara

Mám Claru ráda, a Jenna s Peterem jsou spolu skvělí, ale vážně už zůstává moc dlouho. Jen doufám, že zase nedostaneme další společnici, co je 20+ holka ze současné Anglie, co bude nějaká strašně důležitá…to už tu bylo s Rose, Amy…i skvělá Donna nakonec měla předurčený nějaký takový osud. Ideálně by byl fajn mužský společník jako byl Jamie, a třeba s nějakou společnicí odjinud, ale aby to nebyl pár, ale prostě se tak náhodně potkali. Jako Jamie a Zoe, třeba.

10.10.2015 | 18:16:54
Doctor who

je to škoda, Klára mi bude moc chybět, je to skvělá společnice a byla dobrá jak s Mattem Smithem tak s Peterem Capaldim !!!

#6 Hurley
10.10.2015 | 19:03:04
Hurley

#5 Doctor who: Klára? Ježiš ne-ne.

webmaster
10.10.2015 | 19:11:09
El Tigre Chino

Jsem zvědavý, co s Doktorem bude, až Clara odejde. Určitě si poradí, ale kdo bude teď jeho morální kormidlo? Jen aby nám ta Dvanáctka nezvlčela!

A kdoví. Možná přijde i Valeyard.

10.10.2015 | 19:54:53
JanulaM

Já bych byla pro změnu. Místo další roztomilé slečny či dámy – muže. Třeba toho britského komika Franka Skinnera, který hrál v epizodě Mumie v Orient Expresu postavu Perkinse. Byl by to zajímavej kontrast, něco jako Holmes a Watson.

11.10.2015 | 16:36:46
slecnamarplova

Je těžké být společníkem jakéhokoliv Doctora, bo má charisma a předepsanou těžkou karmu, tudíž jeho společníci padaj jak mouchy, jsou mešuge a poznamenaní…Jj, chtělo by to nějaký kontrapunkt, jak se někdo už zmínil, nějaký Watson. Pochybovač, uklidňovač, a ve stresu drsoň…a cíťa, samozřejmě.

27.10.2015 | 13:02:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny