Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Millie Gibson byla údajně propuštěna ze seriálu Doctor Who

Millie Gibson byla údajně propuštěna ze seriálu Doctor Who

Zdá se, že působení Millie Gibson v roli nové společnice Ruby se chýlí ke konci, a to dokonce dřív, než jsme očekávali.

0 8
22.1.2024

Deník Mirror uvádí, že herečka, která v seriálu ztvárnila novou společnici Ruby Sunday byla ze seriálu propuštěna. Podle zprávy se Russell T. Davies rozhodl poté, co loni skončilo natáčení její první řady s novým Doctorem Ncuti Gatwou. Millie se prý objeví pouze ve třech z osmi epizod 15. řady, přičemž jedna z nich bude samostatným příběhem, který uzavře Rubyinu cestu s Doktorem.

Foto: BBC One

Podle všeho ji nahradí herečka Varada Sethu, která již byla spatřena při natáčení v Cardiffu. Varada se objevila v různých televizních dobrodružných seriálech, ale v poslední době je známá především díky roli v Disneyho spin-offu Star Wars Andor. Zdroj uvedl:

Russell byl Varadiným talentem prostě ohromen. Herci a štáb si ji opravdu oblíbili a je si jistý, že fanoušci si jí oblíbí také.

Pokud je to pravda, očekáváme, že BBC brzy vydá oficiální oznámení.

Zdroj: doctorwhotv.co.uk

Diskuze /5

Aphxm

Další ukázkovej blackwashing. Prostě na co Disney šáhne, to posere. Doufám, že je produkce pro abecedolidi dostane ke krachu. Nakročeno mají dobře.

#2 lukasml
22.1.2024 | 15:46:35
lukasml

#1 Aphxm:Souhlasím je to smutné.

22.1.2024 | 15:50:26
Lovecour42

Se tam už posrali úplně ne?

22.1.2024 | 18:36:41
klokin

Není to nejkratší účinkování společnice. Je to ale nejspíš poprvé, kdy oznamují změnu obsazení dlouho před odvysíláním série ve které hraje. Ať to zahraje jakkoliv, tak k postavě si divák jen těžko vybuduje vztah. Ubližují postavě i herečce. Chovají se jako banda zdivočelých prasat.

22.1.2024 | 21:22:59
Levascue

Lidi, onen zdroj (a nebyl to původně deník Mirror), který o tom už před pár dny začal spekulovat, je notorický známý puštěč hoaxů. Je to jen spekulace na bázi „jedna bába povídala, protože druhá nepřišla do práce“, žádná potvrzená zpráva. Všechen tenhle balast je založen na tom, že Millie je na dovolené, kdežto v Cardiffu se natáčí. Takže tak.

23.1.2024 | 7:13:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama