Doctor Who (Pán času) Oficiální synopse šesté a sedmé epizody

Oficiální synopse šesté a sedmé epizody

Oficiální synopse šesté a sedmé epizody

Osmá řada seriálu Doctor Who pomalu finišuje svou první polovinu. Dnes nás čeká její šestý, příští sobotu pak už sedmý díl. Co od epizod The Caretaker a Kill the Moon můžeme očekávat? Stupeň spoilerů: 1


0 0
27.9.2014

Epizodu The Caretaker napsal scenárista Gareth Roberts, pro nějž není téma Doktora v civilu ničím novým. Mimo jiné má totiž za sebou epizody jako The Lodger a Closing Time. Následující epizoda s názvem Kill the Moon pak pochází z pera Petera Harnesse (snímek Je tady někdo?, seriál Wallander s Kennethem Branaghem).

The Caretaker

Děsivý Skovox Blitzer je připraven zničit lidstvo. Co je ale horší, Danny Pink a Doktor se každou chvíli setkají. Když děsivé události ohrožují školu Coal Hill, Doktor se rozhodne pracovat v utajení.


Kill the Moon

V blízké budoucnosti se Doktor a Clara ocitnou na vesmírném raketoplánu na sebevražedné misi k Měsíci. Po nouzovém přistání na povrchu Měsíce pak najdou těžební základnu plnou mrtvol, smrtonosných pavouky připomínajících stvoření a jedno hrozivé dilema.

Diskuze /1

Edvin

No, vzhledem k tomu jak byla (podle seriálu) země stvořena, nejsou ti pavouci zas tak velkým překvapením…

3.10.2014 | 2:19:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Dorazte na letošní WHOCON

Dorazte na letošní WHOCON

Letos na podzim se opětovně uskuteční největší sraz českých a slovenských fanoušků britského seriálu Doctor Who. Uvnitř článku zjistíte, co všechno letošní ročník nabídne, a navíc máte možnost vyhrát dva lístky na tuto dnes již tradiční akci.

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny