Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Varada Sethu bude od patnácté série další společnicí Doctora

Varada Sethu bude od patnácté série další společnicí Doctora

První fotografie z natáčení zveřejněná studiem BBC prozrazuje, že se do druhé série vrátí herečka Millie Gibson navzdory informacím, že ze seriálu odešla. Společně k ní se přidá Varad Sethu, která se k seriálu připojí jako nejnovější společnice Ncuti Gatwy.

6 1
14.4.2024

První fotografie z produkce druhé sezóny seriálu Doctor Who potvrdila, že herečka Varada Sethu je nejnovější společnicí. Millie Gibson se po první sezóně na Disney+ také vrátí. Fotografie pochází ze čtení k zatím poslední potvrzené sezóně Doctora Who. Herečka Varad Sethu se k obsazení vyjádřila následovně:

Cítím se jako nejšťastnější člověk na světě. Je mi takovou ctí být součástí Whoniverse a jsem vděčná celé rodině Doctora Who – protože to je to, co jsou – že mě přijali s otevřenou náručí a cítím se v ní jako doma. Nemohla jsem si přát lepší tým, než jsou Ncuti a Millie, se kterými bych se tohoto dobrodružství mohla zúčastnit. Je to velká zábava.

Foto: BBC One

Ncuti jako patnáctým Doktorem bude mít seriál ve druhé sérii na Disney+ dva společníky. Patnáctá série na BBC, která bude mít premiéru v květnu 2025, pochází z pera showrunnera, výkonného producenta a scenáristy seriálu Russella T. Daviese.

První sezóna Doctora Who na Disney+ debutuje 10. května v USA, ve Velké Británii se bude Doctor Who streamovat od 11. května na BBC iPlayer a o den později se bude vysílat na BBC One. Populární sci-fi seriál odehrávající se v Tardis produkuje společnost Bad Wolf společně s BBC Studios pro Disney Branded Television a BBC.

Zdroj: hollywoodrepor­ter.com

Diskuze /2

Yann

Taková hezká Pocahontas no… Rozhodně mi přijde zajímavější než ta ošklivá bloncka.

15.4.2024 | 8:56:31
Lovecour42

Začínám být lehce neklidný. Doctor, který to hraje hodně jako gay a k němu 2 baby.. Nemám předsudky ale začínám mít mírné obavy…

15.4.2024 | 12:56:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama